مجله زیبایی صبا ریکو
2022/May/25

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی حکایت یک عشق
سریال ترکی حکایت یک عشق
۱۴۰۰/۰۹/۰۶

سریال ترکی حکایت یک عشق خلاصه داستان تعداد قسمت ها بازیگران سریال ترکیه حکایت یک عشق همراه با اینستاگرام

سریال حکایت یک عشق با نام انگلیسی A Love Story در 36 قسمت در تاریخ  26 مارس 2013 شروع  و در 14 ژانویه 2014 آخرین قسمت آن پخش شد.

این سریال از شبکه FOX TV در ژانر ملودرام و عاشقانه در اختیار مردم قرار گرفت.

در این سریال بازیگرانی همچون :  الچین سانگو , سچکین اوزدمی , تیلیا داملا سونمز و زحل اولجای به ایفای نقش پرداختند. 

خلاصه سریال ترکی حکایت یک عشق

علی کورکوت (سچکین اوزدمیر) یک پسر جوان و خوش تیپ که به سختی و با فقر مطلق در آلمان زندگی می کند. او در تمام عمرش خوش شانس نبوده است.

علی در کودکی توسط والدینش رها شده و توسط زوجی در آلمان به فرزندخواندگی پذیرفت می شود. با این حال، او توسط خانواده آلمانی خود تنها مانده است.

از سوی دیگر، جیلان ( تیلیا داملا سونمز)، دختری جوان, زیبا و ساده که در استانبول ترکیه زندگی می کند. او طراح مد خواننده معروف تولگا ( یاماچ تللی ) است.

جیلان از کودکی عاشق تولگا بوده است. یک روز، او با تولگا به آلمان می رود تا عکسبرداری کند. در آنجا، او سعی می کند هر کاری را انجام دهد تا تولگا را عاشق خود کند، اما هرگز موفق به انجام آن نمی شود.

جیلان عصبانی می شود و می خواهد به استانبول برگردد. در راه رفتن به فرودگاه، چمدان و پولش دزدیده می‌شود و بدون اینکه بداند چه کار باید بکند، شروع به گریه  می‌کند. در آن زمان جیلان با کورکوت ملاقات می کند و از او کمک می خواهد. کورکوت او را از دست گانگسترها نجات می دهد. چمدان و لوازمش را پیدا می کند و مقداری پول به او می دهد.

پس از این اتفاق، کورکوت به خانه اش می رود و دعوتنامه عروسی دوست دختر سابقش را در آنجا پیدا می کند. او هنوز دوست دختر سابقش را دوست دارد اما او را تنها به دلیل فقیر بودن ترک کرده است. کورکوت نمی خواهد او را از دست بدهد، بنابراین تصمیم می گیرد به مراسم عروسی برود.

 اما در مراسم عروسی درگیری به وجود می آید  گلوله ای به سر او برخورد می کند. دکترها  او را نجات می دهد اما کورکوت مجبور است با گلوله ای  در سرش زندگی کند و کمتر از یک سال فرصت زندگی دارد.

پس از این اتفاق ناگوار، دوست دختر سابق کورکوت مقداری پول به او می‌دهد و از او می‌خواهد به استانبول برود و پدر و مادرش را پیدا کند. کورکوت پول را می گیرد، آلمان را ترک می کند و به استانبول می رود تا پدر و مادرش را پیدا کند و تا زمان مرگش زندگی آرامی داشته باشد.

کورکوت در حالی که در استانبول به دنبال آرامش، امنیت و شادی است با غم و اندوه روبرو می شود. او متوجه می شود که مادرش خواننده معروف گونول کارانلی ( زحل اولجای ) است که با پسرش تولگا زندگی شادی دارند.

 کورکوت احساس می کند که به او خیانت شده است زیرا در حالی که او در آلمان رنج می برد، مادر واقعیش و برادرش زندگی شادی را در استانبول دارند. به همین دلیل، او می خواهد از مادر و برادرش انتقام بگیرد.

در سریال داستان عاشقانه، همزمان عشق خالص، عاشقانه، روابط مادر و پسر، امید، خشم، درگیری و خیانت را تجربه خواهید کرد.

 آیا کورکوت گذشته خود را فراموش می کند و بقیه عمر خود را با آرامش زندگی می کند؟

 آیا سیلان می تواند شادی را برای کورکوت به ارمغان بیاورد؟

 آیا کورکوت انتقام خود را از مادر و برادرش خواهد گرفت؟

این مجموعه تلویزیونی نسخه ترکی درام محبوب کره ای "من متاسفم، من تو را دوست دارم" ( Mianhada Saranghanda ) است.

الچین سانگو elçin sangu در نقش ادا

سچکین اوزدمی Seçkin Özdemir در نقش علی کورکوت

تیلیا داملا سونمز Tilya Damla Sönmez در نقش جیلان

زحل اولجای Zuhal Olcay‎ در نقش  گونول

نام نویسنده : حامد شعبانی
عکس الچین سانگو الچین سانگو الچین سانگو در سریال حمایت عاشقانه زحل اولجای در سریال حکایت عاشقانه تیلیا داملا سونمز در سریال حکایت عاشقانه سچکین اوزدمی در سریال حکایت عاشقانه A Love Story Bir Ask Hikayesi
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا