مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Oct/20

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
لیست فهرست مقالات >
کاشت و اکستنشن مژه

کاشت و اکستنشن مژه

کاشت مژه یا اکستنشن مژه زمانی انجام می شود که خانم ها برای زیباتر کردن مژه های خود از آن استفاده می کنند.در قرن های گذشته این کار مختصص بازیگران تئاتر بود با گذشت زمان خانم ها وقتی دیدند بازیگران تائتر با مژه های مصنوعی چقدر زیباتر می شوند آن جماعت خلاق تصمیم گرفتند از این مزیت برای زیباتر کردن خود استفاده کنند .و اتفاقا تا به حال خیلی هم موفقیت آمیز بوده است .

در حال حاضر صندلی مژه کاران همیشه پر از مشتری های پروپاقرص است.که به کاشت مژه سعی دارند زیبایی خود را دوچندان کنند.

کاشت مژه یک عمل زیبایی است که برای ترمیم مژه انجام میشود. بیشتر خانم های و در بعضی موارد در صورت بروز حادثه مثلا سوختگی یا تصادف برای ترمیم مژه انجام می دهند. و از طریق پیوند مو در ناحیه پلک توسط متخصصین  زیبایی بوسیله وسایل کاشت مژه صورت می گیرد.در کاشت مژه کاشت شش یا هشت تار مو که باید هماهنگی با مژه های باقی مانده و حالت صورت داشته باشند کفایت می کند.این نکته را باید دقت کنید تا مژه های شما طبیعی بنظر برسد.

این عمل زیبایی به دو صورت کلی کاشت و اکستنشن مژه انجام میشود.در روش اکستنشن موژه تارهای و با ترکیب مصنوعی ساخته میشود و در میان مژه ها قرار میگیرد.این تاره ها یا استفاده از چسب مخصوص این کار اضافه میشود و مژه های فرد پر پشت تر میشود.

ولی در کاشت مژه بطور کلی تار های مو طبیعی از فرد گرفته میشود این تارهای میتوانند از ابرو یا نقاط دیگر بدن که از لحاظ جنس و ظاهر نزدیکی به تارهای مژه دارند باشند.و سپس  در پلک کاشته میشود.که این عمل هم مانند اکستنشن از نوعی چسب که برای این کار تولید شده استفاده میشود.

مقالات مرتبط
محبوب ترین مقاله
>

14 مارک برتر رژ لب جهان

خواه دختر 18 ساله باشد یا زن 40 ساله ، همه از "رژ لب" استفاده می کنند. این به اندازه خوردن یک فنجان چای یا قهوه رایج است! با وجود طیف گسترده ای از محصولات مراقبت از لب در بازار ، اغلب هنگام انتخاب مارک رژ لب ( 14 مارک برتر رژ لب جهان در سال 2021 )
مطلب پیشنهادی
>

صبا ریکو

با توجه به تغییرات هر روزه دنیای مد و دسترسی به دنیایی بزرگ و پیچیده اینترنت همگی بدنبال به روز ترین مد ها و متد های جدید آرایشگری هستند.و باید به این نکته توجه کرد که با توجه به مشکلات اقتصادی امروزه هر کسی توانایی استفاده از کلاس های پر ه
php-1 طراحی و اجرا