مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jul/02

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
لیست فهرست مقالات >
کاشت ناخن

کاشت ناخن و زیبایی ناخن

کاشت ناخن از جمله مواردی است که در زیبایی خانم ها نقش بسزایی دارد.در کاشت ناخن باید به نکات بهداشتی توجه کرد زیرا عدم رعایت این نکات صدمات جبران ناپذیری به سلامت شما خواهد زد.بطور مثال بعد از کاشت ناخن اکسیژن کافی به ناخن ها نمیرسد و عملا منفز های ناخن برای رسیدن اکسیژن بسته میشود و باعث اسیب رسیدن به ناخن میشود.

کاشت ناخن با روش های مختلفی انجام میشود.به چند دسته کاشت ناخن پودری ,ژله ای Gel nails و کاشت ناخت ترکیبی با میکس که از هر دو این متد ها استفاده شده است.کاشت ناخن ژله ای خود به دو دسته ژله ای سخت و ژله ای نرم تقسیم میشود.در نوع ژل بدلیل اینکه سریع سفت میشود زمان کمی برای پوشاندن ناخن دارید ولی در نوع ژل نرم مواد تشکیل دهنده ان بسیار نرم است و از بلور های صیغلی و ضخیم تر تشکیل شده این باعث میشود دیرتر سفت شود.این نوه ژل ها بیشتر استفاده میشود و برای حداقل دو هفته بر روی ناخن بدون ترک خوردن باقی میماند.

مقالات مرتبط
محبوب ترین مقاله
>

ماسک موی دو فاز روغن زیتون مورال آپ

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون یک محصول تخصصی بدون نیاز به آبکشی از برند مورال آپ می باشد  که به خوبی موجب تقویت موها شما می شود این محصول  از خشک ( ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ )
مطلب پیشنهادی
>

صبا ریکو

با توجه به تغییرات هر روزه دنیای مد و دسترسی به دنیایی بزرگ و پیچیده اینترنت همگی بدنبال به روز ترین مد ها و متد های جدید آرایشگری هستند.و باید به این نکته توجه کرد که با توجه به مشکلات اقتصادی امروزه هر کسی توانایی استفاده از کلاس های پر ه
php-1 طراحی و اجرا