مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
شینیون کلاسیک
شینیون کلاسیک
۱۳۹۹/۰۵/۲۱

آموزش شینیون کلاسیک همراه با عکس از تمامی مراحل

در این مدل میخواهیم شما را با یک شینیون ساده و اما شیک آشنا کنیم و هدفم در آموزش این مدل شینیون این است که شما می توانید با ساده ترین تکنیک ها یک شینیون کلاسیک و بروز را داشته باشید

شینیون کلاسیک

مرحله اول:ابتدا موهای جلو سر را گوش تا گوش از خط تل سر جدا می کنیم

شینیون کلاسیک

مرحله دوم:موهای تاج سر را تا قسمت پس سر پوش می دهیم توجه داشته باشید برای اینکه پوش شما دوام بیشتری داشته باشد باید بعد هر پوش از اسپری فیکس(تافت)استفاده بکنید

شینیون کلاسیک

مرحله سوم:موها را مانند شکل از قسمت پایین ترین نقطه سر  با کش می بندیم

شینیون کلاسیک

مرحله چهارم:یه تکه مو از موهای دم اسبی برمی داریم برای روی موهای که پوش می دهیم و بقیه مو را پوش دوطرفه می دهیم و موهای پوش خورده را کامل تافت می زنیم

شینیون کلاسیک

مرحله پنجم:موها را کامل به سمت بالا می بریم و مانند شکل یک کش شینیون به انتهای موها با سنجاق سر محکم فیکس می کنیم

شینیون کلاسیک

مرحله ششم:در این مرحله کل موها را مانند شکل به سمت پایین مرتب شانه می کنیم

شینیون کلاسیک

انتهای موهایی که شانه کردیم را به زیر می بریم و برای شینیون جلو سر ریشه مو را پوش و تافت میزنیم و موها را به عقب مرتب شانه می زنیم

شینیون کلاسیک

مرحله هشتم:موهای جلو سر را به پشت شانه کرده و مانند شکل  به رو صدفی دیزاین می کنیم.و انتهای موهای جلو سر را به زیر صدفی با سنجاق فیکس می کنیم و در انتها با فیکساتور خرده موها را می گیریم

برای اطلاع از دوره آموزشی اکستنشن مژه می توانید با شماره : 09378328207

نام نویسنده : زهره شعبانی

شینیون سلبریتی ها

شینیون گل رز

بافت هلندی

بافت فرانسوی

شینیون گوجه ای

شینیون

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا