مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Aug/03

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
کاشت و اکستنشن مژه >
کلاس آموزشی اکستنشن مژه در تهران
کلاس آموزشی اکستنشن مژه در تهران
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ منشر شده است۱۳۹۸/۱۱/۲۷ در تاریخ دوره آموزشی اکستنشن مژه صبا شعبانی مقاله :
۱۳۹۸/۱۱/۲۷

دوره آموزشی اکستنشن مژه صبا شعبانی

امروزه کاشت و اکستنشن مژه  بین خانم ها بسیار محبوب شده است زیرا داشتن مژه های  زیبای  می تواند زیبایی  خانم ها را دو چندان کند. همانطور که می دانید  اصطلاح اکستشن مژه به معنی افزایش طول مژه و یا  پرپرشت کرده مژه است و به دلیل اینکه این تخصص امروزه بازار کار خوب و دآرمد عالی دارد بسیاری از خانم ها به دنبال این هستند که این تخصص را به بهترین نحو ممکن آموزش ببیند و وارد بازار کتار شوند .برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09392720612 در تماس باشید.

دوره آموزشی اکستشن مژه

صبا شعبانی 

صبا شعبانی با تجربه 15 ساله در حوزه زیبایی و سلامت که با توجه به تجربه های زیادی که در سالن های زیبایی کسب کرده و دریافت مدرک های رسمی فنی حرفه ای و مدارک بین المللی که از طریق شرکت در کلاس های داخل و خارج از  ایران بدست آورده میتواند به نحو احسنت تجربیات و دانش خود را در اختیار هنر جویان عزیز قرار دهد لازم به ذکر است که علاوه بر فعالیت در حوزه آریشگری سرکار خانم صبا شعبانی در حوزه آموزش زبان انگلیسی نیز سالها فعالیت میکند و دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته جهانگردی میباشد .به همین دلیل کلاس های برگزار شده توسط خانم شعبانی کاملا تخصصی و آموزش محور برگزار میشود .و خانم شعبانی با توجه به تحصیلات و تجربه های آموزشی زیاد براحتی میتواند دانش و تجربه خود را به هنرجویان منتقل کند.

آموزش صفر تا صد کاشت مژه توسط صبا شعبانی 

کلاس های آموزش اکستشن مژه به صورت خصوصی و عمومی برگزار میوشد.کلاس های خصوصی در قالب کلاس های یک تا سه نفره برگزار می شود و در این کلاس های هنرجویان با اخرین متد های اکستنشن مژه اشنا میشوند و پس از پایان دوره به راحتی می توانند در سالن های زیبایی مشغول بکار شوند .

در کلاس های عمومی تعداد هنرجویان بیشتری بین 5 تا 10 نفر در کلاس حضور خواهند داشت و با توجه با تعداد بیشتر هزینه دوره آموزشی کمتر خواهد بود .و هنرجویان میتوانند به هزینه کمتر این تخصص را کسب کنند .

در این دوره های آموزشی موارد بسیاری آموزش داده می شود که از جمله این موارد می توان به .

1-اکستنشن کلاسیک

2-اکستنشن کیم کارداشیان : مدل هیبرید یا کیم کارداشین از ترکیب اکستنشن والیوم و کلاسیک یا والیوم فن باز و فن بسته بلند در بین اکستنشنهای کوتاه استفاده میشود

3-اکستنشن تیریدی دی 3d

4-اکستشن والیوم

5- اکستشن مگا ولیوم 

6-ترمیم مژه 

7-آشنایی به مواد مختلفی که در اکستشن مژه استفاده میشود مانند چسب مژه و...

8-اکستنشن مژه عروسکی

9-اکستشن مژه رسمی یا اداری 

10-اکستنشن مژه مدیترانه ای یا عربی

11-برداشتن یا ریومو مژه

12-آموزش مسایل بهداشتی که در کاشت مژه باید رعایت شود برای جلوگیری از هرگونه اسیب به چشم ها و دیگر اعضای بدن 

13-اکستشن مژه به روش لیزری 

14-ویتامینه کردن مژه

15-اکستنشن مژه روسی: اکستنشن روسی در واقع با پلن SLS انجام میپذیرد یعنی از گوشه ی داخل چشم کوتاه ناحیه ۲ چشم که در واقع وسط چشم است بلند و قسمت انتهایی چشم را مجددا کوتاه کار میکنیم این پلان باعث میشود چشم درشتر دیده شود

16-  اکستنشن مژه انگلیسی: از پلان SSL استفاده میشود یعنی در ناحیه ۱ چشم گوشه داخلی از اکستنشن کوتاه وسط چشم هم کوتاه و قسمت بیرونی ناحیه ۳ بلند استفاده میشود

صبا شعبانی آموزش اکستشن مژه

پس از پایان دوره هنرجویان عزیز تا ورود به بازار کار و کسب درآمد با خانم صبا شعبانی در ارتباط خواهند بود و به سالن های زیبایی مختلف معرفی و مشغول به کار خواهند شد.برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاس های و یا هزینه این دوره های آموزشی میتوانید از با 09392720612 با خانم شعبانی در ارتباط باشید.

بعد از گذراندن این دوره آموزشی از دانشجویان عزیز جهت همکاری دعوت به عمل می آید .

همانطور که مستحضر هستید .در دوره های آموزشی اکستنشن مژه صرفا گرفتن مدارک کفایت نمی کند.در این نوع دوره های آموزشی دانشجو باید پس از پایان دوره بتواند مطالب آموزشی ارائه شده را به نحو احسنت پیاده سازی کند.به همین دلیل است که تنها تخصص مربی برای دوره های آموزشی اکستشن مژه کفایت نمیکند و مربی باید نحوه صحیح انتقال دانش و تخصص به دانشجو را به درستی انجام دهد.به همین دلیل است که سابقه تحصیلی و کاری مربی آموزشی بیشتر نمو پیدا میکند.بطور مثال شاید اقا یا خانم x با تخصص و سابقه فراوانی در انجام اکستشن مژه کلاس های آموزشی برگزار کند  ولی توانایی  انتقال مهارت های خود به دانشجو را نداشته باشد.

نام نویسنده : صبا شعبانی

آموزش اکستنشن مژه

صبا شعبانی

اکستنشن مژه در تهران

کلاس آموزشی اکستنشن مژه

گالری عکس
( روی تصویر کلیک کنید)
نظرات کاربران
مقالات مرتبط
۵ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعی... ( روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم)
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
همانطور که میدانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است . در  روش اکستمشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوع... ( اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟)
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی &... ( چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟)
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین ن... ( مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم)
۱۳۹۹/۱۱/۰۳
انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم مهم است که بدانید از چه پلان و یا مپی برای مدل های چشم ... ( انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم)
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اند... ( چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟)
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشمهای پف دار اگر پلک پشت چشمانتان پف دار است حتما از اینکه خط چشمتان بالای پلکتان را کثیف میکند و یا اصلا قشنگ و ... ( نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشم های پف دار)
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
لیفت ابرو ابروهای شما را خیره کننده و سالم نگه می دارد و بر خلاف تتو ابرو دائمی لیفت ابرو کاملا بدون درد است. محصول Thuya به موهای ابرو زده ... ( لیفت ابرو دقیقاً چیست و چگونه انجام میشود؟)
۱۳۹۹/۰۷/۲۵
لمینت ابرو یک روش محبوب برای مدل دادن به ابرو است و بسیاری از کارشناسان زیبایی می گویند این یک روش عالی برای داشتن ابروهای پر پشت و خوش حالت... ( لمینت ابرو چیست؟ و گزینه های جایگزین کدام هستند؟)
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
در این پست تصمیم دارم به سوالات شما عزیزان درباره اکستنش مژه پاسخ بدم. ۱-آیا بعد از اکستنشن مژه، مژه های طبیعی من سالم خواهند ماند؟ از مال... ( نکاتی مهم در مورد اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی)
۱۳۹۹/۰۷/۱۱
داشتن مژه های زیبا همیشه مورد توجه خانم ها بوده است .برای داشتن مژه های زیبا راه های مختلفی وجود دارد .یکی از این روش ها استفاده از مژه های ... ( نحوه استفاده از مژه مصنوعی در 5 مرحله به همراه عکس)
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
 چگونه مژه های خود را بعد از اکستنشن مژه تقویت کنیم. اصلا جای تعجب ندارد که همه ما دخترها خواستار مژه هایی بلند و ضخیم هستیم.  م... ( چگونه مژه های خود را بعد از اکستنشن مژه تقویت کنیم.)
۱۳۹۹/۰۳/۲۳
امروز قصد داریم در مورد پالت مژه برای شما صحبت کنیم در ادامه خواهیم فهمید که اعداد و حروف بر روی جلد هر  پالت مژه چه معنا و مفهومی ... ( اعداد و حروف روی پالت اکستنشن مژه چه معنی دارند ؟)
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ادی لندن آرایشگر معروفی است که هنرمندان زیادی را میکاپ کرده از جمله الی گولدینگ_ مل بی_ ونسا وایت_ لیزا اسنودن و ... و با بیشتر برندهای برتر... ( بررسی مدل های اکستنشن مژه سلبریتی های مناسب مژه ها شما)
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
ما بعنوان یک اکستنشن کار موظف هستیم در درجه اول _مراقب سلامتی مشتریان خود باشیم.پس اول سلامتی بعد زیبایی در این مقاله میخواهیم در مورد قر... ( قرمزی و حساسیت چشم ها بعد از انجام اکستنشن مژه)
۱۳۹۹/۰۱/۲۸
اگر تصمیم به ترمیم مژه خود ندارید بهترین راه برای برداشتن اکستنشن این هست که بگذارید خودشان به مرور زمان و با رشد مژه های طبیعی خودتان بریزن... ( چگونه اکستشن مژه را در منزل برداریم یا ریمو کنیم ؟)
۱۳۹۹/۰۱/۱۸
کتی پری یک نمونه کامل از کسی است که تقریبا موهاش رو همه رنگی کرده. با رنگ موهای عجیب سایه های چشم بیرنگ و چشمهای درشت آبی فریبنده  دقیق... ( چگونه مژه های جذابی مانند مژه های کتی پری داشته باشیم؟)
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
تا قبل از آمدن روش جدید اکستنشن روسی یا انگلیسی اکستنشن مژه به روش کلاسیک انجام میشد . در روش کلاسیک تارهای مژه مصنوعی با ضخامت زیاد یعنی ق... ( مفهوم فن یا فن سازی در اکستنشن مژه)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
گریم یا متعادل سازی در اکستنشن مژه ,یکی از مهمترین توانایی های یک اکستنشن کار حرفه ای این است که بداند برای هر مدل چشمی چه مدل اکستنشنی انجا... ( گریم یا متعادل سازی در اکستنشن مژه)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
بیشتر افراد زمان و حوصله ای اینکه هر روز از مژه مصنوعی استفاده کنند را ندارند پس جای تعجب نیست که طرفداران انجام اکستنشن مژه روز به روز بیشت... ( نکات مهم در اکستنشن مژه , نگهداری , انواع اکستنشن , ترمیم و ...)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
 اکستنشن های مدل روسی جدیدترین مدل اکستنشن مژه است که در سال ۲۰۱۰ در روسیه انجام شد و وارد دنیای مد و زیبایی شد  بعد از آن توسط بس... ( آموزش کاشت یا اکستنشن مژه روسی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
پیوند ابرو یک عمل جراحی جزئی است که در آن کاشت ابرو بصورت  کاملاً یا جزئی انجام می شود. ریزش ابرو می تواند در اثر چرک بیش از حد ، آسیب ... ( مراحل کاشت ابرو چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
اکستنشن مژه کیم کارداشین منتسب به کیم کارداشیان است .حداقل در ایران نام متدی برای اکستشن مژه شده ولی جالب است بدانید این متد مشخصی در اروپا ... ( آموزش اکستنشن مژه کیم کارداشیان)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
کاشت مژه و اکستنشن مژه تنها شباهتی که به هم دارند این است که هر دو برای زیباتر کردن مژه های شما کاربرد دارد ولی در نحوه انجام این دو روش بسی... ( تفاوت های کاشت مژه و اکستنشن مژه چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اگر شما به دنبال راه هایی هستید که مژه های طبیعی خود را بهبود بدهید.و یا ترجیح میدهید از مژه مصنوعی استفاده نکنید .یکی از راه حل هایی که نسب... ( مزایا و معایب لیفت مژه چیست ؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
کاشت مژه مصنوعی به چندیدین روش مختلف انجام میشود.که هر کدام مزیت ها و معایب مختص به خود را دارند.که دو روش مهم کاشت مژه عبارتند از :روش اول:... ( نحوه گذاشتن مژه مصنوعي)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
بهترین چسب مژه در سال 2019 چیست ؟ چسب مژه با کیفیت این اطمینان را به شما می دهد که  از مژه های کاشته شده  زمان بیشتری استف... ( بهترین چسب مژه برای اکستنشن مژه چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اکستنشن مژه والیوم یکی از انواع مدل های اکستنشن مژه است .در این روش بر عکس روش اکستنشن مژه کلاسیک که در بین هر تار مژه طبیعی یک تار مژه قرار... ( اکستنشن مژه والیوم چیست)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
کاشت مژه کلاسیک یا اکستنشن مژه کلاسیک عملی است که خانم ها برای پرپشت کردن مژه های خود از ان استفاده میکنند. چشم های شما در زیباتر نشان دا... ( آموزش کاشت یا اکستنشن مژه کلاسیک و هیبریدی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا