مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار و حواشی بالیوود >
رابطه رانی موکرجی با آمیتا باچان
رابطه رانی موکرجی با آمیتا باچان
۱۴۰۰/۰۷/۲۹

رانی موکرجی با آمیتا باچان رابطه داشته است بوسیدن آمیتا توسط رانی موکرجی باعث جدای او از آبیشک باچان شد

بوسیدن آمیتا باچان توسط رانی موکرجی، آبیشک باچان را عصبانی کرد و رابطه این دونفر که قرار بود باهم ازدواج کنند را قطع کرد

رانی موکرجی سعی کرد ابیشک را متقاعد کند که این یک اتفاق بوده  اما کمکی به ترمیم رابطه آنها نکرد.

 نام آبیشک باچان همواره  با چند بازیگر زن مرتبط بود و رانی موکرجی یکی از آنهاست.

طبق گزارشات ، این دو در هنگام فیلمبرداری یووا از مانی راتنام ، فوراً وارد رابطه عاشقانه شدند . نزدیکی بین این دو نفر قابل مشاهده بود ، که حتی با نگاه خیره کننده آنها روی پرده سینما مشخص بود. شایعه عشق آنها بحث کل مجلات در آن زمان بود.

با این حال ، وقتی رانی موکرجی عشق آبشیک را در دستانش داشت ، اوضاع به طرز وحشیانه ای تغییر کرد.فیلم رانی با آمیتا باچان ، از هر گوشه نقدهای خوبی دریافت کرد و این دو نفر به رابطه عاشقانه خود در کارشان مورد ستایش قرار گرفتند. اما یک چیز بیشترین توجه را به خود جلب کرد و آن بوسه بین رانی و آمیتا  بود.

 

بله ، رانی موکرجی و آمیتاب باچان به طرز غیر قابل باوری همدیگر را بوسیدن. گفته می شود ، نه تنها آبیشک باچان ، بلکه حتی همسر آمیتا  نیز از این صحنه عصبانی شده اند. آبیشک از دیدن رانی در حال بوسیدن پدرش بر روی صفحه عصبانی شد و تصمیم گرفت از او فاصله بگیرد.

رانی سعی کرد ابیشک را متقاعد کند اما این امر اختلالی در عشق آنها به وجود نیاورده است .

 از زمانی که این دو از یکدیگر فاصله می گیرند ،  آبیشک حتی دعوتنامه عروسی خود را برای رانی ارسال نکرد. حتی شنیده شده است که آیشواریا رای باچان و رانی دشمن هستند و به دلیل آبیشک نمی توانند یکدیگر را تحمل کنند.

گفته شده است که تلخی بین رانی موکرجی و آبیشک باچان باعث شد YRF در بازیگران Bunty Aur Babli 2 تجدید نظر کردند و ما شاهد همکاری سیف علی خان با رانی شدیم.

نام نویسنده : حامد شعبانی
شوهر رانی موکرجی فیلم رانی موکرجی خیانت رانی موکرجی با ابشیک باچان عکس رانی موکرجی رانی موکرجی و ابشیک باچان رابطه رانی موکرجی و آمیتا باچان رابطه رانی موکرجی رانی موکرجی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
پریانکا چوپرا شایعه جدایی از همسرش نیک جوناس رو رد کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس که در چند روز اخیر شایعه جدایشان تمام اخبار را به خود اخت... ( پریانکا چوپرا تمامی شایعات جداییش را رد کرد و زیر پست نیک جوناس پیام عاشقانه نوشت)
سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا در اولین فیلم اکشن خود را بازی خواهند کرد. کاران جوهر، فیلمساز و مجری تلویزیونی، در پیج اینستاگ... ( سیدهارث مالهوترا و دیشا پاتانی همراه راشی خانا در فیلم مبارز حضور دارند.اینستاگرام سیدهارث مالهوترا دیشا پاتانی راشی خانا)
 سیف علی خان با رانی موکرجی رابطه داشته است؟ سیف علی خان و رانی موکرجی در فیلم جدیدشان Bunty Aur Babli 2  دوباره در ک... ( رانی موکرجی و سیف علی خان زمانی عاشق یکدیگر بودند.بوسیدن رانی موکرجی توسط سیف علی خانی)
سوناکشی سینها به صورت قانونی از هما قریشی شکایت می کند. چه اتفاقی افتاده است؟ سوناکشی سینها پای هما قریشی را روی عکسی که در این... ( سوناکشی سینها و هما قریشی در اینستاگرام از هم شکایت کردند هر دو آنها یک عکس را به اشتراک گذاشتند)
کاجول در اینستاگرامش در مورد اینکه چرا تولد شاهرخ خان را تبریک نگفته است، در مورد بازگشت آریان خان به خانه پاسخ می دهد. کاجول از آرز... ( کاجول تولد شاهرخ خان را تبریک نگفت رسمی که سال ها بود اجرا می شد اما امسال جنجال آفرید.)
سونام کاپور در روز تولدش با هارشورردهان کاپورعکس های دوران کودکی یاش را به اشتراک می گذارد، آرجون کاپور می گوید "ما خیلی خوش شانس بودیم... ( سونام کاپور تولد برادرش هارشواردان کاپور را اینستاگرام بصورت کاملا خاص تبریک گفت وی را غافلگیر کرد)
پلیس هند آریان خان پسر بزرگ شاهرخ خان یکی از بزرگترین بازیگران جهان  را که در یک کشتی تفریحی با دوستانش و تعدادی روسپی در حالتی غی... ( آریان خان پسر شاهرخ به جرم حمل مواد مخدر زندانی و مجازات سنگین خواهد شد.)
داستان عاشقانه کاترینا کایف و ویکی کاوشال چیست؟ شایعات بالیوود پسیار زیاد است که این دو  ستاره مخفیانه نامزد کرده اند و امسال ب... ( ازدواج کاترینا کایف و ویکی کائوشال داستان عاشقانه کاترینا کایف با ویکی چیست؟)
کاجول محبوب ترین بازیگر زن بالیوود برای شب جوایز فیلم فیر به دبی می رود. این نوید یک شب به یاد ماندنی را می دهد زیرا کاجول  قرا... ( کاجول همراه نورا فاتحی و سانی لئونه در مراسم فیلم فیر دبی حضور خواهند داشت.)
مادوری دیکسیت «22 سال با هم بودن» را با همسرش شریرام ننه جشن گرفت: «خانه هر کجا که باشی است»   مادوری دیک... ( مادوری دیکسیت یکی از وفادارترین بازیگران جهان جشن 22 سالگی ازدواج خود را برگذار کرد)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا