مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/21

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست خدمات >
خدمات صبا ریکو >
چگونه در سایت ها تبلیغ کنیم؟
تبلیغات در سایت صباریکو بهترین بازده در کوتاه ترین زمان
2021/04/24

سوالی که همیشه بین ادمین ها و مدیران کسب و کار وجود دارد این است که چگونه و کجا تبلیغ کنیم؟

آیا تبلیغ ما مفید خواهد بود؟

هزینه تبلیغ چقدر می شود؟

با چه کسانی باید همکاری کنم؟

خوب طبیعی است که اگر قصد تبلیغ کسب و کار خود را دارید باید دنبال افراد موفق در همان ضمینه یا کمی مربوط به آن بگردید. اما بعضی از وب سایت ها هم هستند که مخاطبین آنها از تمامی اقشار جامعه تشکیل می شوند.

سایت صباریکو با 7 سال سابقه کار در ضمینه زیبایی بانوان , آریشگری در منزل , آموزش لاین های خدمات زیبایی و همچنین اخبار سلبریتی های ترکیه , بالیوود و هالییود , مدل های جدید پوشاک مانتو شال روسری کتونی در رتبه برترین ها قرار دارد.

صباریکو با روزانه 15 هزار بازدید که عمدتا بانوان آنها را تشکیل می دهند برای اولین بار تصمیم دارد به صورت محدود برای کسانی که تمایل همکاری در ضمینه تبلیغات در این وب سایت را دارند مشارکت کند.

یکی از مزیت های وب سایت صباریکو نسبت به بیشتر وب سایت ها دیگر عدم تبلیغ و شلوغی بیش از اندازه در صفحات است.اگر توجه کرده باشید آنقدر حجم تبلیغات در وب سایت ها زیاد است که مخاطب دیگر تمایلی به توجه به این موارد را ندارد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09370811369 آقای شعبانی تماس حاصل فرمایید و همچنین شما می توانید از طریق واتس آپ برای ما پیام های خود را ارسال نمایید.

 

قیمت تبلیغات در سایت ایرانی، برای روش رپورتاژ آگهی در چه بازه ای قرار دارد؟

قیمت تبلیغات در سایت ایرانی، متفاوت است برای مثال اگر شما شیوه رپورتاژ آگهی را برای تبلیغ کسب و کار خود انتخاب کنید بازه قیمت در حدود 300000 تا 1500000 تومان است. تبلیغات در سایت صباریکو با این قیمت ها صورت می گیرد.
 

نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
خدمات مرتبط
داشتن مدل موهای زیبا و بروز چه در مجالس و دوره همی ها چه در محل کار همیشه مورد توجه خانم ها بوده است. مادر دوره های تخصصی آموزشی شینیون مهار... ( دوره آموزشی شینیون مو)
2020/08/16
روسری یک تکه پارچه مربع شکلی است که برای پوشاندن سر توسط خانم ها استفاده میشود.و در جوامع و فرهنگ های مختلف به منظور و اهداف خاص ان جامعه از... ( شرکت های تولید کننده روسری)
2020/02/17
معرفی و بررسی کله ارایشگران و مک آپ ارتیست ها در صنعت ارایشگری .این خدمات شمال کلیه افردای است که در این صنعت مشغول به کار و فعالیت هستند.در... ( معرفی آرایشگران و مدل های برتر)
2020/02/17
php-1 طراحی و اجرا