مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Jan/27

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
آمبر هرد Amber Heard >
10 سال زندانی برای امبر هرد
10 سال زندانی برای امبر هرد
۱۴۰۰/۰۸/۱۲

امبر هرد توسط جانی دپ به ده سال زندان محکوم شد او باید به زندان برود و میلیون ها دلار ضرر کرد

امبر هرد باید زندانی شود.

براساس گزارشی از دیلی میل پرونده قاچاق سگ توسط بازیگر جنجالی این روز ها  امبر هرد به استرالیا در سال ۲۰۱۵ بار دیگر توسط وزارت کشاورزی و دادگاه این کشور با همکاری FBI در دست بررسی قرار گرفته است تا کانلا مشخص شود آیا امبر هرد درباره این موضوع دروغ گفته است یا نه؟

اما داستان چیست و چرا بعد از این همه سال حالا دوباره این پرونده به جریان افتاده است؟

در سال ۲۰۱۵  زمانی که امبر هرد و همسرش جانی دپ  حین سفرشان به استرالیا دو سگ بهمراه خود داشتن  بدون اخذ مجوز های لازم به این کشور دستگیر شدند.این موضوع  به شدت جنجال آفرید زیرا در این کشور  واردات سگ غیر قانونی است.

در آن سال امبر هرد پس از جنجال های فراوانی که در استرالیا بوجود آمد بابت این کارش عذر خواهی کرد و اعلام کرد از قوانین استرالیا اطلاعی نداشته است. بعد از آن وزیر کشاورزی  استرالیا امبر هرد را تهدید کرد که سگ ها به آمریکا بازگردانده شوند در غیر صورت کشته خواهند شد که سرانجام امبر هرد مجبور شد سگ هایش را با جت شخصیش به آمریکا بازگرداند تا پرونده این موضوع بسته شود.

این پرونده حالا پس از آن دوباره مورد بررسی مقامات استرالیا قرار گرفته که یکی از نزدیکان جانی دپ شهادت داده  که به امبر هرد در آن سال و پیش از سفرش به استرالیا هشدار داده بوده که بردن سگ به استرالیا بدون اخذ مجوز های لازم غیر قانونی است و میتواند مجازات های بسیار سنگینی داشته باشد.آنها قبل از سفر تمامی قوانین را مرور کردند.اما امبر هرد گفته با روابطش کسی جلو دار او نیست.

نام نویسنده : حامد شعبانی
قد امبر هرد شوهر امبر هرد خیانت امبر هرد سن امبر هرد امبر هرد در استرالیا سگ امبر هرد اعدام امبر هرد تجاور به امبر هرد زندانی کردن امبر هرد طلاق امبر هرد امبر هرد
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
پس از پایان یافتن دادگاه جانی دپ و امبر هرد نشریه آمریکایی نشنال اینکوایر (National Enquirer) در تیتری جنجالی امبر هرد (amber heard) را... ( امبر هرد منفورترین زن دنیا انتخاب شد)
دادگاه جانی دپ و امبر هرد جانی دپ بازیگر سرشناس ۵۸ ساله هم‌اکنون در حال شهادت دادن در ششمین جلسه دادگاه ویرجینا می باشد / جانی دپ خواس... ( دادگاه جانی دپ و امبر هرد لحظه به لحظه با صباریکو تمام داستان و اتفاقات بین جانی دپ و امبر هرد)
بر اساس گزارش خبر گذاری  دیلی میل جانی دپ و وکلایش بلاخره  توانسته‌اند برنده پرونده‌ای شوند با موضوع  آیا امبر... ( جانی دپ در دادگاهی علیه امبر هرد پیروز شد و توانست علیه امبر هرد حکم ایالتی بگیرد)
امبر هرد  Amber Heard با نام کامل Amber Laura Heard وی در شهر استین تگزاس  Austin, Texas در تاریخ ۲ / ۲ / ۱۳۶۵ (34 سال س... ( بیوگرافی کامل امبر هرد (Amber Heard) همراه با مصاحبه و عکس)
امبر هرد(Amber Heard) راهت بنویسید جانی دپ یک هسر آزار است امبر هرد برنده قطعی دادگاه علیه جانی دپ شد. و  در واکنش به رد درخواس... ( امبر هرد خطاب به روزنامه ها(جانی دپ یک همسر آزار است))
جانی دپ و امبر هرد Johnny Depp - Amber Heard جانی دپ بازیگر نقش کاپیتان جک اسپارو رسما به عنوان همسر آزار از سوی دادگاه لندن معرفی شد!... ( امبر هرد برنده نتیجه دادگاه خود علیه جانی دپ شد)
Amber Heard براساس برخی خبر های منتشر شده گفته میشود امبر هرد بازیگر نقش مرا در فیلم آکوامن از ایفای نقش در سری دوم این فیلم اخراج شده و ک... ( امبر هرد Amber Heard به طور رسمی از مجموعه فیلم های اکوامن اخراج شد.)
در جلسه جدید دادگاه رسیدگی به شکایت جانی دپ از امبر هرد و نشریه سان ، مکالماتی خصوصی از امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو علنی شد ! در ا... ( رسوای اخلاقی امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو)
امبر هرد در پی انتقادهای شدید از ظاهرش در مساجد استانبول این بار عکسی با ظاهری پوشیده تر در مسجد ایاصوفیه منتشر کرد! امبر هرد که به ترکیه... ( امبر هرد با حجاب اسلامی در مسجد ایاصوفیه)
جانی دپ و امبر هرد همراه دوست دخترش بیانکا بوتی در حال رفتن به سومین روز از دادگاه بررسی پرونده طلاق آنها و شکایت جانی دپ از امبر هرد و نشر... ( امبر هرد جانی دپ را مورد شکنجه قرار داده است.)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا