مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Oct/19

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خوانندگان مطرح دنیا >
هیلی بالدوین و جاستین بیبر سفر دور دنیا میروند.
هیلی بالدوین و جاستین بیبر سفر دور دنیا میروند.
۱۴۰۰/۰۱/۰۶

هیلی بالدوین(بیبر) میخوام با جاستین تمام دنیا را بگردم.

هیلی بالدوین(بیبر) Hailey Bieber


هیلی بالدوین(بیبر) مدل مشهور آمریکایی که با ازدواج خود با جاستین بیبر زوجی رویایی را در آمریکا تشکیل دادند در مصاحبه‌ی جدیدی با نشریه‌ی “ELLE”، گفته است : من قصد دارم بعد از واکسینه شدن، همراه با همسرم (جاستین بیبر)، به تمام کشورهای دنیا سفر کنیم! او دراین باره گفته است:


“ وقتی واکسن کرونا بزنم، میخواهم اول از همه به کشور مراکش سفر کنیم. من هنوز واکسینه نشدم و در صف انتظار هستم مثل دیگر مردم اما وقتی اینکار را انجام بدهم و همه‌ی دنیا امن بشود، دوست دارم حتما مراکش را از نزدیک ببینم. من همینطور بی صبرانه منتظرم که به  کشور مصر و اهرام  برم. این کشور خیلی شگفت‌انگیزه و واقعا دوست دارم انجا را هم ببینم.

حواشی جدید جاستین بیبر و هیلی بالدوین

عکس گرفتن از اندام خصوصی هیلی بالیدون همسر جاستین بیبر Justin Bieber  Hailey Baldwin

 

اتفاقی عجیب در روز ۵ شنبه ۲۳ مارس، زمانی که جاستین بیبر(Justin Bieber) ۲۷ ساله و همسرش هیلی بالدوین بیبر( Hailey Baldwin) مدل ۲۵ ساله در حال برگشت از رستوران لاکچری “The Nice Guy” در وست هالیوود ایالات لس انجلس بودند، با تعداد زیادی از پاپاراتزی ها دوربین به دست  روبه‌رو شدند.اتفاقی که این زوج به آن عادت دازند اما این موضوع باعث شد هنگامی که جاستین بیبر سوار ماشین شخصی خود شد، دوباره در خودرو  را باز کند  و رو به پاپاراتزی ها بپرسد:
چی کار می کنید؟
شما داشتین از زیر دامن هیلی عکس میگرفتین؟
یکی از افراد حاضر در آنجا دوربین به دست : چرا باید همچین کاری بکنیم جاستین؟
جاستین بیبر در پاسخ گفت: این دقیقا همان سوالِ منه!
همان فرد دوباره میگه:جاستین می توانی دوربین ها را ببینی من هیچ عکسی نگرفتیم.
و در آخر جاستین ادعای پاپاراتزی ها درباره اینکه آنها از هیلی عکس نگرفتند قبول کرد، از آنها خداحافظی کرد و دوباره به درون ماشین برگشت...

از زیر دامن هیلی بالدوین (Hailey Baldwin) عکس گرفتند.

هیلی بیبر(Hailey Baldwin) مدل آمریکایی( ۲۴ ساله) درباره‌ی موضوع عصبانیت  همسرش جاستین بیبر (۲۷ ساله) از پاپاراتزی ها که از زیر دامن هیلی عکس گرفته اند یا نه، توضیح داده و گفته است: “من تا الان دو تجربه‌ی خیلی بد از این حرکت داشتم وقتی که مرد از زیر دامن من زمانی که داشتم راه میرفتم، عکس گرفت و همچنان اون عکس ها دارن در فضای اینترنت پخش می شوند. وقتی یک مرد از شما به عنوان یک  زن عکس‌های نامربوط می گیرد، واقعا احساس بی احترامی و یک رفتار تهاجمی‌ به اون خانم دست می دهد و این موضوع اصلا خوب نیست.” 

تتوی جدید جاستین بیبر

Justin Bieber
جاستین بیبر خواننده ۲۷ ساله کانادایی که رکورد های صنعت موسیقی را جا به جا کرد  به تازگی طرح تتوی جدیدش که یک هلو است را بر روی گردنش زده و واکنش مادرش را در پی داشت  پتی مالت مادر جاستین بیبر در واکنش به تتوی جدید پسرش نوشت: هنوز بس نیست تمامش کن؟

جاستین بیبر پیش از این در برنامه الن گفته بود، که هیلی  بالیدون(Hailey Baldwin) از او خواسته که تتوی دیگری بر روی گردنش انجام ندهد

هیلی بالدوین و تتوی جاستین بیبر Hailey Baldwin & Justin Bieber

هیلی بیبر(Hailey Baldwin) مدل مشهور ۲۴ ساله و همسر جاستین بیبر به مناسبت انتشار تک آهنگ جدید همسرش جاستین بیبر به نام "Peaches"، یک هلو را روی بازوی چپ خود تتو کرد.
آهنگ “Peaches” به که تازگی به رتبه ۱ در Billboard Hot 100 رسیده است.
هیلی بالدوین این تتو را یک روز بعد از همسرش جاستین بیبر انجام داد. تتویی که باعث شد مادر جاستین بیبر به آن واکنشی منفی به آن داشت!

هیلی بالدوین و جاستین بیبر(Hailey Baldwin Justin Bieber) به زندان رفتند.

هیلی بالدوین مدل مشهور آمریکایی (۲۴ ساله) عکسی به همراه همسرش جاستین بیبر کانادایی(۲۷ ساله) در حال بازدید از یک زندان در الیات کالیفرنیا منتشر کرد.

هیلی بالدوین  نوشت “امروز این فرصت محیا شد  که از زندانی در کالیفرنیا بازدید داشته باشیم. یه روز خاص برای ایجاد تغییر؛ هرگز انسان های فوق‌العاده‌ای که امروز در اینجا دیدیم و داستان های هیجان انگیز آنها  را فراموش نخواهم کرد. از تمامی کسایی که در ممکن شدن این کار نقش داشتند، متشکرم!”

عکس هیلی بالیدون هیلی بیبر

عکس هیلی بالیدون هیلی بیبر

عکس هیلی بالیدون هیلی بیبر

هیلی بالدوین(بیبر) میخوام با جاستین تمام دنیا را بگردم.

هیلی بالدوین و جاستین بیبر احتمال جدایی آن ها هست.

هیلی بیبر(Hailey Bieber) سلنا گومز را برای بار چندم در قضیه عشق قدیمی او جاستین بیبر ناراحت کرد

موزیک ویدیو جاستین بیبر به دلیل مسائل اخلاقی حذف شد

تشویق مردم برای حمله به جاستین بیبر

بیلی آیلیش عاشق جاستین بیبر است

نام نویسنده : حامد شعبانی
آهنگ جاستین بیبر عکس هیلی بیبر عکس هیلی بالدوین جاستین بیبر هیلی بیبر هیلی بالدوین Hailey Baldwin Hailey Bieber
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
دوست پسرهای دوآ لیپا: تاریخچه ای مختصر از کسانی که با دوآ لیپا ملاقات کرده اند انور حدید تنها مردی نیست که با دوآ لیپا رابطه دا... ( دوآ لیپا تمام کسانی که با او رابطه داشته اند دوآ لیپا به کسی وفادار نیست)
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
کنسرت لوور ابوظبی دوآ لیپا به دلیل بدی آب و هوا لغو شد  موزهٔ لووْر به دارندگان بلیط توصیه کرد که بلیط خود را تا اطلاع ثانوی نگ... ( دوآ لیپا کنسرتش در ابوظبی را لغو کرد شرایط بد آب و هوایی علت لغو کنسرت اعلام شده است)
۱۴۰۰/۰۷/۲۱
این مجموعه یک لیست خرید تصادفی از اتومبیل نیست ، بلکه یک نشان زیاد از عشق تیلور سوئیفت به ماشین است. تیلور سویفت به عنوان یکی ا... ( تیلور سوئیفت و کولکسیون ماشینش چقدر ارزش دارد)
۱۴۰۰/۰۷/۱۳
هیلاری داف Hilary Duff به ویروس کرونا دلتا مبتلا شده شده است هیلاری داف خواننده ,  بازیگر و تاجر مشهور ۳۳ ساله  آمریکایی اعلام کر... ( هیلاری داف در اینستاگرامش اعلام کرد به ویروس دلتا کرونا مبتلا شده است)
۱۴۰۰/۰۷/۱۰
ثروت ریانا خواننده مجله فوربز ریانا(ریحانا) خواننده و بیزینس‌ومن مشهور ۳۳ ساله را امروز رسما به عنوان یک میلیاردر معرفی کرد. قبل تر کا... ( ریانا (ریحانا) میلیارد شد ثروتمندترین خواننده زن جهان و دومین زن سلبریتی با 1.7 میلیارد دلار)
۱۴۰۰/۰۷/۱۰
بریتنی اسپرز Britney Spears توسط پدرش سال ها شنود می شده است حتی در اتاق خواب و روابط خصوصی خود با سام اصغری جمعه گذشته بود که &nb... ( بریتنی اسپرز توسط یک تیم امنیتی مجهز حتی در اتاق خواب سال ها شنوده شده است.)
۱۴۰۰/۰۷/۰۵
فینال بازی های یورو 2020 هم سرانجام با مشخص شدن تیم های انگلیس و ایتالیا با راه یافتن به این بازی امشب برگذار خواهد شد اما همچون مراسم فینال... ( مراسم فینال یورو 2020 کدام خوانندگان حضور دارند)
۱۴۰۰/۰۴/۱۸
بریتنی اسپیرز Britney Spears براساس گزارش منتشر شده توسط روزنامه  نیویورک تایمز بریتنی اسپیرز (Britney Spears) خواننده  و پر... ( بریتنی اسپیرز از نیروهای پلیس تقاضای کمک کرده تا وی را آزاد کنند)
۱۴۰۰/۰۴/۱۳
جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) به فیلم علمی-تخیلی Atlas اطلس ساخته  شرکت نت‌فلیکس (Netflix‎) پیوست. . جنیفر لوپز (Jenn... ( فیلم جدید جنیفر لوپز به نام اطلس در آینده اکران می شود)
۱۴۰۰/۰۳/۲۹
نشریه بیلبورد (Billboard magazine) با توجه به آمار و چارت های خود دریک (Drake) رپر و خواننده مشهور ۳۴ ساله را به عنوان برترین سلبریتی... ( 100 خواننده برتر یک دهه اخیر همراه با اینستاگرام)
۱۴۰۰/۰۳/۱۵
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا