مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
رنگ مو >
خنثی سازی رنگ مو
خنثی سازی رنگ مو
۱۳۹۹/۰۳/۰۹

تکنیک های خنثی سازی رنگ مو خنثی سازی رنگ مو قرمز,نارنجی،زرد

وقتی که شما موهای خود را دکلره و یا اصلاحا بیلیچ میکنید در واقع رنگ را از روی موها بر می دارید اما رنگی که باقی می ماند زرد است.
اگر موهای مشتری شما قهوه ای تیره باشد و بخواهید آن راهایلایت یا دکلره کنید پایه ای که بدست می آید در بیشتر مواقع بدون آسیب رساندن به مو پایه نارنجی است و اگر مشکی تیره باشد(رنگ شده)پایه قرمز به شما می دهد بنابراین برای خنثی سازی این رنگ های باقیمانده پس از دکلره باید قوانین خنثی سازی رنگ ها را بلد باشید.برای از بین بردن موهایی که قرمز شده از رنگ هایی با تناژ سبز رنگ استفاده کنید مثلا ترکیب رنگ های نچرال به عنوان رنگ اصلی و واریا سیون سبز یا ترکیب رنگ اصلی با گروه Matt (یا زیتونی ها)

برای از بین بردن پایه نارنجی روی موها از رنگ هایی با تن آبی استفاده می کنیم گروه نچرال ها دارای بیشترین پیگمنت آبی هستند.و یا می توانید از واریاسیون آبی هم در رنگ های خود استفاده کنید.

از بین بردن زردی رنگ مو پس از دکلره

برای از بین بردن زردی مو پس از دکلره از رنگ بنفش استفاده کنید گروهای شرابی و یا ترکیب رنگ اصلی با واریاسیون بنفش مناسب است . در سه مورد فوق استفاده از رنگ متضاد می تواند به شما در رسیدن به نتیجه مطلوب کمک کند. نکته قابل توجه این است که مقدار استفاده شما از این خنثی سازها چقدر باید باشد اگر از واریا سیو نها استفادا می کنید به اندازه یک بند انگشت باید باشد. به طور کلی مقدار استفاده از خنثی ساز ها بسته به میزان روشنی و یا تیرگی پایه نو دارد یعنی هر چه پایه موی دکلره شده روشن تر و بالاتر باشد باید مقدار کم تری از خنثی سازها استفاده شود.
 

نام نویسنده : صبا شعبانی

تکنیک های خنثی سازی رنگ مو

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
شاید تا چند سال پیش مو های کسی دو رنگ می شود وی  مورد تمسخر قرار می گرفت طیف رنگ مو ها یک رنگ بود و بیشتر بلوند پرکلاغی و یا شرابی را ش... ( 100 مدل رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص که در سال جدید در دنیا ترند شده و همه در حال استفاده از این رنگ مو جدید هستند)
۱۰ رنگ موی بینظیر برای فصل پاییز و زمستان فصل پاییز الهام گر رنگهای بسیار متنوع گرم و زیباست  عکس های شگفت انگیز از رنگ موهای پاییزی ... ( ۱۰ رنگ مو خاص جدید در زمستان و پاییز ۲۰۲۱ کدامند؟)
آیشواریا رای Aishwarya Rai مطرح ترین چهره  زن در هند و بالیوود  تبلیغ رنگ مو  شرکت لورئال،L'Or&e... ( رنگ مو آیشواریا رای Aishwarya Rai بازیگر هندی همراه با فرمول و عکس)
در این مقاله به معرفی انواع رنگ مو , قبل و بعد از انجام رنگ مو بر روی موها  و همچنین نوع رنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. در مقالات... ( قبل و بعد از رنگ کردن مو عکس نمونه کار قبل و بعد از رنگ کردن مو قبل و بعد از رنگ موی سر)
رنگ مو بازیگران هالیوودی یکی از بیشترین سرچ های گوگل می باشد این بازیگران , مدل ها , سلبریتی ها و خوانندگان همیشه الگویی مناسب برای افراد جا... ( رنگ مو بازیگران هالیوودی و سلبریتی ها به صورت کامل تخصصی آموزش رنگ مو همراه باعکس رنگ مو های جدید)
الکساندرا داداریو  Alexandra Daddario  بازیگر ,  مدل و یکی زیباترین بازیگران جهان در هر فیلمی حضور داشته مورد توجه ... ( رنگ مو الکساندرا داداریو Alexandra Daddario چگونه باید موهای خود را رنگ کنیم؟)
رنگ مو تمامی بازیگران ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان  رنگ مو بازیگران ترکیه ای همچون  رنگ مو ادا اجه  , رنگ م... ( رنگ مو بازیگران ترکیه ای رنگ مو بازیگرای سریال های ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان نحو رنگ کردن مو)
رنگ مو سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) مدل ترکیه ای چه رنگی است؟ سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) بازیگر , مدل و خواننده ترک... ( رنگ مو سرنای ساریکایا فرمول رنگ موی بازیگر ترکیه ای چگونه بدست می آید)
رنگ مو هیلی بالدوین همسر جاستین بیبر چه رنگی است؟ هیلی بالدوین قطعا نام او را شنیده اید دختری که ناگهان جاستین بیبر را عاشق خود کرد و سلن... ( رنگ مو هیلی بالدوین (بیبر) چه رنگی است و فرمول رنگ مو چگونه به دست می آید)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا