مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Sep/28

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش رنگ مو >
کاتالوگ رنگ مو بلوند
کاتالوگ رنگ مو بلوند
۱۳۹۹/۰۲/۲۸

کاتالوگ یا چارت رنگ مو بلوند! انواع رنگ مو بلوند را بشناسید

 چارت انواع بلوند
هر خانمی که قصد تغییر رنگ موهای خود را به بلوند دارد باید با نمودار رنگ موهای بلوند آشنا شود.بیایید انواع رنگ بلوند را با یکدیگر بررسی کنیم. این پست میتواند به شما کمک کند تا سایه های  رنگ بلوند مناسب را بر اساس رنگ پوست و رنگ چشم خود انتخاب کنید.
نمودار و چارت رنگ بلوند چیزی است که همه خانمها قبل از رنگ کردن موهای خود باید با آن آشنا شوند.رنگهایی که در اطراف خود میبینید تنوع بسیار زیادی از سایه های منحصر بفرد مختلف است که با یکدیگر ترکیب شده اند.

رنگ موهای بلوند فقط یک رنگ روشن نیست این یک تصویر کلی از زیباترین و روشن ترین رنگهای جهان هستی ست.
آیا شما قصد دارید موهای خود را بلوند کنید عجله نکنید ابتدا مطمئن شوید که با انواع سایه ها و شیدهای بلوند آشنا هستید.
در واقع همه آنها سزاوار توجه شما هستند اما فقط موارد مناسب با شما همراه خواهند بود در اینجا نه تنها میتوانید آنها را ببینید بلکه یاد میگیرید چگونه سایه ای پیدا کنید که کاملا با ظاهر چهره شما مطابقت داشته باشد.
به سفر در سایه های شگفت انگیز رنگ موی بلوند خوش آمدید.

 (medium blond)

1. golden dirty - بلوند طلایی خاکی

مناسب برای دخترانی با چشمانی سبز یا قهوه ای روشن سایه طلایی خاکی یک بلوند با رنگ متوسط است و دارای برخی طیف های گندمی رنگ که برای افرادی که رنگ پوست گندم گونه دارند بسیار مناسب می باشد.

2:Blond dirty خاکی

این رنگ مو بسیار بی درد سر است و برای حفظ آن نیاز به حداقل توجه است این رنگ در عین حال نه تیره و نه روشن است. افرادی که دارای چشمانی سبز خاکستری و یا قهوه ای تیره هستند بدنبال این رنگ مو باشند.

3: Honey Dirty Blonde

رنگ بلوند عسلی: مناسب کسانی است که رنگ پوست متوسط روشن و چشمانی تیره دارند از آرایشگر خود بخواهید که هایلایت عسلی روی ریشه های تیره موهای شما انجام دهد.

4: bronze creamy - برونز

این رنگ موی گرم تغییر بسیار فاحشی در ظاهر موهای شما ایجاد میکند یک رنگ تابستانی با ترکیب هایلایتهای کرمی جلوه ای بسیار شیرین و جذاب به شما میدهد.مناسب افرادی با چشم های آبی و خاکستری 

5: golden beige بژ طلایی

 اگر می خواهید غنی ترین رنگ ها را با یکدیگر ترکیب کنید رنگ موی بژ طلایی انتخاب مناسبی است چشمهای سبز کمرنگ یا قهوه ای روشن با این ترکیب رنگ مو جلوه ی زیبایی خواهد داشت بدست آوردن این سایه از رنگ بسیار ساده است فقط کافیست از آرایشگر خود بخواهید رنگ طلایی را برایتان استفاده کند
 

6: blonde ashy - بلوند خاکستری

کسانی که تمایل به آرایش غلیظ چشم ها دارند این رنگ برایشان مناسب است. ترکیب رنگ پوست روشن و چشمهای روشن و رنگ موی خاکستری زیبایی کم رنگی را خلق می‌کند که سراسر دنیا را به خود جذب خواهد کرد
 

7:blonde sandy - بلوند شنی

همانطور که میدانید رنگهای کتان متقاضیان زیادی دارد. این بلوند بسیار مناسب محیط های باز است

8: blonde auburn

ترکیبی از رنگهای بلوند توت فرنگی و نارنجی
در استفاده از این رنگ بلوند رنگ چشمها و پوست اهمیت چندانی ندارد و    می توانید از فصل تابستان تا پائیز این رنگ زیبا را روی موهای خود داشته باشید

9: blonde copper - بلوند مسی

بلوند مسی کاملا با تن های پوست متوسط و تیره با چشمانی رنگ تیره مطابقت دارد.
 

 

Light Blonde

10: icy blonde

بلوند یخی را زیباترین و حرفه ای ترین سایه بلوند در نمودار رنگ موها می دانیم دخترانی با رنگ پوست کم رنگ و خیلی سفید چشمان آبی سبز یا خاکستری می توانند به سمت این رنگ بروند.
 

11: silver blonde - بلوند نقره ای

بلوند نقره ای رنگ موهای بلوند نقره ای هایلایتهای تیره و چشمان روشن بسیار ترکیب زیبایی بوجود می آورد.
 

12: pearl blonde - بلوند مروارید

رنگ بسیار خنک که مناسب دخترانی با چشمان روشن مثل آبی یا خاکستری هستند. این سایه کاملا بی نظیر است زیرا کمی بلوند تر از  بلوند یخی و نرم تر از بلوند نقره ای است.
 

champagne blonde شامپاینی

بلوند شامپاینی رنگ صورتی روشن برای گرم کردن موهای بلوند چیزی است که دختران با پوست روشن و چشمهای روشن به سمت آن می روند  

14: cream soda blonde

 این رنگ حس کودک عاشق رنگ موهای بلوند و سبزه است. ترکیب آن با رنگهای قهوه ای بژ و طلایی گرم عالی میشود
 

15: white blonde - بلوند سفید

این یکی از جالبترین ایده های رنگ آمیزی مو است تن های سرد امروزه بسیار محبوب شده اند و این رنگ در خالص ترین رنگ آن یعنی رنگ سفید است و مناسب برای پوستهای روشن
 

16: creamy blonde خامه ای

این رنگ زمستان را تداعی می کند کاملا متنوع و مناسب رنگ پوستهای متوسط و تیره با چشمهای تیره است.
 

17: golden platinum blonde - پلاتینیوم طلایی

زیباترین جواهرات با هم ذوب  شده و سایه بلوند پلاتینی طلایی را بوجود آورده اند هم مناسب پوستهای سرد و گرم است.  

18: Butter milk blonde

به معنای اضافه کردن هایلایت بلوند به رنگ موهای قهوه ای است. مناسب پوستهای تیره و رنگ چشمان قهوه ای و آبی
 

19: yellowish platinum

اگر می خواهید روی هایلایت خود هر دو  رنگ سرد گرم  روشن را داشته باشید وقت آن  است که با سایه بلوند پلاتینی زرد دوست باشید. رشته های نقره ای تضاد زیبایی با پایه بلوند زرد دارد مناسب برای چشم روشنها

20: Golden بلوند طلایی

بلوند طلایی به شما نشان میدهد که لوکس بودن در دنیای مد چیست. این ترکیبی چند بعدی از رنگهای عسلی طلایی و کره ای است که به نظر میرسد مناسب برای دختران با رنگ پوست روشن و رنگ چشم قهوه ای خاکستری و آبی است

21: bright golden بلوند طلایی روشن

بلوند طلایی روشن مناسب مناسب دخترانی با پوست رنگ متوسط که عاشق بلوند طلایی هستند این رنگ یک نسخه اشباع شده تر از بلوند طبیعی با سایه 

های طلایی است

22:sandy بلوند شنی

همه چیز درباره تابستان را در نمودار رنگ موی بلوند میتوانید مشاهده کنید و رنگ بلوند شنی نیز از این قاعده مستثنی نیست این رنگ لطیف و گرم است که به بهترین وجه ممکن با تن و رنگ پوست گندم و چشمان به رنگ روشن هم خوانی دارد
 

23: sunkissed بلوند آفتابی

بلوند آفتابی یک رنگ مایل به زرد روی موهای شماست و هواداران بسیار زیادی دارد

24: Buttery بلوند کره ای

این رنگ با هر نوع رنگ پوست و چشم همخوانی دارد و مناسب است.

25: platinum بلوند پلاتینی

یک تن و سایه رنگ سبک است در واقع شما سایه ای سبک تر از رنگ موی بلوند پلاتینه پیدا نمی کنید.چنین زیبایی کم رنگی میتواند برای هر دختری مناسب باشد کسانی که رنگ پوست تیره تری دارند میتوانند این تن را انتخاب کنند.

26: Light ash بلوند خاکستری روشن

مناسب افرادی با پوست روشن و البته چشمانی روشن

27: natural بلوند طبیعی

همه ی ما میدانیم که طبیعی بودن اینروزها تقاضای زیادی دارد رنگ موهای بلوند طبیعی طیفی از رنگهای مختلف بلوند است و مناسب هر نوع رنگ پوستی. فقط مطمئن شوید که تعادل را حفظ کنید دختران با رنگ های پوست روشنتر باید آنرا روشن تر روی موها بکار ببرند و کسانی که دارای رنگ پوستی تیره تر هستند میتوانند بلوند خود را تیره تر کنند تا جلوه ای طبیعی بدست آورند.

نام نویسنده : صبا شعبانی

رنگ

رنگ مو

بلوند

رنگ مو بلوند

golden dirt

طلایی خاکی

گالری عکس
( روی تصویر کلیک کنید)
نظرات کاربران
مقالات مرتبط
شاید تا چند سال پیش مو های کسی دو رنگ می شود وی  مورد تمسخر قرار می گرفت طیف رنگ مو ها یک رنگ بود و بیشتر بلوند پرکلاغی و یا شرابی را ش... ( انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی)
۱۰ رنگ موی بینظیر برای فصل پاییز و زمستان فصل پاییز الهام گر رنگهای بسیار متنوع گرم و زیباست  عکس های شگفت انگیز از رنگ موهای پاییزی ... ( ۱۰ رنگ مو خاص جدید در زمستان و پاییز ۲۰۲۱ کدامند؟)
آیشواریا رای Aishwarya Rai مطرح ترین چهره  زن در هند و بالیوود  تبلیغ رنگ مو  شرکت لورئال،L'Or&e... ( رنگ مو آیشواریا رای Aishwarya Rai بازیگر هندی همراه با فرمول و عکس)
در این مقاله به معرفی انواع رنگ مو , قبل و بعد از انجام رنگ مو بر روی موها  و همچنین نوع رنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. در مقالات... ( قبل و بعد از رنگ کردن مو عکس نمونه کار قبل و بعد از رنگ کردن مو قبل و بعد از رنگ موی سر)
رنگ مو بازیگران هالیوودی یکی از بیشترین سرچ های گوگل می باشد این بازیگران , مدل ها , سلبریتی ها و خوانندگان همیشه الگویی مناسب برای افراد جا... ( رنگ مو بازیگران هالیوودی و سلبریتی ها به صورت کامل تخصصی آموزش رنگ مو همراه باعکس رنگ مو های جدید)
الکساندرا داداریو  Alexandra Daddario  بازیگر ,  مدل و یکی زیباترین بازیگران جهان در هر فیلمی حضور داشته مورد توجه ... ( رنگ مو الکساندرا داداریو Alexandra Daddario چگونه باید موهای خود را رنگ کنیم؟)
رنگ مو تمامی بازیگران ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان  رنگ مو بازیگران ترکیه ای همچون  رنگ مو ادا اجه  , رنگ م... ( رنگ مو بازیگران ترکیه ای رنگ مو بازیگرای سریال های ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان نحو رنگ کردن مو)
رنگ مو سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) مدل ترکیه ای چه رنگی است؟ سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) بازیگر , مدل و خواننده ترک... ( رنگ مو سرنای ساریکایا فرمول رنگ موی بازیگر ترکیه ای چگونه بدست می آید)
رنگ مو هیلی بالدوین همسر جاستین بیبر چه رنگی است؟ هیلی بالدوین قطعا نام او را شنیده اید دختری که ناگهان جاستین بیبر را عاشق خود کرد و سلن... ( رنگ مو هیلی بالدوین (بیبر) چه رنگی است و فرمول رنگ مو چگونه به دست می آید)
رنگ مو اویکو کارایل چه رنگی است فرمول رنگ مو اویکو کارایل اویکو کارایل در لیست زیباترین زنان ترکیه , محبوبترین زنان ترکیه ... ( رنگ مو اویکو کارایل و فرمول رنگ بازیگر ترکیه ای سریال ضربان قلب نقش ایلول اینستاگرام)
تیلور سویفت(تیلور سوئیفت) در لیست موفقترین زنان دنیا,زیباترین زنان دنیا , محبوبترین زنان اینستاگرام و هر آنچه که یک نفر بخواهد در این سن بدس... ( رنگ مو تیلور سویفت چه رنگی است فرمول رنگ مو تیلور سوئیفت)
امبر هرد یکی از زیباترین زن های حال حاضر در دنیا که الگوی بسیاری از طراحان مد و فشن و همچنین بانوان سرتاسر دنیا می باشد. طلاق امبر ه... ( رنگ مو امبر هرد چی رنگی است فرمول رنگ مو امبر هرد)
رنگ مو اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson چه رنگی است؟ اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson قطعا یکی از تاثیرگذارترین بازیگران حا... ( رنگ مو اسکارلت جوهانسون به صورت طبیعی و در فیلم ها)
رنگ مو آسلیهان گونر Aslıhan Güner بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره های شمالی  این روز مورد توجه خانوم های طرفدار سریال ه... ( رنگ مو آسلیهان گونر بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره شمالی)
رنگ مو کیتی پری چه رنگی است؟   رنگ مو خوانندگان زنی که در موزیک ویدیوها  به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در... ( رنگ موهای کیتی پری چه رنگی هستند چگونه موهای خود را شبیه کیتی پری کنیم؟)
رنگ مو بازیگر فیلم و یا سریالی که به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در لحظه دوست دارد مخاطب وخصوصا بانوان عزیز از دانستن آن ل... ( رنگ مو مارگو رابی چه رنگی است)
رنگ مو بازیگران هالیوودی شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در فیلم یا سریالی که در حال تماشای آن هستید ناگهان رنگ مو بازیگر نظر شما ر... ( رنگ مو تمامی بازیگران خارجی هالیوود جدید بلوند عسلی کرم طلایی مسی خرمایی کاراملی)
در واقع پوست های با تن گرم با موهایی با تن گرم بیشتر تطابق دارند و این موضوع در مورد کسانی که پوستی با تن سرد دارند نیز صادق است اما هدف این... ( انتخاب رنگ مو متناسب با رنگ پوست شما همراه با صبا شعبانی)
تا به امروز در دنیای هنر و زیبایی آرایشگران در سر تا سر دنیا انواع تکنیک های زیبایی و رنگ مو را به دنیا معرفی کرده اند و انصافا بسیار زیبا و... ( آموزش رنگ کردن مو و آشنایی با انواع مدل های رنگ مو)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا