مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/06

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
مدل شینیون-بافت حلزونی
مدل شینیون-بافت حلزونی
۱۳۹۹/۰۹/۲۳

آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله

مرحله اول مدل شینیون-بافت حلزونی :

در این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم.

مرحله دوم مدل شینیون-بافت حلزونی :

در این مرحله ؛موها را مانند شکل به سه دسته سه تایی تقسیم می کنیم

مرحله سوم مدل شینیون-بافت حلزونی :

اولین شاخه را باز می کنیم و شاخه ی دوم از بالا را از بین آن دو عبور می دهیم

مرحله چهارم مدل شینیون-بافت حلزونی :

شاخه دوم از بالا را به دوقسمت تقسیم کرده و شاخه ی اول را از بین آن دو تکه مو مانند شکل عبور می دهیم.

مرحله پنجم مدل شینیون-بافت حلزونی :

شاخه ی اول و دوم از پایین را با هم یکی می کنیم و شاخه ی سوم را از بین آن دو شاخه ادغام شده عبور می دهیم.

مرحله ششم مدل شینیون-بافت حلزونی :

شاخه سوم را به دو قسمت تقسیم کرده و دو شاخه  اول و دوم ادغام شده را از بین آن دو رد می کنیم و دو شاخه تقسیم شده شاخه سوم را با کش شینیون به هم وصل می کنیم و تا انتهای مو این روند را تکرار می کنیم یعنی یکی از دو شاخه ای که داریم شاخه زیرین را به دوقسمت تقسیم کرده و شاخه دومی(رویی با بالایی)را از بین آن دو رد می کنیم و دو شاخه ی تقسیم شده زیرین را بروی هم می آوریم و با کش شینیون بهم وصل می کنیم و شاخه ی رویی یا بالایی به زیر شاخه ی زیری  می رود.

مرحله هفتم مدل شینیون-بافت حلزونی :

در این مرحله کل بافت را بصورت گل رز تزئین می کنیم و با سنجاق دوسر باز به کف سر فیکس می کنیم.

در پایان

نام نویسنده : زهره شعبانی

شینیون سلبریتی ها

شینیون گل رز

بافت هلندی

بافت فرانسوی

شینیون گوجه ای

شینیون

مدل شینیون-بافت حلزونی

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
چگونه  موهای خود را فر کنیم و  تا چند روز همان حالت بماند.؟؟؟ این روش  را بیاموزید و حالت فر موهای  خود را برای چند روز... ( موهای خود را چگونه فر کنیم؟)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا