مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/08

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار و حواشی بالیوود >
دیپیکا پادوکون دادگاهی خواهد شد
دیپیکا پادوکون دادگاهی خواهد شد
۱۴۰۰/۰۲/۲۸

دیپیکا پادوکون به جرم قاچاق مواد مخدر دادگاهی خواهد شد

یک مقام رسمی اداره کنترل مواد مخدر هند گفته بخاطر برخی مکالمات( دیپیکا پادوکون) بازیگر سرشناس بالیوودی از طریق واتس اپ  که در مورد مواد مخدر صحبت کرده را احضار خواهد کرد. 

اداره مبارزه با مواد مخدر هند ممکن است در این هفته بازیگران Rakul Preet Singh و Sara Ali Khan و طراح Simone Khambatta را نیز به اداره پلیس برای پاره ای از توضیحات احضار کند.

آژانس فدرال مبارزه با مواد مخدر قبلاً  (کاریشما پراکاش) و مدیر عامل آژانس استعداد یابی ( شیتگوپرکار) 
 را در ارتباط با تحقیق خود احضار کرده است. وی گفت ، هر دو آنها امروز بعد از ظهر توسط NCB مورد بازجویی قرار می گیرند.

این مقام گفت: "NCB ابتدا از كاریشما پراكاش بازجویی خواهد كرد و در صورت لزوم ممكن است بازیگر دیپیكا پادوكنه را احضار كند." در طی تحقیقات NCB در مورد مساله ی مواد مخدر در پرونده مرگ بازیگر (سوشانت سین راجپوت) ، رابطه گسترده تری از وجود مواد مخدر در بالیوود ظاهر شد.

  اداره مبارزه با مواد مخدر هند تاکنون بیش از 12 نفر از جمله دوست دختر  راجپوت راه چاکرابورتی و برادرش شوویک چاکرابورتی را در رابطه با پرونده مرگ بازیگر بالیوودی دستگیر کرده است.

راجپوت ۳۴ ساله در 14 ژوئن در خانه خود در منطقه بندرا در حالی که حلق آویز بود پیدا شد

نام نویسنده : حامد شعبانی
مواد مخدر دیپیکا پادوکونه عکس دیپیکا پادوکونه دیپیکا پادوکونه کیست دیپیکا پادوکونه قاتل شد همسر دیپیکا پادوکونه زندان دیپیکا پادوکونه جرم دیپیکا پادوکونه دادگاه دیپیکا پادوکونه بیوگرافی دیپیکا پادوکونه دیپیکا پادوکونه
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
پریانکا چوپرا شایعه جدایی از همسرش نیک جوناس رو رد کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس که در چند روز اخیر شایعه جدایشان تمام اخبار را به خود اخت... ( پریانکا چوپرا تمامی شایعات جداییش را رد کرد و زیر پست نیک جوناس پیام عاشقانه نوشت)
سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا در اولین فیلم اکشن خود را بازی خواهند کرد. کاران جوهر، فیلمساز و مجری تلویزیونی، در پیج اینستاگ... ( سیدهارث مالهوترا و دیشا پاتانی همراه راشی خانا در فیلم مبارز حضور دارند.اینستاگرام سیدهارث مالهوترا دیشا پاتانی راشی خانا)
 سیف علی خان با رانی موکرجی رابطه داشته است؟ سیف علی خان و رانی موکرجی در فیلم جدیدشان Bunty Aur Babli 2  دوباره در ک... ( رانی موکرجی و سیف علی خان زمانی باهم رابطه داشته اند بوسیدن رانی موکرجی توسط سیف علی خانی)
سوناکشی سینها به صورت قانونی از هما قریشی شکایت می کند. چه اتفاقی افتاده است؟ سوناکشی سینها پای هما قریشی را روی عکسی که در این... ( سوناکشی سینها و هما قریشی در اینستاگرام از هم شکایت کردند هر دو آنها یک عکس را به اشتراک گذاشتند)
کاجول در اینستاگرامش در مورد اینکه چرا تولد شاهرخ خان را تبریک نگفته است، در مورد بازگشت آریان خان به خانه پاسخ می دهد. کاجول از آرز... ( کاجول تولد شاهرخ خان را تبریک نگفت رسمی که سال ها بود اجرا می شد اما امسال جنجال آفرید.)
سونام کاپور در روز تولدش با هارشورردهان کاپورعکس های دوران کودکی یاش را به اشتراک می گذارد، آرجون کاپور می گوید "ما خیلی خوش شانس بودیم... ( سونام کاپور تولد برادرش هارشواردان کاپور را اینستاگرام بصورت کاملا خاص تبریک گفت وی را غافلگیر کرد)
پلیس هند آریان خان پسر بزرگ شاهرخ خان یکی از بزرگترین بازیگران جهان  را که در یک کشتی تفریحی با دوستانش و تعدادی روسپی در حالتی غی... ( آریان خان پسر شاهرخ به جرم حمل مواد مخدر زندانی و مجازات سنگین خواهد شد.)
داستان عاشقانه کاترینا کایف و ویکی کاوشال چیست؟ شایعات بالیوود پسیار زیاد است که این دو  ستاره مخفیانه نامزد کرده اند و امسال ب... ( ازدواج کاترینا کایف و ویکی کائوشال داستان عاشقانه کاترینا کایف با ویکی چیست؟)
کاجول محبوب ترین بازیگر زن بالیوود برای شب جوایز فیلم فیر به دبی می رود. این نوید یک شب به یاد ماندنی را می دهد زیرا کاجول  قرا... ( کاجول همراه نورا فاتحی و سانی لئونه در مراسم فیلم فیر دبی حضور خواهند داشت.)
مادوری دیکسیت «22 سال با هم بودن» را با همسرش شریرام ننه جشن گرفت: «خانه هر کجا که باشی است»   مادوری دیک... ( مادوری دیکسیت یکی از وفادارترین بازیگران جهان جشن 22 سالگی ازدواج خود را برگذار کرد)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا