مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Oct/19

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
کاشت و اکستنشن مژه >
تقویت اکستنشن مژه
تقویت اکستنشن مژه
۱۳۹۹/۰۳/۲۳

چگونه مژه های خود را بعد از اکستنشن مژه تقویت کنیم.

 چگونه مژه های خود را بعد از اکستنشن مژه تقویت کنیم.
اصلا جای تعجب ندارد که همه ما دخترها خواستار مژه هایی بلند و ضخیم هستیم.
 من هم دوست داشتم مژه هایی بلند و زیبا داشته باشم تصمیم گرفتم به آرایشگاه بروم و از یک اکستنشن کار حرفه ای درخواست کردم این آرزوی مرا برآورده کند . بعد از انجام این کار بسیار خوشحال بودم اصلا نیاز به آرایش و میکاپ نداشتم چون داشتن آن مژه های بلند و جذاب ظاهری زیبا به صورتم میداد. 

اما هر سه هفته یکبار باید برای ترمیم به سالن میرفتم و مدام آنها را شانه میکردم و روی صورتم نمی خوابیدم که همه اینها برایم سخت بود
پس تصمیم گرفتم آنها را ریموو کنم
اما بعد از آن احساس کردم  مژه هایم بسیار کم پشت و ضعیف شده اند در این مرحله تصمیم گرفتم مژه هایم را تقویت کنم و آنها را به حالت قبل برگردانم .
قبل از اینکه در مورد کارهایی که باعث تقویت مژه هایم شد توضیح بدهم بهتر است ابتدا در مورد خود مژه و چرخه رشد و دلایل ریزش آنها برایتان بنویسم. 
مژه ها به غیر از دلایلی از جمله مالیدن سفت آنها برای پاک کردن ریملهای ضد آب استفاده از محصولهای تحریک کننده پلک و یا حتی استرس به دلایل منطقی نیز دچار ریزش میشوند 
مراحل رشد مژه عبارتند از آناژن:این مرحله معمولا ۲ هفته طول می‌کشد 

 


کاتاژن:

این مرحله به عنوان مرحله انتقال شناخته میشود جایی که مژه در حال رشد است اگر در این مرحله مژه از جای خود کنده شود فورا مژه دیگری رشد نمیکند و ۲ تا ۳ هفته طول میکشد تا آناژنی جدید بروید.


تلوژن:

این مرحله بین ۴ تا ۹ ماه طول میکشد مرحله استراحت قبل از افتادن طبیعی مژه و بدانید که بسیار طبیعی است اگر روزانه چند تار مژه را از دست بدهید.

اولین کاری که برای تقویت مژه هایم کردم استفاده از یک ریمل خوب و دارای مواد تقویت کننده بود ریمل per_fek این نیاز منو برآورده کرد و باعث بلند تر شدن مژه هام شد ریمل kjaer_weis هم خیلی خوب است ۹۹٪ارگانیک است 
از سرم تقویت کننده استفاده کردم plume و Peter Tomas سرمهای خوبی هستند
برای شستن و تمیز کردن مژه هایم از پاک کننده آرایشی حاوی عصاره بابونه استفاده میکنم و شبها قبل از خواب از تقویت کننده مژه phyto استفاده میکنم

رژیم غذایی سالم داشته باشید سرشار از پروتئین ویتامین های Cو A بیوتین، پروتئین نیاسین و آهن بخورید. 
بعضی از غذاها با این مواد شامل آجیل ، غلات سبوس دار ، انواع توت ها ، آووکادو ، ماهی و سبزیجات برگدار تیره مانند اسفناج هستند

یک مکمل مصرف کنید. مثل  Nutrafol  که نه تنها یک مکمل مو بلکه برای رشد مژه نیز بسیار خوب است. 
همیشه آرایش خود را قبل از خواب پاک کنید و بشویید  و مژه های خود را کاملاً تمیز کنید. من دوست دارم از پاک کننده آرایشی Vapour استفاده کنم.
بعد از انجام اکستنشن بمدت ۶ تا ۷ ماه حتما یک استراحت ۲ تا ۳ ماه به مژه هایتان بدهید و آنها را تقویت کنید

نام نویسنده : صبا شعبانی

مژه

اکستنشن

مژه

آرایش

میکاپ

اکستنشن کار

کاتاژن

تلوژن

سرم تقویت کننده

 Nutrafol

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
۵ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعی... ( روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم)
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
همانطور که میدانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است . در  روش اکستمشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوع... ( اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟)
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی &... ( چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟)
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین ن... ( مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم)
۱۳۹۹/۱۱/۰۳
انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم مهم است که بدانید از چه پلان و یا مپی برای مدل های چشم ... ( انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم)
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اند... ( چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟)
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا