مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Apr/19

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
طلاق کیم کارداشیان
طلاق کیم کارداشیان
۱۳۹۹/۱۲/۰۴این خبر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ منتشر شده است
۱۳۹۹/۱۲/۰۴

کیم کارداشیان از کانیه وست طلاق گرفت و بدون حلقه ازدواج خود دیده شد

کیم کارداشیان سلبریتی معروف ارمنی بالاخره از کانیه وست رپر معروف جدا شد و بعد از مدت ها برای اولین بار بدون حلقه ازدواج دیده شد.

این سبلریتی معروف ۴۳ ساله پنجشنبه ، ۱۸ فوریه ۲۰۲۱ هنگام خروج از خانه یکی از دوستانش در لس آنجلس دیده شد.حلقه ازدواج او به طور قابل توجهی در دست چپ او وجود نداشت. کارداشیان غمگین به نظر می رسید ولی همچنان خوش پوش و با لباس پر زرق برق چرمی خود جلب توجه میکرد.

با اینکه چند هفته قبل به به نظر میرسید طلاق انها منتفی شده بنیانگذار KKW Beauty  عکسهای خود را از طریق اینستاگرام بدون جواهرات منتشر کرد.

در آن زمان منبعی به Us Weekly گفت که این دو برای چندین ماه زندگی جداگانه ای داشته اند. وی روز جمعه 19 فوریه رسماً درخواست طلاق داد.

کانیه وست به دنبال حضانت قانونی چهار فرزندشان است: نورث ، 7 ، سنت ، 5 ، شیکاگو 3 و مزامیر 21 ماهه. وی اختلافات آشتی ناپذیر را دلیل این جدایی عنوان کرد ، گرچه تاریخ جدائی را اعلام نکردند. او از قاضی خواست که قبل از طلاق حضانت بچه ها را به او واگزار کنند.

چرا کیم کارداشیان از کانیه وست گرفت؟

طبق خبر ها این طلاق با توافق دو نفر انجام می شود. ثبت پرونده برای هیچ یک از آنها تعجب آور نبود. بعد از انتشار خبر طلاق در روز جمعه ، یک فرد داخلی به ما گفت. هیچ کدام از انها نمی خواهند به زندگی مشترک خود ادامه بدهند. هر دو آنها تلاش کرداند این ازدواج را نگه دارند. به همین دلیل آنها طلاق را برای مدت طولانی به تعویق انداختند.اولین مشکل انها سال 2018 شرروع شد.

اوایل این هفته یک منبع به ما گفت: نقطه عطف در ازدواج کیم و کانیه زمانی بود که او گفت که برده داری یک انتخاب است [در مصاحبه با TMZ]. آنها پس از آن دوره سخت را پشت سر گذاشتند.

کیم با اظهار نظرهای مضحک و شرم آور Kanye کاملاً در رنج بود. خیلی طول کشید تا آنها از کنار آن عبور کنند ، اما در نهایت نتوانستند. اما وقتی كانیه گفت كه او و كیم درباره سقط جنین North [در ژوئیه 2020] بحث كرده بودند ، این نقطه عطف شروع اختلاف عمیق انها شد.

در حالی که وست در ماه های اخیر نسبتاً زیر زره بین خبرگزاری ها است ، اما جدایی خصوصاً برای او سخت بوده است. یکی از صاحب نظران اظهار داشت: کیم همیشه دختر رویایی کانیه بود - حتی قبل از اینکه آنها با هم ازدواج کنند - بنابراین تصور اینکه او دیگر همسر او نباشد ، بسیار برای وست سخت است.آیا این بهترین تصمیم برای خانواده آنها است یا نه.

کندال جنر(Kendall Jenner) را تهدید به مرگ کردند

کارداشیان ها قوانین سختی را برای ورود به خانه خود دارند

کایلی جنر با 1 میلیارد دلار ثروت درخواست 60 هزار دلار پول از طرفدارانش کرده

کیم کارداشیان با دریک رابطه دارد؟

کیم کارداشیان Kim Kardashian از بریتنی اسپیرز حمایت کرد.

کیم کارداشیان از کانیه وست طلاق گرفت و بدون حلقه ازدواج خود دیده شد

کیم کارداشیان وست به کمپین تحریم فیس بوک و اینستاگرام پیوست !!!

کندال جنر خواهر کیم کارداشیان معتاد است!!

پایان کار کیم و خانواده کارداشیان فرا رسید!!

کایلی جنر حقوق حیوانات را نقض کرده است!!!

نام نویسنده : حامد شعبانی

کیم کارداشیان

طلاق کیم کارداشیان

گالری عکس
(روی تصویر کلیک کنید)
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
اندی کوهن(Andy Cohen) و خانواده کارداشیان(kardashian family) اندی کوهن مجری آمریکایی (۵۲ ساله) بتازگی در مصاحبه‌ای درباره قو... ( کارداشیان ها قوانین سختی را برای ورود به خانه خود دارند)
۱۴۰۰/۰۱/۰۵
کایلی جنر(Kylie Jenner) 60 هزار دلار ندارد؟ انتقاد شدید از کایلی جنر در فضای مجازی در حال صورت گرفتن است تا جایی که بیشتر هشتک های استفاده ... ( کایلی جنر با 1 میلیارد دلار ثروت درخواست 60 هزار دلار پول از طرفدارانش کرده)
۱۴۰۰/۰۱/۰۲
کیم کارداشیان و دریک Drake - Kim Kardashian در انتظار طلاق براساس برخی اخبار(شایعات) منتشر شده در رسانه ها و فضای مجازی گفته می شود رپر مشه... ( کیم کارداشیان با دریک رابطه دارد؟)
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
  Kim Kardashian کیم کارداشیان با انتشار پستی در همدردی با بریتنی اسپیرز خواننده مشهور ۳۹ ساله نوشته: خب من در نهایت این هفته مستند... ( کیم کارداشیان Kim Kardashian از بریتنی اسپیرز حمایت کرد.)
۱۳۹۹/۱۲/۲۳
کیم کارداشیان وست سبلریتی معروف امریکایی و دهها نفر از سبلریتی های دیگر اعلام کرده اند که در اعتراض به گسترش نفرت ، تبلیغات و اطلاعات غلط حس... ( کیم کارداشیان وست به کمپین تحریم فیس بوک و اینستاگرام پیوست !!!)
۱۳۹۹/۱۲/۰۳
کندال جنر، خواهر کوچکتر کایلی جنر و خاهر ناتنی کیم کارداشیان اخیرا در مصاحبه ای عنوان کرده است که  به مصرف مخدر ماری جوانا معتاد ا... ( کندال جنر خواهر کیم کارداشیان معتاد است!!)
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
جمعه ۸ ژانویه رسما فیلمبرداری قسمت آخر برنامه‌ی تلویزیونی “Keeping Up With The Kardashians” تمام شد! پخش این مجموعه تلویزیو... ( پایان کار کیم و خانواده کارداشیان فرا رسید!!)
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
شعار تو یک هیولایی علیه کایلی! جمعه شب هنگامی که کایلی جنر مدل و تاجر ۲۳ ساله از فروشگاه مونکلر که برای خرید خز به آنجا رفته بود، بیرون ... ( کایلی جنر حقوق حیوانات را نقض کرده است!!!)
۱۳۹۹/۱۰/۰۲
توئيت هاي جديد كانيه وست حسابي خبرساز شده! كانيه بعد از اينكه ديروز گريه  می کرد گفت پدرش تصميم به سقط او داشته و او نيز تصميم به... ( کانیه وست , کیم کارداشیان من را زندانی کرده است)
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
درخواست طلاق کیم کارداشیان ازکانیه وست پس از مطلبی که کانیه وست توییت کرده بود. در اینجا میخوانیم که موضوع از چه قرار است. کانیه وست بطور ک... ( کیم کارداشیان طلاق می گیرد)
۱۳۹۹/۰۹/۱۶
کیم کارداشیان که به تازگی  40 ساله شده یک  هولوگرام  از پدر فقید خود رابرت کاردشیان در صفحه توییتر خود متشر کرد ،&n... ( کیم کارداشین یک ویدیو از پدر خورد در یوتوب منتشر کرد)
۱۳۹۹/۰۸/۱۰
کیم کارداشیان ترکیه را به خاطر دامن زدن به درگیری های آذربایجان با ارمنستان مورد انتقاد قرار داد این ستاره تلویزیونی  با انتقاد از مشا... ( انتقاد شدید کیم کارداشیان به ترکیه و اذربایجان در مورد حمله به ارمنستان)
۱۳۹۹/۰۸/۰۲
کیم کارداشیان  در میان درگیری های مداوم ارمنستان با آذربایجان یک میلیون دلار به صندوق ارمنستان کمک می کند کیم کارداشیان وست کیم ک... ( کمک یک میلیون دلاری کیم کارداشیان به ارمنستان)
۱۳۹۹/۰۸/۰۲
اولین عاشقانه کورتنی - و قطعاً طولانی ترین داستان او - با اسکات دیسیک بود. روابط آنها تقریباً به طور کامل  علنی شد و در کارنامه کا... ( همه رابطه های عاشقانه کورتنی کارداشیان  همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
در این مقاله هزینه هایی که خانواده کارداشیان و جنر ماهیانه خرج و زیبایی و فشن میکنند را بررسی میکنیم.  کیم کارداشیان ، کایلی جنر و خوا... ( هزینه هایی که خواهران کارداشیان ماهیانه برای زیبایی خود خرج میکنند)
۱۳۹۹/۰۳/۲۴
در حالی که ویروس کرونا با سرایت به تمام نقاط دنیا به یک ویروس کشنده تبدیل شده و کشورهای جهان  محدودیت ها و رفتارهای پیشگیرانی را م... ( کایلی جنر عضو خانواده کارداشیان قوانین کرونا را زیر پا گذاشت.)
۱۳۹۹/۰۳/۲۱
کندال جنر مدل و کار آفرین جوان آمریکایی و گرانترین مدل حال حاضر دنیا  با پستی که از وی در اینستاگرام منتشر شد در حمایت از جامعه سی... ( کندال جنر عکس خود را فتوشاپ کرده بوده است؟)
۱۳۹۹/۰۳/۲۰
ایا میدانید هر عضو خانواده کارداشیان چقدر ثروت دارند؟ یکی از انها در حال حاضر ثروتمند ترین  جوان دنیا می باشد. کیلی جنر جوانترین میلی... ( ایا میدانید هر عضو خانواده کارداشیان چقدر ثروت دارند؟)
۱۳۹۹/۰۱/۲۵
Keyli jenner دومین سلبریتی پر درآمد جهان است با درآمد ناخالص ۱۷۰ میلیون دلار در سال گذشته , همچنین  کیلی جنر پولدارترین عضو خانواده کار... ( درآمد کایلی جنر دومین سلبریتی پر درآمد جهان از کجاست؟)
۱۳۹۹/۰۱/۱۶
کیم کارداشیان یکی از شخصیت های معروف در سطح جهان است که همیشه تیپ و استایل او مورد توجه رسانه بوده است کیم 40 ساله در لس انجلس بدنیا امد و د... ( تیپ و استایل زمستانی کیم کارداشیان)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا