مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/07

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خوانندگان مطرح دنیا >
هیلی بالدوین و جاستین بیبر سفر دور دنیا میروند.
هیلی بالدوین و جاستین بیبر سفر دور دنیا میروند.
۱۴۰۰/۰۱/۰۶

هیلی بالدوین(بیبر) میخوام با جاستین تمام دنیا را بگردم.

هیلی بالدوین(بیبر) Hailey Bieber


هیلی بالدوین(بیبر) مدل مشهور آمریکایی که با ازدواج خود با جاستین بیبر زوجی رویایی را در آمریکا تشکیل دادند در مصاحبه‌ی جدیدی با نشریه‌ی “ELLE”، گفته است : من قصد دارم بعد از واکسینه شدن، همراه با همسرم (جاستین بیبر)، به تمام کشورهای دنیا سفر کنیم! او دراین باره گفته است:


“ وقتی واکسن کرونا بزنم، میخواهم اول از همه به کشور مراکش سفر کنیم. من هنوز واکسینه نشدم و در صف انتظار هستم مثل دیگر مردم اما وقتی اینکار را انجام بدهم و همه‌ی دنیا امن بشود، دوست دارم حتما مراکش را از نزدیک ببینم. من همینطور بی صبرانه منتظرم که به  کشور مصر و اهرام  برم. این کشور خیلی شگفت‌انگیزه و واقعا دوست دارم انجا را هم ببینم.

حواشی جدید جاستین بیبر و هیلی بالدوین

عکس گرفتن از اندام خصوصی هیلی بالیدون همسر جاستین بیبر Justin Bieber  Hailey Baldwin

 

اتفاقی عجیب در روز ۵ شنبه ۲۳ مارس، زمانی که جاستین بیبر(Justin Bieber) ۲۷ ساله و همسرش هیلی بالدوین بیبر( Hailey Baldwin) مدل ۲۵ ساله در حال برگشت از رستوران لاکچری “The Nice Guy” در وست هالیوود ایالات لس انجلس بودند، با تعداد زیادی از پاپاراتزی ها دوربین به دست  روبه‌رو شدند.اتفاقی که این زوج به آن عادت دازند اما این موضوع باعث شد هنگامی که جاستین بیبر سوار ماشین شخصی خود شد، دوباره در خودرو  را باز کند  و رو به پاپاراتزی ها بپرسد:
چی کار می کنید؟
شما داشتین از زیر دامن هیلی عکس میگرفتین؟
یکی از افراد حاضر در آنجا دوربین به دست : چرا باید همچین کاری بکنیم جاستین؟
جاستین بیبر در پاسخ گفت: این دقیقا همان سوالِ منه!
همان فرد دوباره میگه:جاستین می توانی دوربین ها را ببینی من هیچ عکسی نگرفتیم.
و در آخر جاستین ادعای پاپاراتزی ها درباره اینکه آنها از هیلی عکس نگرفتند قبول کرد، از آنها خداحافظی کرد و دوباره به درون ماشین برگشت...

از زیر دامن هیلی بالدوین (Hailey Baldwin) عکس گرفتند.

هیلی بیبر(Hailey Baldwin) مدل آمریکایی( ۲۴ ساله) درباره‌ی موضوع عصبانیت  همسرش جاستین بیبر (۲۷ ساله) از پاپاراتزی ها که از زیر دامن هیلی عکس گرفته اند یا نه، توضیح داده و گفته است: “من تا الان دو تجربه‌ی خیلی بد از این حرکت داشتم وقتی که مرد از زیر دامن من زمانی که داشتم راه میرفتم، عکس گرفت و همچنان اون عکس ها دارن در فضای اینترنت پخش می شوند. وقتی یک مرد از شما به عنوان یک  زن عکس‌های نامربوط می گیرد، واقعا احساس بی احترامی و یک رفتار تهاجمی‌ به اون خانم دست می دهد و این موضوع اصلا خوب نیست.” 

تتوی جدید جاستین بیبر

Justin Bieber
جاستین بیبر خواننده ۲۷ ساله کانادایی که رکورد های صنعت موسیقی را جا به جا کرد  به تازگی طرح تتوی جدیدش که یک هلو است را بر روی گردنش زده و واکنش مادرش را در پی داشت  پتی مالت مادر جاستین بیبر در واکنش به تتوی جدید پسرش نوشت: هنوز بس نیست تمامش کن؟

جاستین بیبر پیش از این در برنامه الن گفته بود، که هیلی  بالیدون(Hailey Baldwin) از او خواسته که تتوی دیگری بر روی گردنش انجام ندهد

هیلی بالدوین و تتوی جاستین بیبر Hailey Baldwin & Justin Bieber

هیلی بیبر(Hailey Baldwin) مدل مشهور ۲۴ ساله و همسر جاستین بیبر به مناسبت انتشار تک آهنگ جدید همسرش جاستین بیبر به نام "Peaches"، یک هلو را روی بازوی چپ خود تتو کرد.
آهنگ “Peaches” به که تازگی به رتبه ۱ در Billboard Hot 100 رسیده است.
هیلی بالدوین این تتو را یک روز بعد از همسرش جاستین بیبر انجام داد. تتویی که باعث شد مادر جاستین بیبر به آن واکنشی منفی به آن داشت!

هیلی بالدوین و جاستین بیبر(Hailey Baldwin Justin Bieber) به زندان رفتند.

هیلی بالدوین مدل مشهور آمریکایی (۲۴ ساله) عکسی به همراه همسرش جاستین بیبر کانادایی(۲۷ ساله) در حال بازدید از یک زندان در الیات کالیفرنیا منتشر کرد.

هیلی بالدوین  نوشت “امروز این فرصت محیا شد  که از زندانی در کالیفرنیا بازدید داشته باشیم. یه روز خاص برای ایجاد تغییر؛ هرگز انسان های فوق‌العاده‌ای که امروز در اینجا دیدیم و داستان های هیجان انگیز آنها  را فراموش نخواهم کرد. از تمامی کسایی که در ممکن شدن این کار نقش داشتند، متشکرم!”

عکس هیلی بالیدون هیلی بیبر

عکس هیلی بالیدون هیلی بیبر

عکس هیلی بالیدون هیلی بیبر

هیلی بالدوین(بیبر) میخوام با جاستین تمام دنیا را بگردم.

هیلی بالدوین و جاستین بیبر احتمال جدایی آن ها هست.

هیلی بیبر(Hailey Bieber) سلنا گومز را برای بار چندم در قضیه عشق قدیمی او جاستین بیبر ناراحت کرد

موزیک ویدیو جاستین بیبر به دلیل مسائل اخلاقی حذف شد

تشویق مردم برای حمله به جاستین بیبر

بیلی آیلیش عاشق جاستین بیبر است

نام نویسنده : حامد شعبانی
آهنگ جاستین بیبر عکس هیلی بیبر عکس هیلی بالدوین جاستین بیبر هیلی بیبر هیلی بالدوین Hailey Baldwin Hailey Bieber
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
دریک رپر ۳۵ ساله کانادایی(رابطه پنهانی با کیم کارداشیان) عکس جدیدی کنار تیلور سوییفت پست کرد و نوشت:"آنها هیچوقت معنی سخت کار کردن... ( رابطه تیلور سوئیفت و دریک آیا واقعیت دارد آنها در آغوش هم عکس گرفتند)
ملکه اینستاگرام کیست؟ ملکه اینستاگرام لقبی که طرفداران آریانا گرانده به او داده بودند به دلیل تعداد طرفدارانی که در اینستاگرام داشت و اصل... ( سلناگومز در اینستاگرام اریانا گرانده را شکست داد.آیا اریانا گرانده دیگر ملکه اینستاگرام نیست؟)
جنیفر لوپز خواننده , مدل و بازیگر 53 سال که با ازدواج ها و روابطش همیشه حاشیه ها زیادی درست کرده دوباره می خواهد با بن افلک بازیگر نقش بتمن ... ( ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک قطعی شد جنیفر لوپز اعلام کرد بزودی با بن افلک به صورت رسمی ازدواج خواهد کرد)
لیدی گاگا خواننده و بازیگر جنجالی آمریکایی که به دشت در بین جوانان طرفدار دارد  در واکنش به آزادی بریتنی اسپیرز بعد از ۱۳ سال که ص... ( لیدی گاگا برای بریتنی اسپیرز پستی به اشتراگ گذاشت حمایت لیدی گاگا از بریتنی اسپیرز در اینستاگرام)
نیکی میناژ جنجالی ترین سلبریتی دنیا اینبار در مورد واکسن کرونا اظهار نظر کرد. نیکی میناژ (nicki minaj) در صفحه توئیتر خود مدعی شد وا... ( نیکی میناژ به قتل تهدید شد او اعلام کرد واکسن کرونا بعد از دوسال انسان ها را می کشد و واکسن نمی زند)
شان مندز (Shawn Mendes) خواننده و مدل  ۲۳ ساله آمریکایی در مصاحبه‌ی جدیدش با مجله ونتی فر در حالی که دروغ سنج به وی متصل بود ... ( شان مندز هنور با تیلور سوئیفت در رابطه است او به جو آلوین اعتماد ندارد.)
آریانا سعید ستاره پاپ افغان که بعد از حمله طالبان به افغانستان مجبور به ترک این کشور شد  برنده جایزه سفیر حسن نیت برای صلح موسیقی و توا... ( آریانا سعید برنده جایزه سفیر حسن نیت برای صلح موسیقی و توانمندی زنان شد)
آلبوم جدید ادل منتشر شد. ادل یکی از بهترین خواننده های دنیا بعد از 6 سال آلبومی جدید با نام 30 را به زودی منتشر خواهد کرد. این آلبوم شامل... ( آلبوم جدید ادل منتشر شد با 15 آهنگ که هر کدام رکورد های زیادی را جا به جا کردند)
کیتی پری در مصاحبه جدیدش زمانی که از وی در مورد آلبوم جدید ادل به نام "30" و اولین آهنگش "Easy On Me" نظرش را پرسید... ( انتقاد کیتی پری از رفتار ادل با طرفدارانش که آنرا خیلی بی رحمانه توصیف کرد)
آهنگ جدید ادل adele  با نام Easy On me که شب گذشته منتشر شد رکورد میزان شنونده در اولین روز انتشار یک آهنگ در پلتفرم اسپ... ( اهنگ جدید ادل رکورد شنوده در یک روز را شکست.آهنگ جدید ادل با نام Easy On me)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا