مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jan/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی خانه کاغذی
سریال ترکی خانه کاغذی
۱۴۰۰/۰۹/۱۵

داستان سریال ترکی خانه کاغذی با بازی نور فتاح‌اوغلو تعداد قسمت ها بیوگرافی بازیگران اینستاگرام

سریال ترکی خانه کاغذی با بازی  نور فتاح‌اوغلو , اردال بشیکچی‌اوغلو و تووانا تورکای یکی از جذاب ترین داستان ها را به خود اختصاص داده است. در این سریال شما دیگر شاهد داستان تکراری خیانت های قدیمی و انتقام های که هیچوقت گرفته نمی شود نیستید.

سریال ترکی خانه کاغذی در ژانر جنایی و درام از تاریخ 19 آوریل 2021  شبکه ATV ترکیه شروع به پخش شده است.

خلاصه سریال ترکی خانه کاغذی

جهان ( اردال بشیکچی‌اوغلو ) یک استاد موفق حقوق و همسر آیلین ( نور فتاح‌اوغلو  ) یکی از وکیل های قدرت مند ترکیه که حاصل این زندگی سه فرزند است. او همچنین یک برنامه تلویزیونی پرطرفدار را همراه با زن زیبای با نام آزرا ( تووانا تورکای ) اجرا می کند.

زندگی کامل جهان زمانی که نمی تواند در برابر زیبایی و جذابیت آزرا مقاومت کند و با او رابطه برقرار می کند، زیر و رو می شود. همسرش آیلین متوجه  این خیانت نمی شود، زیرا او بسیار مشغول کار و فرزندانش است.

با این حال، جمره دختر جهان ( هلین کاندمیر ) از خیانت پدرش مطلع می شود. جمره دختری 16 ساله است که به پدرش بسیار علاقه دارد. او نمی‌خواهد پدرش را با زن دیگری شریک شود و پس از اطلاع از رابطه پنهانی پدرش بسیار حسود می‌شود.

جمره سعی می کند زنی را که پدرش با او رابطه نامشروع دارد، پیدا کند. او به دانشگاهی می رود که پدرش در آنجا کار می کند. او به اشتباه تصور می کند که پدرش با دختر خدمتکار خانواده اینچی (توگچه آیکوت) رابطه دارد.

اینچی دختر خدمتکار این خانواده است. او یکی از دانشجویان موفق کالج است که در دانشگاهی که جهان در آن سخنرانی می کند، حقوق می خواند. او با حمایت مالی جهان و آیلین مشغول به تحصیل است.

اینچی مدت زیادی است که با مرت (نجات اویگور) رابطه دارد اما به دلیل اینکه در خانواده ای محافظه کار بزرگ شده است، نمی تواند دوست پسرش را فاش کند. مرت پسر جهان و آیلین است. او به درخواست دوست دخترش رابطه خود را مخفی نگه می دارد.

جمره نمی داند که برادرش مرت با اینچی قرار داشته است. به همین دلیل رفتارهای اینچی را به اشتباه تفسیر می کند و او را به داشتن رابطه پنهانی با پدرش متهم می کند. هنگامی که جمره با اینچی روبرو می شود،  به او حمله می کند. در این دعوا  اینچی به طور مرگباری مجروح می شود و بلافاصله می میرد.

آیلین و جهان پس از کاری که جمره انجام داده  ویران می شوند و سعی می کنند تمام تلاش خود را برای محافظت از دخترشان بکار ببرند. آنها تصمیم می گیرند قتل را پنهان  و تمام شواهد را پاک کنند تا جمر به زندان نرود. جسد اینچی را در کیسه ای سیاه می پیچند و در باغ خود دفن می کنند.

مادر و دوست پسر اینچی سعی می کنند با اینچی تماس بگیرند. ناپدید شدن او همه را ویران می کند. یک کارآگاه بولنت ( کان نرگیس ) مسئول پرونده این قتل می شود.

بولنت یک کارآگاه موفق است که سال ها پیش با آیلین رابطه داشت. از آنجایی که او یک دوست صمیمی است، آیلین تمام تلاش خود را می کند تا حقیقت را پنهان کند و بولنت را گمراه کند.

داستان سریال ترکی خانه کاغذی House of Lies (Kagit Ev) در مورد جیهان و آیلین است که سعی می کنند قتل را برای نجات دخترشان پنهان کنند.

 آیا جهان و آیلین با موفقیت تمام شواهد قتل دختر نظافتچی خانه خود را پاک خواهند کرد؟

 آیا جمره از کاری که انجام داده پشیمان خواهد شد؟

 آیا بولنت در نهایت مقصر این پرونده قتل را پیدا خواهد کرد؟

 آیا مرت متوجه خواهد شد که خواهرش قاتل دوست دخترش است؟

بازیگران سریال ترکی خانه کاغذی House of Lies (Kagit Ev)

اَردال بشیکچی اوغلو نقش جهان 

نور فتاح‌اوغلو در نقش آیلین فیرتینا

تووانا تورکای در نقش آزرا اینس

هلین کاندمیر در نقش جمره فیرتینا

نجات اویگور در نقش مرت فیرتینا

نام نویسنده : حامد شعبانی
اینستاگرام سریال ترکی خانه کاغذی بیوگرافی بازیگران سریال ترکی خانه کاغذی دانلود سریال ترکی خانه کاغذی سریال ترکی خانه کاغذی چی میشه بازیگر زن سریال ترکی خانه کاغذی بازیگران سریال ترکی خانه کاغذی قسمت های سریال ترکی خانه کاغذی داستان سریال ترکی خانه کاغذی سریال ترکی خانه کاغذی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
سریال ترکی مهمان با بازی هازال کایا و بورا گولسوی از 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) آغاز به بخش کرد و با داستان جذابی که داشت به صو... ( سریال ترکی مهمان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بورا گولسوی)
سریال ترکی آقای اشتباه با بازی  اوزگه گورل  و جان یامان  از 6 تیر 1399 در 12 قسمت , شبکه  ... ( داستان سریال ترکی آقای اشتباه بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
سریال ترکی دروغ شیرین من با حضور فرقان پالالی و آسلی بکیراوغلو از شبکه Star Tv در 10 قسمت پخش شده است. تا انتها با ما همرا... ( داستان سریال ترکی دروغ شیرین من بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه سریال اینستاگرام)
سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکی... ( داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا