مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/05

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
اویکو چلیک بازیگر سریال قول شرافت
اویکو چلیک بازیگر سریال قول شرافت
۱۴۰۰/۰۵/۲۰

اویکو چلیک بازیگر سریال قول شرافت بیوگرافی اینستاگرام روابط قد وزن فیلم و سریال ها طلاق همراه با عکس

اویکو چلیک (Öykü Çelik) متولد (۱۳ ژوئیهٔ ۱۹۸۷) 23 خرداد 1366  در شهر استانبول ترکیه  که با بازی در سریال  قول شرافت یا او آشنا شدیم.

خانواده اویکو چلیک (Öykü Çelik)

پدر اویکو چلیک آقای ایلکر چلیک از مربیان  فوتبال ترکیه است  اویکو نیز به فوتبال علاقه بسیار زیادی دارد و این رشته را به صورت حرفه ای دنبال می کند. او به دلیل مربیگری پدرش، در عرض ۱۱ سال تحصیل، ۹ مدرسه عوض کرده است. اویکو چلیک  یک برادر بزرگتر از خود به نام عمر دارد که عضو تیم فنرباغچه است.

تحصیلات اویکو چلیک (Öykü Çelik)

 اویکو در دبیرستان حکیم مهمت  به هنر علاقه مند شد و  رشته تحصیلی خود را در دانشگاه تئاتر انتخاب کرد.در زمان تحصیل  بر اثر یک تصادف رانندگی، دچار سوختگی در بخش هایی از بدن خود شد. 

قد وزن و رنگ چشمان اویکو چلیک (Öykü Çelik)

رنگ چشم های اویکو چلیک  آبی  و قدش 160 سانتی متر و  وزن وی ۶۰ کیلوگرم است.او یکی از زیباترین اندام ها را بین بازیگران ترک دارد.

روابط و همسر اویکو چلیک (Öykü Çelik)

 در سال ۲۰۰۹ اویکو چلیک با  همکار خود  تولگا کارل نامزد کرد اما به دلیل اختلاف سنی  از وی جدا شد. او در سال ۲۰۱۴ با با  الوان مورات  یکی از تجار ترکیه، ازدواج کرد اینبار هم ازدواج موفقی نداشت و  یکسال بعد از او جدا شد. 

در سال ۲۰۱۶ مدتی با مدل ترک، بوراکس چلیک رابطه برقرار کرد.

رابطه بعدی اویکو با فردی بنام سرهان آدالی بود.

اویکو چلیک به تازگی از مسابقه سوروایور 2021 حذف شده دوباره تصمیم به ازدواج گرفته است.او  به پیشنهاد ازدواج دوست پسر خود اسماعیل برهان که مدتی با او در رابطه بود پاسخ مثبت داد.چلیک با انتشار عکس حلقه در دست خود، خبر نامزدیش را در حساب اینستاگرامش منتشر کرد.

 طلاق اویکو چلیک از اسماعیل برهان

چلیک به همراه معشوق خود به تعطیلات رفته بود ، به محض بازگشت از بدروم  در اینستاگرامش پستی در مورد جداییش منتشر کرد :

“رابطه من با اسماعیل برهان در چارچوب درک و احترام متقابل به پایان راه رسیده  من از شما می خواهم که همان حساسیتی را که در دوران رابطه داشتیم ، نسبت به جدایی ما نشان دهید…. “

فیلم ها و سریال های اویکو چلیک

۲۰۰۶- سریال Selena (سلنا) در نقش ادا 

۲۰۰۸- سریال Akasya Durağı در نقش گوزده 

۲۰۰۹- سریال Cin Geçidi در نقش بهار 

۲۰۰۹- فیلم سینمایی Kanımdaki Barut 

۲۰۰۹- سریال Kasaba در نقش زهرا 

۲۰۱۰- سریال Gönülçelen در نقش نظر 

۲۰۱۰- فیلم سینمایی Mahpeyker Kösem Sultan در نقش ماه فیروز 

۲۰۱۱- سریال Nuri در نقش رینا 

۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳- سریال Benim için üzülme (به خاطر من ناراحت نشو) در نقش بهار 

۲۰۱۲- سریال Bir Zamanlar Osmanlı : kıyam (قیام عثمانی) در نقش چشمیدیل 

۲۰۱۲- فیلم سینمایی Saba 

۲۰۱۳- فیلم سینمایی Romantik Komedi: Bekarlığa Veda (رمانتیک کمدی: وداع با مجردی) در نقش هانده 

۲۰۱۳- فیلم سینمایی iki Kafadar chinese connection 

۲۰۱۴- سریال Ağlatan Dans در نقش بگوم دمیر 

۲۰۱۴- فیلم سینمایی Darbe 

۲۰۱۴- سریال Yeşil Deniz (دریای سبز) در نقش صدف ماکاسچی 

۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶- سریال Poyraz Karayel (پویراز کارایل) در نقش دفنه 

۲۰۱۶- سریال Hayat Aevince Güzel (زندگی با عشق زیباست) در نقش امینه 

۲۰۱۸- سریال Savaşçı (جنگجو) در نقش یتر آلایونت

۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹- سریال Diriliş Ertuğrul (قیام ارطغرل) در نقش سیرما خاتون 

۲۰۱۴- فیلم سینمایی Bensiz (بدون من)

۲۰۱۸- فیلم تلویزیونی Prangali Yarım در نقش مروه 

۲۰۱۹- فیلم سینمایی Kapan در نقش آصلی 

۲۰۱۹- فیلم سینمایی Ölü Yatırım 

۲۰۲۰- فیلم سینمایی Babamın Sınıfı Yaz Oyunları 

۲۰۲۰- سریال Şeref Sözü (قول شرف)

عکس اویکو چلیک (Öykü Çelik)

اویکو چلیک در پیج اینستاگرام خود عکس های از زندگی روزانه خود با طرفدارانش به اشتراک می گذارد او 503 هزار فالوئر دارد.

عکس اویکو چلیک (Öykü Çelik)

عکس اویکو چلیک (Öykü Çelik)

عکس اویکو چلیک (Öykü Çelik)

عکس اویکو چلیک (Öykü Çelik)

عکس اویکو چلیک (Öykü Çelik)

نام نویسنده : حامد شعبانی
روابط اویکو چلیک اویکو چلیک در سریال قول شرف وزن اویکو چلیک قد اویکو چلیک اویکو چلیک کیست بیوگرافی اویکو چلیک فیلم های اویکو چلیک سریال های اویکو چلیک اویکو چلیک Öykü Çelik
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و اوموت اویرگن تایید شد! اعتراف از اویرگن بود. شایعاتی مبنی بر رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و عکاس م... ( آیا رابطه سرنای ساریکایا با اوموت اویرگن حقیقت دارد؟)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا