مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/21

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست خدمات >
آرایشگاه سیار بانوان >
اکستشن مژه در منزل
خدمات اکستنشن و کاشت مژه در منزل
2020/03/28

این روزها رفتن به سالن های زیبایی تبعات خودش را دارد وقتی شما تصمیم میگیرید که برای دریافت خدمات زیبایی  به آرایشگاه یا سالن های زیبایی  مراجعه کنید ممکن است با چالشهایی از قبیل ترافیک دوری مسیر نداشتن زمان کافی هزینه گرفتن وقت قبلی و ... روبرو شوید .

حتی کسانی که شاغل هستند باید در گیر مشکلاتی مثل گرفتن  مرخصی ساعتی یا پیدا کردن وسیله نقلیه مناسب برای زسیدن به سالن زیبایی و...باشند.  و کسانی که مادر هستند نمی دانند فرزندشان را با خود ببرند یا دست کسی بسپارند خلاصه اینکه با گرفتاریهای دنیای امروز  بهترین انتخاب برای شما گرفتن این خدمات در منزل است .

آرایشگر سیار بانوان

تیم تخصصی صبا ریکو با داشتن کادر مجرب از آرایشگران حرفه ای کلیه این خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

از جمله مزایای دریافت خدمات اکستشن مژه در منزل را میتوان موارد زیر برشمرد:

۱- صرفه جوی در زمان

۲- صرفه جوی در هزینه ایاب ذهاب

۳-مواد استفاده شده در حصوز شما ضدعفونی میشود

۴- پالت های مژه  و کلیه مواد مورد استفاده در حضور شما باز میشود و شما از اصل بودن مواد مطمئن میشوید

۵- خدمات دریافتی شما اختصاصی است و وقت زمان شما تلف نمیشود

۶- دریافت خدمات حتی در روز های تعطیل

۷- مژه کار فقط بر روی مژه های شما کار میکند با دقت و حوصله خدمات شما را ارائه میدهد و برای مشتری بعدی که در سالن زیبایی است کار شما را سرهم نمیکند.

خدمات آرایشی در منزل

یکی از لاینهای که به راحتی در منزل قابل انجام دادن است اکستنشن و کاشت مژه است برای انجام این کار شما نیاز به وسیله ی خاصی ندارید و در زمانی کمتر از ۲ ساعت میتوانید راحت روی تخت خود دراز بکشید و مژه هایتان را زیباتر ببینید آرایشگر شما کلیه ی ابزارهای این کار را در حضور خودتان ضد عفونی کرده و از ماسک استفاده میکند.

کلیه آرایشگران دارای کارت بهداشت هستند و در سالن های به نام سطح شهر مشغول به فعالیت میباشند‎.

برای در یافت خدمات اکستشن و کاشت مژه در منزل با شماره 09392720612 تماس بگرید.

اکستنشن مژه در منزل

خدماتی که ما به شما عزیزان ارائه میکنیم شامل:

اکستنشن سبک روسی و انگلیسی که شامل مدلهای عروسکی doll eyes کیم کارداشیان هیبرید cat eyes سنجابی مدل گرد مناسب چشمهای ریز

 مپها و مدلهای به روز دنیا در متدها والیوم مگا والیوم و کلاسیک

  موادی که استفاده میشود از برندهای به روز دنیا و با کیفیت بالا است از جمله این برندها  Lovly  است و  پالت مژه و هم چسب مژه برند Neicha  میباشد.

 

نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
خدمات مرتبط
خدمات عروس صبا ریکو 1_ در مورد ما تیم زیبایی صبا ریکو حدود ۳ سال پیش قبل از شروع اپیدمی کرونا از چند متخصص ارایشگری تشکیل شد و هدف این تیم... ( خدمات آرایش و میکاپ عروس در منزل)
2021/09/30
بیشتر از یکسال از کرونا میگذره و علاوه بر اینکه سالنهای زیبایی و ارایشگاهها مرتبا تعطیل میشوند مکان خطرناکی نیز برای ابتلا به کرونا محسوب می... ( خدمات کوتاهی مو زنانه در منزل یا خانه شما)
2021/05/08
تتو یا تاتو یا خالکوبی اینها کلماتی هستند که قطعا در سال های اخیر به گوش شما خورده است و یا بر روی بدن دوستان یا اقوام خود دیده اید. اکنون... ( تاتو چیست و چگونه تاتو بزنم؟)
2020/04/17
خدمات آرایش در منزل بسیار متنوع میباشد که یکی از این خدمات که میتواند در منزل شما انجام شود خدمات شینیون مو است . شینون مو شامل  باف... ( خدمات شینون مو در منزل با اعزام آرایشگر سیار)
2020/04/09
در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات ... ( ارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل)
2020/03/15
php-1 طراحی و اجرا