مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/25

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال عشق تبعید شده
داستان سریال عشق تبعید شده
۱۴۰۰/۰۸/۰۱

سریال عشق تبعید شده داستان سریال عشق تبعید شده با حضور برن سات و ماهسون کرمیزیگول همراه با عکس

سریال عشق تبعید شده  یا Aşka Sürgün یک مجموعه تلویزیونی درام و ماجراجویی ترکیه که پخش آن از ATV  در 7 مارس 2005 آغاز شد و با پنجاه و سومین قسمت منتشر شده در 5 ژوئن 2006 به پایان رسید. در کل این سریال 2 فصل به طول انجامید.

داستان این سریال از یک خانواده با خصوصیت شرقی و بسته سرچشمه می گیرد ، زندگی شخصی به نام  هزار عزیز اوغلو که مانند یک غربی بزرگ شده بود و در تمام زندگی خود اینگونه رفتار می کرده است ، با قتل برادرش به کل تغییر می کند و دیگر به حالت قبلی خود بر نمی گردد.

 انتقام جویی ، که او هر از گاهی از مادربزرگش می شنید و به آنها گوش می داد ، انگار یک داستان قدیمی بود ، ناگهان تنها حقیقت زندگی او می شود.

 عزیزوگلاری ، که سالها پیش از شهر ماردین به استانبول مهاجرت کرده بود ، به دلیل دشمنی با خانواده شاهوار ، درست زمانی که صلح در راه بود دوباره یک نفر را قربانی کرد. با این حال ، هر دو خانواده نمی خواهند این جنگ بیش از این ادامه یابد. تصمیم گرفته می شود که معامله ای شود.

 طبق آداب و رسوم ، به خانواده عزیز اوغلو بهای خون پرداخت می شود و این قیمت زیلان دختر عزام شاهور خواهد بود. مسئولیت فرات ازدواج با زیلان است. هزار از همان ابتدا با این ایده مخالف است. در حالی که او هرگز به ازدواج فکر نمی کرد ، متوجه جدی بودن کار می شود و این ازدواج را برای صلاح خانواده اش می پذیرد. به منظور تقویت صلح بین دو خانواده ، مشارکت تجاری نیز ایجاد می شد. به نظر می رسد با ورود زیلان به استانبول ، آب بین دو خانواده آرام شده است. با این حال ، پس از تمام این ماجراها ، مبارزه بین هزار و زیلان آغاز می شود.

 اگرچه دو جوان مغرور سعی می کنند تا آنجا که ممکن است ضمن حفظ این ازدواج اجباری از یکدیگر فاصله بگیرند ، اما با گذشت زمان ناگزیر شروع به دوست داشتن  یکدیگر می کنند. این علاقه ، که با نگاه های گریزانه شروع شد ، سرانجام جای خود را به عشقی می سپارد که هیچکس انتظارش را نداشت.

بازیگران سریال عشق تبعید شده

ماهسون کرمیزیگول در نقش هزار عزیز اوغلو

برن سات  در نقش زیلان شهور عزیز اوغلو

نام نویسنده : حامد شعبانی
ماهسون در سریال عشق تبعید شده برن سات در سریال عشق تبعید شده سریال عشق تبعید شده چند قسمته بازیگرای سریال عشق تبعید شده سریال عشق تبعید شده داستان سریال عشق تبعید شده
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا