مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/02

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
کان ییلدیریم بعد از جدای از حادیثه
کان ییلدیریم بعد از جدای از حادیثه
۱۴۰۰/۰۸/۱۸

کان ییلدیریم بعد از جدایی و خیانت حادیثه از دستش عصبانی است او حتی نمی خواهد اسم حادثه را بشنود

سوال در مورد حادیثه بازیگر مدل و خواننده ترکیه ای از همسر سابقش کان ییلدیریم حاشیه فراوانی داشت.

کان یلدیریم که در ماه گذشته به رابطه خود با خواننده محبوب ترکیه ای حادیثه پایان داد، روز قبل زمانی که با دانشجویان در حال صحبت بود از او  در مورد دوست دختر سابقش سوالی شد که باعث ناراحتی ییلدیریم شد.

شخصی در مود خیانت  حادیثه زمانی که با ییلدیریم بوده صحبت کرد  و اینکه آنها به این علت از هم جدا شدند. یلدیریم در مورد رابطه اش اظهار داشت:

آیا حادیثه به کان یلدیریم خیانت کرده است؟

می خواهم این خبر را کاملا روشن کنم. امکان ندارد او به من خیانت کرده باشد و در مورد رابطه ام با شخص سومی  همچین چیزی محال است. رابطه ما هرگز به هیچ کس ربطی نداشته است. مطرح کردن این موضوع در اینجا بسیار ناراحت کننده است. من با حادیثه رابطه خوبی داشتیم. با این حال، در نقطه ای که به آن رسیدیم، با تصمیمی که مشترکاً گرفتیم، راه خود را در چارچوب عشق و احترام متقابل به طور دوستانه جدا کردیم. عشق برای همه است...

نام نویسنده : حامد شعبانی
قد کان ییلدیریم کان ییلدیریم کیست کان ییلدیریم خیانت حادیثه شوهر حادیثه قد حادیثه عکس حادیثه حادیثه کیست جنگ حادیثه با ابرو طلاق حادیثه حادیثه
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و اوموت اویرگن تایید شد! اعتراف از اویرگن بود. شایعاتی مبنی بر رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و عکاس م... ( آیا رابطه سرنای ساریکایا با اوموت اویرگن حقیقت دارد؟)
شخصیت زهرا برای دنیز بایسال در سریال تشکیلات بسیار خاص است! دنیز بایسال با بازی قوی خود در مجموعه تلویزیونی Fazilet Hanım ve Kızları در ب... ( دنیز بایسال نقش زهرا در سریال تشکیلات را بیشتر بشناسیم.اینستاگرام دنیز بایسال)
شما با دیدن اولگا مادر روسی آلینا بوز می گویید: "مادر از دخترش زیباتر است"! کسانی که اولگا بوز، مادر روس بازیگر ترکیه ای&n... ( اولگا بوز مادر آلینا بوز یکی از زیباترین مدل های روسیه بوده عکس های مادر آلینا بوز مورد توجه قرار گرفته است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا