مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/02

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
کیم کارداشیان و ارمنستان
کیم کارداشیان و ارمنستان
۱۳۹۹/۰۸/۰۲

کمک یک میلیون دلاری کیم کارداشیان به ارمنستان

کمک کیم کارداشیان به کشور ارمنستان

آیا کیم کارداشیان ارمنی است؟

کیم کارداشیان وست در میان درگیری های مداوم ارمنستان با آذربایجان یک میلیون دلار به صندوق ارمنستان کمک می کند

کیم کارداشیان وست روز شنبه اعلام کرد که یک میلیون دلار به صندوق ارمنستان کمک می کند.

اواخر سپتامبر بار دیگر درگیری میان ارمنستان و آذربایجان بر سر منطقه کوهستانی قره باغ رخ داد و منجر به استفاده از سلاح های دوربرد در هر دو طرف شد. دو کشور یکدیگر را به نقض شرایط آتش بس که روز شنبه اعلام شد متهم کردند.

چرا کیم کارداشیان به ارمنستان کمک می کند؟

پدر کارداشیان وست -  رابرت کارداشیان ، ارمنی است - او کمک مالی خود را در یک فیلم کوتاه منتشر شده در اینستاگرام خود پست کرد که در آن طرفداران خود را به حمایت از ارمنستان تشویق کرد.

کارداشیان وست گفت: "من در مورد وضعیت فعلی ارمنستان و آرتاچا صحبت کرده ام و با افراد زیادی گفتگو کرده ام تا آگاهی بیشتری از بحران به دست آورم ." "افکار و دعاهای من با مردان ، زنان و کودکان شجاع است. من می خواهم که همه به یاد داشته باشند که با وجود مسافتی که ما را از هم جدا می کند ، ما توسط مرزها محدود نمی شویم و با هم یک ملت ارمنستان جهانی هستیم. 


کارداشیان وست همچنین توضیح داد که کمک های مالی به صندوق ارمنستان به منظور کمک به غیرنظامیانی است که از درگیری تحت تأثیر قرار گرفته یا آواره شده اند ، از طریق غذا ، سرپناه ، مراقبت های پزشکی و سایر وسایل ضروری.
خواهران و برادران کارداشیان وست ، کورتنی و خلوئه کارداشیان ، نیز پست هایی را در این زمینه در شبکه های اجتماعی منتشر کردند ، اگرچه آنها مبلغ کمک مالی خود را اعلام نکردند. این ویدئوها روز شنبه در طی یک مسابقه تلویزیونی صندوق ارمنستان پخش شد که بیش از 30 میلیون دلار درآمد داشت. افراد مشهور دیگری مانند التون جان ، کاردی بی و افست حمایت خود را از ارمنستان در شبکه های اجتماعی ابراز کرده اند ، اما بعداً پس از واکنش طرفداران آذربایجان پست های خود را از این سایت حذف کردند.

کارداشیان وست در طول فیلمبرداری "همگام با کارداشیان" دو بار از ارمنستان بازدید کرد. یک بار در سال 2015 برای تعمید دخترش ، نورث ، و بار دیگر در سال گذشته ، که طی آن کارداشیان وست با سه فرزند دیگر خود ، سنت ، شیکاگو و مزامیر تعمید گرفت.

 

نام نویسنده : حامد شعبانی
کیم کارداشیان ارمنستان اذربایجان ترکیه قره باغ کایلی جنر خانواده کارداشیان کانی وست
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در سال ۲۰۰۷ بود که پیش نوار مستهجنی منتشر شد از کیم کرداشیان و ری‌جی که احتمالا ری‌جی آن را منتشر کرده بود. کا... ( فیلم غیر اخلاقی کیم کارداشیان را چه کسی پخش کرد)
لی‌لی رینهارت  Lili Reinhart  در استوری اینستاگرامش جدیدش به شدت به کیم کارداشیان حمله کرد و او را احمق خطاب کرده: ... ( لی‌لی رینهارت کیم کارداشیان را احمق خواند و به وی بشدت تاخت)
کیم کارداشیان معروف ترین زن جهان  بتازگی دوربین مجله Vogue را به عمارت ۶۰ میلیون دلاری‌اش در منطقه کالاباساس لس‌آنجلس دعوت کر... ( خانه کیم کارداشیان کجاست برای اولین بصورت کامل نشان داده شد.)
کانی وست شوهر سابق کیم کارداشیان در حال قرار گذاشتن با کلویی کارداشیان خواهر کوچک همسر سابقش است! یک منبع نزدیک به کانیه وست اع... ( رابطه پنهانی کانی وست و کلویی کارداشیان آیا حقیقت دارد؟)
کانیه وست (kanye west) ساعاتی پیش با انتشار پست هایی در اینستاگرام جنجال به پا کرد و اعلام کرد خانواده کارداشیان به او اجازه نمی دهند ب... ( دعوای کانیه وست با کیم کارداشیان شدید شد.کیم کارداشیان کانیه وست را به خانه راه نمی دهد)
کایلی جنر اولین میلیارد خود ساخته جوان و خواهر کیم کارداشیان یکی از تاثیرگذارترین افراد حال حاضر دنیا ,  تعداد فالوورهایش در اینست... ( کایلی جنر محبوب ترین و مشهورترین زن جهان شد اینستاگرام کایلی جنر رکورد زد)
کانیه وست رپر سرشناس و همسر سابق کیم کارداشیان  در موزیک جدیدش به نام «زندگی من هرگز آسان نبوده» در بخشی از آن  ش... ( دعوای کانیه وست و پیت دیویدسون برای کیم کارداشیان کانیه وست میخواهد پیت دیویدسون را بکشد)
کیم کارداشیان  را شاید محبوب ترین زن حال حاضر به توان معرفی کرد هر اتفاقی همراه با نام کیم کارداشیان است اما در چند روز اخیر او با ... ( کیم کارداشیان و مایلی سایرس به جنگ هم رفتند کیم اینستاگرام مایلی را آنفالو کرد)
کانیه وست رپر سرشناس ۴۴ ساله و همسر قبلی کیم کارداشیان در گفتگوی جدیدش اعتراف کرده  به عنوان یک همسر در طول رابطه‌ا... ( کیم کارداشیان و کانیه وست دوباره باهم ازدواج خواهند کرد)
کیم کارداشیان مدل , بازیگر و کارآفرین آمریکایی به‌همراه آندره‌آ رادریتزانی، مالک و سهام دار تیم فوتبال "لیدزیونایتد"... ( کیم کارداشیان به صورت مخفیانه دختران افغانستان را به انگلیس منتقل کرد طالبان کیم کارداشیان را تهدید به مرگ کرده است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا