مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/07

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
اکستنشن مو کم حجم
اکستنشن مو کم حجم
۱۳۹۹/۰۱/۱۱

چه اکستنشن مویی برای موهای کم پشت مناسب است؟

اکستنشن (Hair Extensions) اصطااحا به معنی اضافه کردن یا افزودن مو(افزودن طول یا حجم مو)

روش های اکستنشن مو

1: اکستنشن گرم
2: اکستنشن سرد
اکستنشن گرم:در این اکستنشن از دستگاه حرارتی استفاده می‌ کنیم که با چسب و لیزر این کار انجام میشود.در سالن های زیبایی در  روش  اکستنشن لیزری از چسب کراتینه استفاده می شود. که در این روش اکستنشن نو با چسب و دستگاه لیزر به موی مشتری وصل میشود.
اکستنشن سرد:در این روش اکستنشن از هیچ دستگاهی استفاده نمی شود و لا ابزار کار میشود مثل:اکستنشن با رینگ-اکستنشن بد بفت-اکستنشن با دوخت مو در این اکستنشن از هیچ حرارتی استفاده نمی شود.

چه اکستنشن مویی برای موهای کم پشت مناسب است؟

بهترین روش اکستنشن برای  موهای کم پشت  استفاده از اکستنشن با چسب است. و مزیت این اکستنشن این است که وقتی اکستنشن با نوار چسب به موهای طبیعی پیوند می خورد نوار چسب ها هیچ آسیبی به موهای شما  نمیزند و یک اکستنشن نواری روی مو قرار میگیرد و سمت دیگر با یک نوار یکطرفه رو کش می شود.
در ضمن اکستنشن با گیره برای مو های کم پشت مناسب نیست چون گیره ها  وزن زیادی دارند و باعث سنگینی مو می شوند و بخاطر وزن زباد گیرها  مورد مناسبی برای موهای کم پشت نیست و در ضمن باعث کشیدگی موها میشود و به مرور باعث طاسی نقطه ای میشود.

اکستشن حرارتی

یکی دیگر از روش هایی که برای اضافه کردن حجم و بلندی موها  استفاده  میشود  روش اکستشن حرارتی است . در این روش از  سیلیکون استفاده میشود و چون این ماده بعد از ذوب شدن شفاف است  نقطه های اکستنشن شده مشخص نیست  و با موهای طبیعی براحتی ترکیب میشود . باید به این نکته توجه داشته باشید که حتما این کار توسط آرایشگر حرفه ای انجام شود که آسیب جدی به موها وارد نشود‎

نام نویسنده : زهره شعبانی

اکستنشن مو

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا