مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/08

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
آهنگ جدید تارکان
آهنگ جدید تارکان
۱۴۰۰/۰۸/۱۸

تارکان در اینستاگرامش به طرفداران خود خبر آهنگ جدیدش را اعلام کردم.اینستاگرام تارکان خواننده ترکیه ای

تارکان از ظاهر جدیدش رو نمایی کرد و اعلام کرد آهنگ جدیدی در راه است.

سوپر استار ترکیه ای  تارکان در آخرین پست اینستاگرامش  فالوورهایش را شگفت زده کرد. تارکان  که چهره خود را تغییر داده , موها و ریش هایش را بلند کرده بود، به هوادارانش خبر خوش ساخت آهنگ جدیدی داد.

تارکان مدت زیادی است که به همراه همسرش پینار توتو اوغلو و دخترش لیا درآلمان زندگی می کند. تارکان که همه پروژه ها و کنسرت های جدید خود را پس از شروع همه گیری ویروس کرونا به تعویق انداخت، زندگی آرامی را تجربه می کند.

تارکان که در هفته های گذشته بیانیه ای داده بود اعلام کرد که برای مدتی روی صحنه نخواهد رفت. 

"من هیچ وقت اینقدر از صحنه و شما دور نبودم.به همین دلیل است که فکر میکنم نیمه از وجود خود را از دست داده ام. من بدون عشق، توجه، صدای تشویقتارکان نخواهم بود، خلاصه، انرژی زیبای طرفداران است  که داروی روح من است. 

وقتی این ویروس را تحت کنترل بگیریم (که واکسن های زیادی خواهیم داشت)، به سالون اجرا خواهیم برگشت.

تک آهنگ من پادشاه جنگل تارزان خیلی زود با شما خواهد بود. بگذریم، موهای من در طول قرنطینه بلند شده بود.اما نگران نباش، من به زودی از تارزان به  تارکان برمی گردم. و با آهنگ های جدید خیلی دلم برای شما تنگ شده..."

نام نویسنده : حامد شعبانی
اینستاگرام تارکان ـآهنگ جدید تارکان تارکان کجاست تارکان چند سالشه تارکان کیست زن تارکان عکس تارکان تارکان
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
بیوگرافی بگوم آکایا  بگوم آکایا در 8 فوریه 1991(19 بهمن 1369) در شهر استانبول در خانواده ثروتمند متولد شد.پدر بگوم یکی از ... ( بیوگرافی بگوم آکایا بازیگر ترکیه ای قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط همراه با عکس)
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا