مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/06

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
شینیون گل رز
شینیون گل رز
۱۳۹۹/۰۵/۱۶

آموزش مدل شینیون خطی گل رز همراه با عکس تمامی مراحل

این مدل مو شینیون ترکیبی گل رز می باشد که بیشتر برای مجالس مدل مناسبی است در این مقاله ما میخواهیم در چند مرحله مدل شینیون خطی گل رز را به شما آموزش دهیم.

مرحله اول شینیون خطی گل رز

ابتدا موهای جلوی سر را تقسیم می کنیم و موهای پشت سر را مانند شکل به صورت یک خط از پس سر جدا می کنیم

مرحله دوم شینیون خطی گل رز

موهای قسمت پشت سر تک موهای پایین را مانند شکل با کش میبندیم

مرحله سوم شینیون خطی گل رز

تک موهای صدفی که جدا کردیم پوش می دهیم

مرحله چهارم شینیون خطی گل رز

پروتز مویی را با سنجاق به پشت سر فیکس میکنیم

مرحله پنجم  شینیون خطی گل رز

موهای پایین سر را روی پروتز می بندیم

مرحله ششم شینیون خطی گل رز

موهای بالای سر را {صدف سر } را به صورت شکل با سنجاق فیکس می کنیم

مرحله هفتم شینیون خطی گل رز

موها را خطی می کینم و با گیر مویی بلند فیکس میکنیم و بعد از اینکه تاف زدیم و خطی ها خشک شد گیر مویی ها را بر میداریم

مرحله هشتم  شینیون خطی گل رز

انتهای موی صدفی پس سر را روی پروتز می آوریم و موهای روی پروتز را هم خطی و با گیر مویی و تافت فیکس می کنیم

مرحله نهم شینیون خطی گل رز

موهای جلوی سر را به صورت شکل دیزاین می کنیم

مرحله دهم شینیون خطی گل رز

موها را به صورت شکل دیزاین و خطی میکنیم

مرحله یازدهم  شینیون خطی گل رز

انتها مو ها را به پشت سر برده و از تکنیک گل رز استفاده می کنیم و موها را دیزاین می کنیم که این تکنیک را در فیلم های آموزشی به شما آموزش می دهیم

نام نویسنده : زهره شعبانی

مدل مو سلبریتی ها

بافت هلندی

بافت فرانسوی

شینیون سلبریتی ها

شینیون 2020

شینیون

شینیون گل رز

گل رز

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا