مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/05

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکیه ای سقف‌های شیشه‌ای
داستان سریال ترکیه ای سقف‌های شیشه‌ای
۱۴۰۰/۰۷/۲۳

داستان سریال ترکیه ای سقف‌های شیشه‌ای بازیگران سریال سقف‌های شیشه‌ای اینستاگرام بیوگرافی عکس

سریال سقف‌های شیشه‌ای Love Reserved (Cam Tavanlar)

سریال بسیار محبوب و عاشقانه  سقف‌های شیشه‌ای که از تاریخ  9 ژوئن 2021 - 4 اوت 2021 درحال پخش است با بازیگرانی همچون : بنسو سورال , کوبیلای آکا , بریل کایار  ,آیتن سایکوک  ,سیفانور گل فعلا 8 قسمت از آن ساخت شده است.با ما همراه باشید با داستان سریال ترکیه سقف شیشیه ای شخصیت های این سریال و هر آنچه باید در مورد سریال سقف شیشه ای م یخواهید بدانید.

عنوان اصلی: Cam Tavanlar
انگلیسی عنوان: عشق محفوظ است
همچنین به عنوان: سقف های شیشه ای (عنوان تحت اللفظی)
ژانر: عاشقانه ، درام
قسمت ها: 8
شبکه پخش: نمایش تلویزیون
دوره پخش: 9 ژوئن 2021 - 4 اوت 2021
شرکت تولید کننده: Ojo Pictures
کارگردان: Fehmi Ozturk
نویسنده فیلمنامه: Meric Acemi
مکانهای فیلمبرداری: استانبول ، ترکیه

داستان سریال ترکیه ای سقف‌های شیشه‌ای 

لیلا (بنسو سورال) (Bensu Soral) یک دختر جوان سخت کوش ، جذاب و زیبا است که با تلاش و استعداد درونی خود به همه چیز در زندگی دست یافته است. پس از یتیم شدن در 8 سالگی ، توسط معلم مدرسه اش بزرگ می شود. بعد از این اتفاق تلخ او همیشه سخت درس می خواند و تمام تلاش خود را می کند تا موفق شود.

لیلا تحصیلات کارشناسی خود را با موفقیت در 3 سال به پایان می رساند. در آخرین ترم تحصیلی خود در دانشگاه ، او به طور تصادفی با Cem ( کوبیلای آکا )(Kubilay Aka) آشنا می شود. در حالی که لیلا سعی می کند فعالیت های فوق برنامه خود را برای بهبود رزومه خود افزایش دهد ، با جم وارد رابطه می شود.

لیلا و جم در نگاه اول عاشق یکدیگر می شوند. آنها یک روز را با هم می گذرانند و شام را در یک رستوران شیک می خورند. با این حال ، آنها باید به دلیل راه های جدایی که برای زندگی انتخاب کردند از هم جدا شوند.

لیلا و جم ارتباط درستی برای حل این مشکل ها ندارند. لیلا معتقد است که جم دوست دختری به نام سونا (سیفانور گل) دارد و هرگز به توضیحات جم گوش نمی دهد.

وقتی لیلا از دانشگاه فارغ التحصیل می شود ، تصمیم می گیرد به جای کار برای دیگرام با حقوق ماهانه  شرکتی برای خود افتتاح کند. او تصمیم می گیرد مجموعه رستوران های را ایجاد کند و موفق می شود بودجه ای برای کار خود پیدا می کند.

8 سال بعد ، لیلا تبدیل به یک زن بسیار موفق می شود که با تلاش و کوشش خود توانسته با ایجاد یک رستوران زنجیره ای به شهرت برسد. او زنی قوی و زیبا است که مصمم است جاه طلبی خود را بر مسائل عاشقانه ترجیح دهد.

از طرف دیگر ، جم پس از فارغ التحصیلی به لندن می رود و در آنجا می ماند. او همچنین تبدیل به یک تاجر موفق شده است جم هم در ساختن یک برند معمولی به یک نام تجاری معروف بین المللی موفق شده است.

8 سال بعد ، سرنوشت لیلا و جم دوباره با هم تلاقی می یابد.

لیلا قصد دارد شعبه بین المللی رستوران آسود را افتتاح کند. او معتقد است که در نهایت می تواند شریک تجاری شرکت شود. پس از همه سخت کوشی هایش ، او انتظار دارد که به رسمیت شناخته شود و ارتقا یابد.

با این حال ، صاحبان شرکت تصمیم می گیرند یک فرد خارجی را به عنوان مدیرعامل رستوران Asude بیاورند. آنها فکر می کنند که لیلا دیگر نمی تواند به رستوران Asude کمکی کند و نمی تواند به ایجاد یک برند بین المللی دست یابد. د.

جم به  استانبول بر میگردد تا به عنوان مدیرعامل جدید رستوران Asude کار کند. پس از ورود جم ، صاحبان شرکت می خواهند لیلا را ببینند. آنها موقعیت جدیدی را به او پیشنهاد می کنند: مدیر میدان.

لیلا می فهمد که دیگر در شرکت جایی ندارد. او به جای پذیرش این موقعیت ناعادلانه ، تصمیم می گیرد نام تجاری رستوران دیگری ایجاد کند و اعتبار خود را ثابت کند. او تمام تلاش خود را می کند تا با رستوران Asude رقابت کند.

لیلا یک رستوران جدید درست در مقابل رستوران آسود افتتاح می کند. او با شرکت قبلی خود به جنگ می رود. او صاحبخانه روستوران ( خدیجه اصلان ) را متقاعد مي كند ، آشپز موفق ايلين (بريل كايار) را پيدا مي كند و بلافاصله كار خود را راه مي اندازد.

داستان سریال تلویزیونی Love Reserved (Cam Tavanlar) درباره یک زن موفق به نام لیلا است که با تلاش و کوشش خود به همه چیز در زندگی دست یافته است. آیا لیلا موفق به ایجاد یک نام تجاری رستوران دیگر و اثبات اعتبار خود می شود؟ آیا لیلا و جم موفق به پایان جنگ و شروع زندگی مسالمت آمیز با هم خواهند شد؟ آیا لیلا موفق خواهد شد سقف شیشه ای را بشکند؟

بازیگران سریال ترکیه ای سقف‌های شیشه‌ای

آلپر کوت در نقش لونت کومکو

گیزم اردم

اسماعیل کاراگوز

شهناز بولن تفتالی در نقش گلتن

ایهان ایسیک در نقش ضیا

شخصیت ها:

لیلا (بنسو سورال ): وقتی 8 ساله است ، پدرش آنها را رها می کند و مادرش فوت می کند. او از زمان یتیم شدن توسط معلم مدرسه اش آموزش دیده است. او فکر می کند که اگر سخت کوش باشد می تواند جایی برای خواب پیدا کند. بنابراین ، او بسیار سخت کار می کند و موفق می شود. او باهوش ، سخت کوش ، دقیق و منظم است. او بیشتر می خواهد با کارش شناخته شود تا زیبایی اش. او دوست ندارد شکست بخورد. پس از فارغ التحصیلی ، لیلا تمام وقت و تلاش خود را به رستوران آسود اختصاص می دهد و موفق می شود آن را به یک رستوران معروف در استانبول تبدیل کند. با این حال ، او باید سقف شیشه ای را بشکند تا به موفقیت برسد.

جم ( کوبیلای آکا ): او یک تاجر جوان ، خوش تیپ و موفق است. پس از طلاق والدینش ، او بسیار تنها می شود. او از خانواده ای ثروتمند است. پس از فارغ التحصیلی ، او برای مدت طولانی در لندن می ماند و موفق می شود یک برند معمولی را به یک مارک معروف بین المللی تبدیل کند. او اجتماعی است و مهارت های بین فردی قوی دارد.

سوريه (خدیجه اصلان): او زن ثروتمندي است كه قبلاً با پدربزرگ جم ، توفيك ، رابطه داشت. معلوم نیست چگونه او اینقدر ثروتمند شده است. او صاحب رستوران جدید لیلا است. او حامی اما پرحرف است.

اسکندر ( آتکو آتش ): او یک آشپز موفق در رستوران Asude است. او دوست صمیمی لیلا است.

Aylin (بریل کایار): او آشپز موفق رستوران Lajure است. او در کار خود بسیار خوب است ، اما به راحتی عصبانی می شود.

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال سقف‌های شیشه‌ای چند قسمته بریل کایار سریال ترکیه ای سقف‌های شیشه‌ای داستان سریال سقف‌های شیشه‌ای بازیگران سریال سقف‌های شیشه‌ای بازیگران سقف‌های شیشه‌ای ایسنتاگرام سریال سقف‌های شیشه‌ای عکس های سریال سقف‌های شیشه‌ای سریال سقف‌های شیشه‌ای سقف‌های شیشه‌ای
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تعریف عشق Askin Tarifi با حضور بازیگرانی همچون : کادیر دوغلو , آلپر سالدیران و سرا آریتورک  از تاری... ( داستان سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام با حضور سرا آریتورک)
سریال دروغگو Yalanci با حضور بورچین ترزی اوغلو , صالح بادمجی و هازال تورسان در تاریخ  17 سپتامبر 2021  از شبکه ... ( داستان سریال ترکی دروغگو با حضور بورچین ترزی اوغلو همراه با بیوگرافی قسمت ها و اینستاگرام سریال ترکی یالانچی)
بازیگران فیلم Bir Zamanlar Çukurova 2 مشخص شدند. داستان روزی روزگاری در چوکوروا 2 چیست؟ سریال روزی روزگاری در چوکوروا ... ( بازیگران جدید سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 چه کسانی هستند اینستاگرام بیوگرافی قسمت ها)
سریال ترکیه شمیم عشق با بازی مرات اونالمیش و بیرجه آکالای از  9 آگوست , 2010 تا 27 مه 2013 از شبکه FOX در 122 قسمت ... ( سریال ترکی شمیم عشق با بازی مورات اونالمیش و بیرجه آکالای خلاصه داستان سریال شمیم عشق همراه با بیوگرافی بازیگران)
کشور ترکیه از پتانسیل تاریخی کشورش نهایت استفاده را می کند آنها بعد ساخت سریال تاریخی حریم سلطان که دوره حکومت سلطان سلیمان را نمایش می داد ... ( داستان سریال ترکیه قیام ارطغرل رستاخیز بیوگرافی بازیگران سریال قیام ارطغرل همراه با اینستاگرام و عکس)
سریال ترکیه ای گره گور یا تقاطع با حضور ابراهیم چلیکول , بلچیم بیلگین و روژدا دمیرر در ژانر درام عاشقانه از  7... ( داستان سریال ترکیه گره کور یا تقاطع با حضور ابراهیم چلیکول بلچیم بیلگین قسمت ها اینستاگرام بیوگرافی بازیگران)
سریال حکایت یک عشق با نام انگلیسی A Love Story در 36 قسمت در تاریخ  26 مارس 2013 شروع به پخش و در 14 ژانویه 2014 آخ... ( سریال ترکیه حکایت یک عشق خلاصه داستان تعداد قسمت ها بازیگران سریال ترکیه حکایت یک عشق همراه با اینستاگرام)
سریال دختران آفتاب در سال 1394 پخش آن شروع شد خیلی زود جایگاه ویژه ای بین طرفدران سریال های ترکیه باز برای خود باز کرد این سریال با معرفی با... ( داستان سریال ترکیه ای دختران آفتاب با بازی هانده ارچل و بورجو اوزبرک اینستاگرام قسمت ها بیوگرافی بازیگران)
سریال عشق تبعید شده  یا Aşka Sürgün یک مجموعه تلویزیونی درام و ماجراجویی ترکیه که پخش آن از ATV  در ... ( سریال عشق تبعید شده داستان سریال عشق تبعید شده با حضور برن سات و ماهسون کرمیزیگول همراه با عکس)
مجموعه تلویزیونی تابستان گذشته (Son Yaz) یا آخرین تابستان سریال آخرین تابستان یکی از سریال هایی است که بدون سوپر استار طرفداران زیاد... ( سریال  آخرین تابستان خلاصه داستان سریال  آخرین تابستان یا تابستان گذشته معرفی بازیگران همراه با اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا