مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Jan/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکیه ای بی وفا (هرجایی) یا (نسیم عشق)
سریال ترکیه ای بی وفا (هرجایی) یا (نسیم عشق)
۱۳۹۹/۰۴/۰۵

معرفی و بیوگرافی سریال عاشقانه بی وفا (هرجایی) یا (نسیم عشق)

این روزها یک سریال عاشقانه دیگر از شبکه جم در حال پخش است که داستانی زیبا را دنبال می کند

سریال بی وفا (هرجایی) و یا (نسیم عشق) Hercai Pansies باد عشق یک سریال تلویزیونی درام عاشقانه ترکیه است که با هنرپیشه های همچون Akın Akınözü، Ebru Şahin،Gülçin Santırcıoğlu،

Serhat Tutumluer Oya Unustas ı و Ahmet Tansu Taşanla در آن بازی می کنند

 

 

هرجایی در ترکی به چه معنی است؟

داستان فولکلور ترکیه ای می گوید که روزی یک بار ، دو گل وحشی عاشق شدند. یکی از آنها آنقدر عاشق دیگری بود که وقتی در بهار شکوفا می شدند ، نسبت به دیگر گلهای اطرافشان حسادت می کرد. گل که قادر به تحمل این حسادت نیست ، آرزو می کند که تنها با گل دیگر یعنی معشوقه اش در سرمای زمستان به جای بهار شکوفه بدهند ،تا تنها در کنار معشوق باشد. بیایید در اواسط زمستان در روزهای برفی شکوفه بزنیم تا تمام طبیعت متعلق به ما باشد و ما در کنار هم زندگی می کنیم. فقط تو و من دیگر گل با شکفتن در سرمای زمستان موافقت می کند
.

وقتی هیچ گلی جرات نکرده است بشکفد  یکی از عاشقان منتظر زمستان و برف بود؛ دیگری نمی تواند مقاومت کند و آن تابستان شکوفا شد. گلی که در انتظار آرزو بود ، در زمستان شکوفا شد و به دنبال عاشق دیگر گشت. یکی که شکوفه می داد و منتظر بود تا عظمت عشق را اثبات کند اما گل دیگر شکوفا نمی شود. پس از مدتی گل امید خود را از دست داد ، تعظیم کرد و درگذشت. از آن روز ، گلی  قول خود را نگه داشته شده بود  "کاردن" (Snowdriller ) نامیده می شود ، و گلی که به عشق وفادار نبود و عاشق دیگر را در نیمی از سفر خود رها کرد ، "هرجایی" نامیده شده است


داستان سریال جدید تلویزیونی ترکیه " Hercai"  داستان یک عشق غیرممکن برای انتقام است. "هرجایی"  همانطور که گفتیم کلمه ای مدرن به زبان ترکی نیست بلکه کلمه ای کلاسیک است ، که به معنای واقعی کلمه به معنای "غیرقابل تحمل ، ناخوشایند و یا احتمالاً اسرارآمیز" در انگلیسی است. به معنای دقیق تر ، هرجایی به شخصی اشاره می کند که   قادر به انجام هر کاری که آغاز می کند است اما تعهدی به عشق ندارد. .

 


هسته ی اصلی  داستان براساس سرنوشت مرد جوانی به نام میران اصلانبی (با بازیآکین آکنانی) انجام شده است که پدر و مادرش به خاطر  مردی که دشمن فانی اوست ، درگذشته اند. او برای  انتقام از مرگ آنها ،  تصمیم به یک  انتقام کلاسیک می گیرد: او ریان شادادوغلو (با بازی ابرو شاهین) را اغفال می کند تا دختر را نابود کند و بدین ترتیب دشمن خود را از تنها موجود عزیزش محروم کند

 


در این میان ، میران اصلا نبی (Akın Akınözü) تنها فرزندان خانواده محترم قدرتمند در شهر جادویی  شرق ترکیه است (جایی که بسیاری از سریال های ترکی به دلیل زیبایی و اصالت آن ضبط شده اند). مطابق روایات ، تنها فرزند بودن به معنای تنها کسی است که باعث ادامه سلسله می شود. میران اصلانبی (آکین آکنانی) ، بزرگ شده توسط مادربزرگش عزیز اصلانبی (با بازی آیدا اکسل) با حکایت های انتقام از کودکی شخصیتی سرد ، دوردست ، اما همچنین قوی ، کاریزماتیک و باهوش بار میآید.

رییان شادادوغلو (با بازی ابروشاهین) ، از طرف دیگر ، دختر بزرگتر هاذار و زهراشادوغلو (با بازی سرهاد توولملور و فرید چتین) است. او یک دختر جوان ، معصوم و پاک است (کلماتی که احتمالاً به "باکره" بودن اشاره دارد). او با عشق ابدی نسبت به خانواده و افراد اطراف خود متعهد است. با این حال ، او هرگز مورد علاقه ی پدر بزرگش نبوده ، اما شدیدا همان  مورد علاقه والدین و خواهر و پسر عمویش (آزاد شاداوغلو) بود.


نصوح شاد اوغلو با بازی ( مجید سونکان)  در نقش پدر بزرگ ریان و رهبر و بزرگ خاندان شاد اوغلو است ! دیدن لبخند زدن او تقریبا غیرممکن است. تصمیمات و سخنان او نمی تواند سوال برانگیز ، قابل اندازه گیری و غیرقابل انکار باشد. اما گذشته از مجموعه تلویزیونی ، مجید سونکان نقطه عطفی در سینما و تلویزیون ترکیه است.


این سریال ۳۸ قسمت ۲ ساعته دارد.
 بیوگرافی Akin Akinözü نقش میران اصلان بی در سریال هرجایی او متولد ۲۲ سپتامبر ۱۹۹۰ است


 بازیگر ترکیه ای  که به دلیل بازی در نقش میران در سریال موفق ترکیه ای Hercai شناخته می شود. او فرزند بازیگر زن Ozlem Akınözü است.او تحصیلات خود را در  رشته ریاضی و بازیگری در دانشگاه برکلی لس انجلس به پایان رساند . در سال 2014 ، او کار خود را با فیلم بلند آزرایل آغاز کرد. در سال 2015 ، او  در سریال  تلویزیونی  Spectacular Century برای اولین بار در پرده های تلویزیونی ظاهر شد و سپس با بازی در سریال  Friends is Better خود را بیشتر مطرح کرد .او مسلط به زبان انگلیسی است ،  یک ورزشکار مشتاق با علاقه خاصی به بوکس است. او در رابطه طولانی مدت با ساندرا پستمالچیان بوده و سگی به نام آرچی دارد. اجرای عالی او در  Akinöz has برای او سه جایزه قابل توجه کسب کرده است: "بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال دراماتیک" (بیست و چهارمین جوایز لنزهای طلایی انجمن روزنامه نگاران مجله 2019) و "بهترین زوج تلویزیونی بهترین سریال" که وی با همبازی خود ابرو شاهین داشته 
وی همچنین  جایزه بهترین بازیگر نقش برتر مرد در سال 2019 و میستر نوا 2019 در شبکه تلویزیونی اسپانیا نوا آترس مدیا ، بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال 2019 و میستر نوا  شد
نام واقعی: Akın Akınözü
تولد: 1990-01-01 (30)
محل تولد: آنکارا ، ترکیه
قد: 1.80 متر  
وزن: 75 کیلوگرم / 165 پوند
وضعیت تاهل: مجرد
نماد تولد:کاپریکرن
سرگرمی ها:فیتنس و مطالعه کردن

شما می توانی با کلیک روی مطالب زیر از بیوگرافی دیگر بازیگران ترکیه ای لذت ببرید.

بیوگرافی کامل زرین تکیندور (Zerrin tekindor) بازیگر نفش مادمازل عشق ممنوعه

بیوگرافی هازال فیلیز کوچو کوسه بازیگر نقش براک سریال زمهریر

بیوگرافی آیچا آیشین توران (فیروزه سریال Zemheri)

بیوگرافی کامل سلین ینینچی (selin Yeninci) نقش ثانیه در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی نسرین جوادزاده(شاهیکا سیب ممنوعه) و همسرش بوراک دنیز

بیوگرافی ابرو شاهین(Ebru Şahin) ریحان سریال تردید

بیوگرافی بیرجه آکالای زندگی شخصی معرفی سریال ها (عکس)

بیوگرافی سلین گنج سلین جنک بازیگر نقش گلتن کیست؟

بیوگرافی بیوگرافی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی سرنای ساریکایا بهمراه مصاحبه و عکس

بیوگرافی شوال سام بازیگر ترکیه همراه با عکس های وی

بیوگرافی الچین سانگو با مصاحبه جذاب و خواندنی (عکس)

بیوگرافی هانده ارچل و سریال ها و فیلم های که بازی کرده

بیوگرافی فخریه اوجن فیلمها و سریال ها و زندگی شخصی (عکس)

بیوگرافی بورجو بیریجیک مصاحبه جنجالی , سریال ها ( عکس )

بیوگرافی نسلیهان آتاگول مصاحبه خواندنی و معرفی سریال ها و فیلم ها + ( عکس )

بازیگران زیبای تریکه ای در بین لیست زیباترین زنان جهان

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال بی وفا Akin Akinözü آیدا اکسل ابرو شاهین آکین آکنانی Hercai سریال عاشقانه ترکیه سریال هرجایی سریال نسیم عشق بی وفا Serhat Tutumluer Oya Unustası باد عشق نسیم عشق هرجایی سریال
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا