مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Apr/23

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش رنگ مو >
100 مدل رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص
100 مدل رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص
2021/10/24

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

شاید تا چند سال پیش مو های کسی دو رنگ می شود وی  مورد تمسخر قرار می گرفت طیف رنگ مو ها یک رنگ بود و بیشتر بلوند پرکلاغی و یا شرابی را شامل می شود.این رنگ مو ها را شما همه جا مشاهده می کردید مهم هم نبود که به چهره طرف مینشست یا نه.

اما طی سال های اخیر رنگ مو تغییرات زیادی کردند از تک رنگی به دو رنگی تغییر کردند اما باز هم رنگ های که نزدیک بهم بودند.

طی 5 سال اخیر رنگ موهای قرمز سبز ابی بنفش نارنجی و .... هم به رنگ های سال اضافه شد.

اما جدیدا رنگ مو های پاستیلی و کهکشانی ترند شده است و اصلا مهم نیست چه رنگ های در کنار هم استفاده می شوند حتی هفت رنگ یا بیشتر هم باهم ترکیب می شوند.

در این مقاله قصد داریم چند مدل رنگ مو پاستیلی و کهکشانی که امسال مد شده و در حال فرا گیر شدن هستند را برای شما معرفی کنیم.

لطفا در اخر این مقاله سوالات خود را برای ما بنویسید. شما می توانید سوالات خود را در مورد رنگ مو و تمامی لاین های آرایشی و بهداشتی در کانال تلگرامی ما با مدیریت خانم صبا شعبانی متخصص و مدرس بین المللی بازگو کنید.

1_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

2_ عکس رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

3_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی چیست

4_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

5_فرمول رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

6_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی در تهران

7_ فرمول رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

8_رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی چیست

9_رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی سال جدید

10_ مدل رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

11_ انواع رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

12_ بهترین رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

13_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی دخترانه

14_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی برای مهمانی

15_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی در ایران

16_ چگونه موهای خود را رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی بکنیم؟

17_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

18_ فرمول رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

19_ بهترین رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

20_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی در تهران

21_ شیوه رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

22_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی چگونه است؟

23_ عکس رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

24_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

25_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

26_ عکس رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

27_ فرمول رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

28_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانیدر تهران

29_ رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی در ایران

30_ بهترین رنگ مو پاستیلی یا کهکشانی

نام نویسنده : حامد شعبانی

رنگ مو نارنجی

رنگ مو های کهکشانی

رنگ مو های پاستیلی

رنگ مو مسی

رنگ مو نقره ای

رنگ مو هفت رنگ

رنگ مو بنفش

رنگ مو سبز

رنگ مو قرمز

رنگ مو ابی

رنگ مو زرد

رنگ مو ترکیبی

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
۱۰ رنگ موی بینظیر برای فصل پاییز و زمستان فصل پاییز الهام گر رنگهای بسیار متنوع گرم و زیباست  عکس های شگفت انگیز از رنگ موهای پاییزی ... ( ۱۰ رنگ مو خاص جدید در زمستان و پاییز ۲۰۲۱ کدامند؟)
آیشواریا رای Aishwarya Rai مطرح ترین چهره  زن در هند و بالیوود  تبلیغ رنگ مو  شرکت لورئال،L'Or&e... ( رنگ مو آیشواریا رای Aishwarya Rai بازیگر هندی همراه با فرمول و عکس)
در این مقاله به معرفی انواع رنگ مو , قبل و بعد از انجام رنگ مو بر روی موها  و همچنین نوع رنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. در مقالات... ( قبل و بعد از رنگ کردن مو عکس نمونه کار قبل و بعد از رنگ کردن مو قبل و بعد از رنگ موی سر)
رنگ مو بازیگران هالیوودی یکی از بیشترین سرچ های گوگل می باشد این بازیگران , مدل ها , سلبریتی ها و خوانندگان همیشه الگویی مناسب برای افراد جا... ( رنگ مو بازیگران هالیوودی و سلبریتی ها به صورت کامل تخصصی آموزش رنگ مو همراه باعکس رنگ مو های جدید)
الکساندرا داداریو  Alexandra Daddario  بازیگر ,  مدل و یکی زیباترین بازیگران جهان در هر فیلمی حضور داشته مورد توجه ... ( رنگ مو الکساندرا داداریو Alexandra Daddario چگونه باید موهای خود را رنگ کنیم؟)
رنگ مو تمامی بازیگران ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان  رنگ مو بازیگران ترکیه ای همچون  رنگ مو ادا اجه  , رنگ م... ( رنگ مو بازیگران ترکیه ای رنگ مو بازیگرای سریال های ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان نحو رنگ کردن مو)
رنگ مو سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) مدل ترکیه ای چه رنگی است؟ سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) بازیگر , مدل و خواننده ترک... ( رنگ مو سرنای ساریکایا فرمول رنگ موی بازیگر ترکیه ای چگونه بدست می آید)
رنگ مو هیلی بالدوین همسر جاستین بیبر چه رنگی است؟ هیلی بالدوین قطعا نام او را شنیده اید دختری که ناگهان جاستین بیبر را عاشق خود کرد و سلن... ( رنگ مو هیلی بالدوین (بیبر) چه رنگی است و فرمول رنگ مو چگونه به دست می آید)
رنگ مو اویکو کارایل چه رنگی است فرمول رنگ مو اویکو کارایل اویکو کارایل در لیست زیباترین زنان ترکیه , محبوبترین زنان ترکیه ... ( رنگ مو اویکو کارایل و فرمول رنگ بازیگر ترکیه ای سریال ضربان قلب نقش ایلول اینستاگرام)
تیلور سویفت(تیلور سوئیفت) در لیست موفقترین زنان دنیا,زیباترین زنان دنیا , محبوبترین زنان اینستاگرام و هر آنچه که یک نفر بخواهد در این سن بدس... ( رنگ مو تیلور سویفت چه رنگی است فرمول رنگ مو تیلور سوئیفت)
امبر هرد یکی از زیباترین زن های حال حاضر در دنیا که الگوی بسیاری از طراحان مد و فشن و همچنین بانوان سرتاسر دنیا می باشد. طلاق امبر ه... ( رنگ مو امبر هرد چی رنگی است فرمول رنگ مو امبر هرد)
رنگ مو اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson چه رنگی است؟ اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson قطعا یکی از تاثیرگذارترین بازیگران حا... ( رنگ مو اسکارلت جوهانسون به صورت طبیعی و در فیلم ها)
رنگ مو آسلیهان گونر Aslıhan Güner بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره های شمالی  این روز مورد توجه خانوم های طرفدار سریال ه... ( رنگ مو آسلیهان گونر بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره شمالی)
رنگ مو کیتی پری چه رنگی است؟   رنگ مو خوانندگان زنی که در موزیک ویدیوها  به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در... ( رنگ موهای کیتی پری چه رنگی هستند چگونه موهای خود را شبیه کیتی پری کنیم؟)
رنگ مو بازیگر فیلم و یا سریالی که به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در لحظه دوست دارد مخاطب وخصوصا بانوان عزیز از دانستن آن ل... ( رنگ مو مارگو رابی چه رنگی است)
رنگ مو بازیگران هالیوودی شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در فیلم یا سریالی که در حال تماشای آن هستید ناگهان رنگ مو بازیگر نظر شما ر... ( رنگ مو تمامی بازیگران خارجی هالیوود جدید بلوند عسلی کرم طلایی مسی خرمایی کاراملی)
در واقع پوست های با تن گرم با موهایی با تن گرم بیشتر تطابق دارند و این موضوع در مورد کسانی که پوستی با تن سرد دارند نیز صادق است اما هدف این... ( انتخاب رنگ مو متناسب با رنگ پوست شما همراه با صبا شعبانی)
تا به امروز در دنیای هنر و زیبایی آرایشگران در سر تا سر دنیا انواع تکنیک های زیبایی و رنگ مو را به دنیا معرفی کرده اند و انصافا بسیار زیبا و... ( آموزش رنگ کردن مو و آشنایی با انواع مدل های رنگ مو)
در دنیای ما خانم ها  پاسخ به این سوال که  ( آیا باید موهایم را عوض کنم؟ ) همیشه بله است. مو  را کوتاه کنم یا  شینوین جدی... ( رنگ مو سلبریتی ها و بازیگران مشهور در سال 2021)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا