مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/06

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
لیست فهرست مقالات >
کاشت ناخن

کاشت ناخن و زیبایی ناخن

کاشت و زیبایی ناخن
مدرس کاشت ناخن زهره شعبانی هستم . در سال 90 به مدت 6 ماه دوره کاشت ناخن را بصورت حرفه ای در کشور روسیه گذراندم. حین تحصیل فعالیت خود را بصورت نیم وقت در سالن های زیبایی معتبر شروع  و در این مدت با  کسب تجربه از اساتید بین المللی توانایی خود را بهبود بخشیدم. پس از آن مدرک مربیگری رسمی سازمان فنی و حرفه ای در لاین کاشت ناخن کسب نموده ام.

با توجه به استقبال روز افزون و بازار کار بسیار گسترده کاشت و ترمیم و بهداشت ناخن تصمیم گرفته ام با همکاری سایت صباریکو کلاس ها و  مطالب آموزشی را تهیه و به علاقمندان ارائه بدهم. برای آموزش کاشت ناخن کافیست با شماره 09378328207 تماس حاصل فرمایید.

کلاس ها حضوری و آنلاین برگزار می شود. همچنین پس از اتمام دوره مدرک رسمی ارائه خواهد شد و شما آماده ورود به بازار کار هستید.

کاشت ناخن از جمله مواردی است که در زیبایی خانم ها نقش بسزایی دارد.در کاشت ناخن باید به نکات بهداشتی توجه کرد زیرا عدم رعایت این نکات صدمات جبران ناپذیری به سلامت شما خواهد زد.بطور مثال بعد از کاشت ناخن اکسیژن کافی به ناخن ها نمیرسد و عملا منفذهای ناخن برای رسیدن اکسیژن بسته می شود و باعث آسیب رسیدن به ناخن می شود.

کاشت ناخن با روش های مختلفی انجام می شود.به چند دسته کاشت ناخن پودری ,ژله ای (Gel nails ) و کاشت ناخن ترکیبی با میکس که از هر دو این متد ها استفاده شده است.کاشت ناخن ژله ای خود به دو دسته ژله ای سخت و ژله ای نرم تقسیم می شود.در نوع ژل بدلیل اینکه سریع سفت می شود زمان کمی برای پوشاندن ناخن دارید ولی در نوع ژل نرم مواد تشکیل دهنده ان بسیار نرم است و از بلور های صیغلی و ضخیم تر تشکیل شده باعث می شود دیرتر سفت شود که از این نوع ژل ها بیشتر استفاده شده و برای حداقل دو هفته بر روی ناخن بدون ترک خوردن باقی میماند.

مقالات مرتبط
محبوب ترین مقاله
>

ماسک موی دو فاز روغن زیتون مورال آپ

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون یک محصول تخصصی بدون نیاز به آبکشی از برند مورال آپ می باشد  که به خوبی موجب تقویت موها شما می شود این محصول  از خشک ( ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ )
مطلب پیشنهادی
>

صبا ریکو

با توجه به تغییرات هر روزه دنیای مد و دسترسی به دنیایی بزرگ و پیچیده اینترنت همگی بدنبال به روز ترین مد ها و متد های جدید آرایشگری هستند.و باید به این نکته توجه کرد که با توجه به مشکلات اقتصادی امروزه هر کسی توانایی استفاده از کلاس های پر ه
php-1 طراحی و اجرا