مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/05

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
دنیز بایسال نقش زهرا در سریال تشکیلات
دنیز بایسال نقش زهرا در سریال تشکیلات
۱۴۰۰/۰۸/۲۴

دنیز بایسال نقش زهرا در سریال تشکیلات را بیشتر بشناسیم.اینستاگرام دنیز بایسال

شخصیت زهرا برای دنیز بایسال در سریال تشکیلات بسیار خاص است!

دنیز بایسال با بازی قوی خود در مجموعه تلویزیونی Fazilet Hanım ve Kızları در بین طرفداران شناخته شد. سپس دنیز با حضور در سریال Söz تجربه خود را افزایش داد.

 دنیز بایسال که با سریال  Söz ثابت کرد که می توانید در نقش های اکشن خیلی خوب باشد، مدتی از سریال ها  فاصله گرفت و حالا  با سریال تشکیلات بازگشته و به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

 دنیز بایسال که در سریال تشکیلات به همراه شریک زندگی اش Çağlar Ertuğrul در سریال Fazilet Hanım ve Kızları نقش اول را بازی می کند،او در این سریال نقش زهرا بر عهده دارد. این سریال که فصل دوم خود را به تازگی اغاز کرده بسیار موفق بود و توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است. دنیز بایسال در نقش یک مامور اطلاعاتی با نام زهرا را ایفا می کند.

طبق آماری که در کشور ترکیه گرفته شده دنیز بایسال به یکی از الگوی های جوانان این کشور تبدیل شده او اعلام کرده از این موضوع  به خود می بالد:

 بازی در نقش زنی قوی، نترس و شجاعی چون زهرا برای من بسیار لذت بخش و باعث افتخار است. دیدن بیشتر چنین شخصیت هایی در دنیای امروز باعث خوشحالی من است. اگر الگو باشیم خوشحال می شویم، زیرا برای مدت طولانی چیزهایی که زنان را ضعیف جلوه می داد غالب بود. به همین دلیل شخصیت زهرا برای من بسیار خاص است. امیدوارم تعداد شخصیت های زن قوی در صنعت سینما روز به روز بیشتر شود.»

مجموعه تلویزیونی تشکیلات که عصر یکشنبه از شبکه TRT1 پخش می شود، هفته گذشته مقام اول را در رده های AB و ABC1 کسب کرد. این برای سریالی که از بدو پیدایش در اوج بوده قابل قبول نیست. این سریال قصد دارد در بخش های جدید خود دوباره به اوج برسد. دنیز بایسال نیز با عملکرد موفق خود سهم مهمی در رسیدن به این هدف دارد.

این بازیگر با بازی موفق خود به ویژه در صحنه های اسیر شدن شخصیت زهرا و درگیری شدید با دشمنان در هفته گذشته مورد استقبال هوادارانش در شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

نام نویسنده : حامد شعبانی
اینستاگرام دنیز بایسال روابط دنیز بایسال سریال های دنیز بایسال وزن دنیز بایسال قد دنیز بایسال بیوگرافی دنیز بایسال دنیز بایسال کیست دنیز بایسال
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و اوموت اویرگن تایید شد! اعتراف از اویرگن بود. شایعاتی مبنی بر رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و عکاس م... ( آیا رابطه سرنای ساریکایا با اوموت اویرگن حقیقت دارد؟)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا