مجله زیبایی صبا ریکو
2022/May/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سالن آرایش راه‌اندازی >
دادگاه جانی دپ و امبر هرد
دادگاه جانی دپ و امبر هرد
۱۴۰۱/۰۲/۱۶

دادگاه جانی دپ و امبر هرد لحظه به لحظه با صباریکو تمام داستان و اتفاقات بین جانی دپ و امبر هرد

دادگاه جانی دپ و امبر هرد


جانی دپ بازیگر سرشناس ۵۸ ساله هم‌اکنون در حال شهادت دادن در ششمین جلسه دادگاه ویرجینا می باشد / جانی دپ خواستار ۵۰ میلیون دلار غرامت از همسر سابقش امبر هرد بخاطر ادعای های دروغین و ضربه زدن به حرفه‌اش است. جانی دپ در قسمتی از صحبت هایش در این دادگاه گفت: «شش سال پیش خانم هرد اقدامات شنیع و آزار دهنده‌ای علیه من انجام داد که براساس هیچگونه حقیقتی نبود. بطور کامل شوکه کننده بود چرا که هیچ اتفاقی از آن نوع نیافتاده بود! در رابطه ما مشاجره و چیز هایی از این قبیل وجود داشته اما من هرگز خانم هرد را کتک نزدم، من هیچ زنی را در زندگی‌ام مورد ضرب و شتم قرار نداده‌ام» / در این دادگاه علاوه بر حضور جانی دپ و امبر هردشاهدان زیادی از طرفین وجود دارند تا در مورد اتفاقت زندگی مشترک آنها شهادت دهند.

رابطه جانی دپ و امبر هرد

رابطه من و امبر هرد تا یک سال و نیم پس از ازدواج آنقدر خوب بود که باورکردنی نبود. او آگاه، مراقب، دوست داشتنی، باهوش، بامزه و فهمیده بود. ما ویژگی های مشترک زیادی داشتیم. یک سال و نیم فوق‌العاده‌ای بود. پس از یک و نیم سال همه چیز شروع به تغییر کرد یا بهتر است بگویم همه چیز شروع به آشکار شدن کرد / جانی دپ عنوان کرد امبر هرد اتهاماتی را علیه‌ او عنوان کرده که هرگز حقیقت نداشته است.

برند آرایش میلانی علیه امبر هرد شهادت داد.


برند آرایشی میلانی ادعا های امبر هرد و وکیلش را در دادگاهی که در حال پیگیری است رد کرد! وکیل امبر هرد بتازگی در جلسه دادگاه مدعی شده امبر هرد «در طول رابطه‌اش با جانی دپ» دائما از یک نوع پالت آرایشی برند میلانی استفاده میکرده تا کبودی های صورت و بدنش را که ناشی از درگیری با جانی دپ بوده بپوشاند و مخفی کند! اما حالا برند آرایشی میلانی ویدیویی در تیک‌تاک منتشر کرده و نشان داده پالت آرایشی که وکیل امبر هرد از آن نام برده در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شده و در طول سال های رابطه امبر هرد با جانی دپ (۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷) به بازار عرضه نشده بوده است!

همسر سابق امبر هرد ایرلند بالدوین علیه امبر هرد شهادت داد.


ایرلند بالدوین مدل ۲۶ ساله به برگزاری دادگاه جدید جانی دپ و همسر سابقش امبر هرد واکنش نشان داده و امبر هرد را یک انسان دغل کار و بی‌عاطفه خطاب کرده است! او در واکنش به صدای ضبط شده‌ای که توسط جانی دپ در دادگاه منتشر شد و در آن امبر هرد اعتراف می کند جانی دپ را مورد ضرب‌وشتم قرار داده نوشته: «مسئله اینه که من زنانی را میشناسم که دقیقا اینگونه (مانند امبر هرد) هستند. آنها دغل کار و بی‌عاطفه هستند، از زنانگی خود استفاده می کنند تا نقش قربانی را بازی کنند و دنیا را علیه مرد کنند چون در جامعه ای زندگی می کنیم که در آن خوب است که بگوییم مردها بدترین هستند! مردان هم می‌توانند سوء استفاد را تجربه کنند.‌.‌. امیدوارم جانی وجهه، اعتبار و زندگی‌اش را دوباره بدست آورد»

ویدیو عصبانیت جانی دپ از امبر هرد


ویدیویی از جانی دپ در حالی که عصبانی است توسط امبر هرد در دادگاه منتشر شد. امبر هرد این ویدیو را به طور مخفیانه در طول زندگی مشترکش با جانی دپ گرفته است! ویدیویی که در آن جانی دپ در حالی که عصبانی است به کابینت های آشپزخانه ضربه میزند.

در بخشی از این ویدیو امبر هرد خطاب به جانی دپ میگوید: «چی شده؟ از صبح تا حالا یک شیشه الکل رو تموم کردی» در انتهای این ویدیو جانی دپ متوجه فیلم‌برداری مخفیانه امبر هرد می شود و با برداشتن دوربین با عصبانیت از امبر هرد می پرسد چرا مخفیانه فیلم‌برداری میکند. جانی دپ در دادگاه اعتیادش به الکل را رد نکرده است. او در توضیح این ویدیو گفته همانطور که مشخص است من به کابینت ها ضربه زدم و حتی به خانم هرد دست هم نزدم. 

شکایت جانی دپ از امبر هرد به دلیل ضبط صدا و تصاویر به صورت مخفیانه


جانی دپ در جلسه جدید دادگاه شکایت از همسر سابقش امبر هرد صدایی ضبط شده از او که مربوط به سال ۲۰۱۶ بود منتشر کرد. امبر هرد در این نوار صوتی به جانی دپ میگوید اگر ادعا کنی قربانی خشونت هستی هیچکس باورت نمی کند. امبر هرد گفته: «به دنیا بگو جانی، بهشون بگو من جانی دپ هستم، یک مرد که قربانی خشونت خانگی‌ام و ببین چند نفر باورت می کنند یا طرف تو هستند.

شهادت پزشک قانونی علیه امبر هرد


شهادت یک دکتر روانشناس بالینی و پزشکی قانونی در مورد وضعیت سلامتی امبر هرد. دکتر شنون کری وضعیت سلامت روحی امبر هرد را پس از جدایی او از جانی دپ ارزیابی کرده است و روز گذشته در دادگاه شهادت داد. دکتر شنون کری در دادگاه گفت امبر هرد از «اختلال شخصیت نمایشی» و «اختلال شخصیت مرزی» و همچنین علائم شدیدا اغراق آمیز «اختلال اضطراب پس از سانحه» رنج می برد.

دکتر شنون کری در ادامه توضیح داد «اختلال شخصیت مرزی» یک عامل پیش بینی کننده در زنانی است که خشونت علیه شریک زندگی خود اعمال می کنند و سپس با استفاده از یک تاکتیک حمله فیزیکی و آسیب رساندن به خود از سیستم قانونی به نفع خود استفاده می کنند.

دکتر کری همچنین گفت بیماران مبتلا به اختلال شخصیت نمایشی بسیار به ظاهر خود علاقه‌مند هستند و اغلب از آن برای رسیدن به آنچه می خواهند استفاده می کنند. او گفت برای افراد مبتلا به چنین اختلالات شخصیتی معمول است که نقش قربانی را بازی کنند و از این طریق داستان هایی را برای به دست آوردن احترام و توجه دیگران بسازند.

اخراج امبر هرد از فیلم جدید آکوامن


هم‌زمان با برگزاری دادگاه جنجالی جانی دپ و امبر هرد در ایالت ویرجینیا آمریکا افراد بیشتری خواستار حذف امبر هرد از سری جدید فیلم آکوامن شدند. شهادت های جانی دپ و اطرافیانش در این دادگاه، موضوع کمپین قدیمی اخراج امبر هرد از دنباله فیلم آکوامن را دوباره زنده کرده است. امضا های این کمپین که دو سال پیش در سایت Change.org راه اندازی شده حالا دقیقه به دقیقه رو به افزایش است و تاکنون نزدیک به ۳ میلیون نفر به آن پیوسته‌اند و خواستار اخراج امبر هرد از این پروژه سینمایی شده‌اند.

امبر هرد تیم روابط عمومیش را اخراج کرد.


بر اساس گزارش منتشر شده توسط نیویورک پست امبر هرد تیم روابط عمومی‌اش را اخراج کرده و تیم جدیدی را استخدام کرده است. یک منبع نزدیک به او گفته دلیل این اقدام امبر هرد ناراحتی و نارضایتی‌اش از نحوه پوشش رسانه‌ای دادگاهش با جانی دپ و همچنین تیتر هایی که طی چند وقت اخیر بر علیه‌اش منتشر شده، بوده است.

نام نویسنده : حامد شعبانی
ازدواج امبر هرد خیانت امبر هرد داستان امبر هرد و جانی دپ چیست دادگاه امبر هرد کلاه برداری امبر هرد صدمه امبر هرد به جانی دپ امبر هرد دروغ می گویید تجاوز جانی دپ به امبر هرد دعوای جانی دپ و امبر هرد طلاق جانی دپ و امبر هرد دادگاه جانی دپ و امبر هر
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
دومین اینفلوئنسر و بلاگر دنیای میکاپ خانوم صدف مسائلی صاحب برند معروف صدف بیوتی هست صدف مسائلی متولد سال ۱۳۶۸ و دارای لیسانس شیمی از دانشگاه... ( صدف بیوتی اینفلوئنسر و بلاگر دنیای میکاپ کیست؟)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا