مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Jan/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
مصاحبه مجله Vogue با کایلی جنر
مصاحبه مجله Vogue با کایلی جنر
۱۴۰۰/۰۷/۰۶

مصاحبه کایلی جنر با مجله وگ (Vogue)

کایلی جنر مهمان مجله وگ  VOGUE بود که از وی سوالاتی پرسیده شد.

ویژه مجله  وگ  برنامه  «۷۳ سوال» نشریه وگ با کایلی جنر منتشر شد که در این پست ۱۰ سوال از این ۷۳ سوال را برای شما تهیه کردیم.…

1_ خواهر خود را در یک کلمه توصیف کن؟

کیم کارداشیان : وفاداری

کلویی کارداشیان : مهربان

کورتنی کارداشیان : خیلی دوست داشتنی

کندال کارداشیان : اعتماد به نقس

مادرت : قوی

2_عجیب ترین شایعه ای که در مورد خانواده ات شنیدی؟

واقعا عجیبه که همه ما کچل هستیم.

3_ غذای مورد علاقت؟

سوشی را خیلی دوست دارم و از آن لذت می برم

4_ صبح ها رود بیدا می شوی یا دیر ؟

زود. همیشه سعی می کنم که صبح زود بیدار شوم و ورزش کنم.

5_ شبگردی یا ماندن در خانه؟

در حال حاضر قطعا در خانه ماندن.

6_ سفر ساحلی یا کوهستانی؟

همیشه سفر ساحلی را دوست دارم.

7_ چیزی که وقتی مادر شدی در مورد خودت یاد گرفتی؟

چقدر صبور هستم.

8_ کدام ماشینت را یسشتر دوست داری؟

بستگی به نظر استورمی داره.....اون همیشه دوست داره ماشین های منو انتخاب بکنه.

9_ لباس مورد علاقت که در رد کاپت ها پوشیدی؟

قطعا مت گالا سال 2019

10_ برای بچه دوم خودت اسمی انتخاب کردی؟

اول باید منتظر باشیم تا جنسیتش مشخص بشه.

نام نویسنده : حامد شعبانی
کیم کارداشیان پدر کایلی جنر مادر کایلی جنر خواهر کایلی جنر ادرس خونه کایلی جنر شماره تلفن کایلی جنر کایلی جنر در مجله وگ مصاحبه کایلی جنر مصاحبه مجله وگ(Vogue) با کایلی جنر
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در سال ۲۰۰۷ بود که پیش نوار مستهجنی منتشر شد از کیم کرداشیان و ری‌جی که احتمالا ری‌جی آن را منتشر کرده بود. کا... ( فیلم غیر اخلاقی کیم کارداشیان را چه کسی پخش کرد)
لی‌لی رینهارت  Lili Reinhart  در استوری اینستاگرامش جدیدش به شدت به کیم کارداشیان حمله کرد و او را احمق خطاب کرده: ... ( لی‌لی رینهارت کیم کارداشیان را احمق خواند و به وی بشدت تاخت)
کیم کارداشیان معروف ترین زن جهان  بتازگی دوربین مجله Vogue را به عمارت ۶۰ میلیون دلاری‌اش در منطقه کالاباساس لس‌آنجلس دعوت کر... ( خانه کیم کارداشیان کجاست برای اولین بصورت کامل نشان داده شد.)
کانی وست شوهر سابق کیم کارداشیان در حال قرار گذاشتن با کلویی کارداشیان خواهر کوچک همسر سابقش است! یک منبع نزدیک به کانیه وست اع... ( رابطه پنهانی کانی وست و کلویی کارداشیان آیا حقیقت دارد؟)
کانیه وست (kanye west) ساعاتی پیش با انتشار پست هایی در اینستاگرام جنجال به پا کرد و اعلام کرد خانواده کارداشیان به او اجازه نمی دهند ب... ( دعوای کانیه وست با کیم کارداشیان شدید شد.کیم کارداشیان کانیه وست را به خانه راه نمی دهد)
کایلی جنر اولین میلیارد خود ساخته جوان و خواهر کیم کارداشیان یکی از تاثیرگذارترین افراد حال حاضر دنیا ,  تعداد فالوورهایش در اینست... ( کایلی جنر محبوب ترین و مشهورترین زن جهان شد اینستاگرام کایلی جنر رکورد زد)
کانیه وست رپر سرشناس و همسر سابق کیم کارداشیان  در موزیک جدیدش به نام «زندگی من هرگز آسان نبوده» در بخشی از آن  ش... ( دعوای کانیه وست و پیت دیویدسون برای کیم کارداشیان کانیه وست میخواهد پیت دیویدسون را بکشد)
کیم کارداشیان  را شاید محبوب ترین زن حال حاضر به توان معرفی کرد هر اتفاقی همراه با نام کیم کارداشیان است اما در چند روز اخیر او با ... ( کیم کارداشیان و مایلی سایرس به جنگ هم رفتند کیم اینستاگرام مایلی را آنفالو کرد)
کانیه وست رپر سرشناس ۴۴ ساله و همسر قبلی کیم کارداشیان در گفتگوی جدیدش اعتراف کرده  به عنوان یک همسر در طول رابطه‌ا... ( کیم کارداشیان و کانیه وست دوباره باهم ازدواج خواهند کرد)
کیم کارداشیان مدل , بازیگر و کارآفرین آمریکایی به‌همراه آندره‌آ رادریتزانی، مالک و سهام دار تیم فوتبال "لیدزیونایتد"... ( کیم کارداشیان به صورت مخفیانه دختران افغانستان را به انگلیس منتقل کرد طالبان کیم کارداشیان را تهدید به مرگ کرده است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا