مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Aug/03

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
بافت حصیری چهار تایی با زهره شعبانی
بافت حصیری چهار تایی با زهره شعبانی
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ منشر شده است۱۳۹۹/۰۶/۲۶ در تاریخ آموزش قدم به قدم بافت حصیری چهار تایی همراه با عکس مقاله :
۱۳۹۹/۰۶/۲۶

آموزش قدم به قدم بافت حصیری چهار تایی همراه با عکس

آموزش قدم به قدم بافت حصیری چهار تایی همراه با عکس

مرحله اول بافت حصیری چهار تایی:

ابتدا مو را مانند شکل بالا بصورت نیم دایره  از تاج سر تقسیم می کنیم

مرحله دوم بافت حصیری چهار تایی:

یک تکه مو از قسمت جلوی تاج سر تقسیم شده بر میداریم و به چهار قسمت تقسیم میکنیم  دومین موی تقسیم شده از چهار تکه مو  را با بافت گندمی ساده می بافیم

مرحله سوم بافت حصیری چهار تایی:

قسمت تاج سر را بصورت بافت حصیری ۴ تایی (با چهار تکه مو)زیرو رو و با موی اضافه می بافیم که مدل بافت حصیری را در مرحله بعدی توضیح می دهیم.

مرحله چهارم بافت حصیری چهار تایی:

یه  تکه مو از جلو سر برمی داریم و به چهار قسمت تقسیم میکنیم دومین موی تقسیم شده را بافت گندمی ساده می بافیم

مرحله پنجم بافت حصیری چهار تایی:

در ابن مرحله تکه موی چهارمی از بالا را مانند بافت حصیری(بافت زیرو رو) از زیر تکه موی سومی و بعد روی تکه موی دومی و دوباره زیر تکه موی اولی می بافیم.

مرحله ششم بافت حصیری چهار تایی:

برعکس مرحله قبل ؛در این مرحله تکه موی چهارمی از پایین را به روی تکه موی سومی از پایین و زیر تکه موی دومی(که همان تکه موی بافت گندمی می باشد) و روی تکه موی اولی از بالا می بافیم.(بافت حصیری یا همان بافت زیرو رو)

مرحله هفتم بافت حصیری چهار تایی:

در این مانند مرحله پنجم مو را می بافیم با این تفاوت که یک تکه مو از کف سر اضافه می کنیم به بافتمون تا موی بافته شده به کف سر متصل شود

مرحله هشتم بافت حصیری چهار تایی:

در این مرحله مانند مرحله ششم مو را می بافیم  با این تفاوت که یک تکه مو از بغل بافت از کف سر به بافتمون اضافه می کنیم تا بافت به کف سر متصل شود

مرحله نهم بافت حصیری چهار تایی:

در این مرحله همانطور ‌که در شکل می بینید بافت حصیری را در سه قسمت سر انجام می دهیم و انتهای بافت ها را بهم متصل می کنیم

نام نویسنده : زهره شعبانی

شینیون گل

بافت

شینیون

بافت هلندی

بافت حصیری

shinion

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
۱۴۰۰/۰۲/۲۸
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
۱۴۰۰/۰۲/۱۲
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
۱۴۰۰/۰۲/۰۲
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
۱۳۹۹/۰۹/۲۲
چگونه  موهای خود را فر کنیم و  تا چند روز همان حالت بماند.؟؟؟ این روش  را بیاموزید و حالت فر موهای  خود را برای چند روز... ( موهای خود را چگونه فر کنیم؟)
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس:بافت موی مکزیکی یا چهل گیس ؛توجه اغلب خانم ها را بخود جلب نموده است و چنانچه تمایل دارید به موهایتان فرم بی... ( آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس)
۱۳۹۹/۰۹/۱۶
سلام دوباره با یک مطلب آموزشی بسیار کاربردی در خصوص کوتاهی و هیرکات در خدمتتون هستیم امیدواریم که در شرایط فعلی که سالنها محل امنی نیستند ... ( آموزش کوتاهی و هیرکات مو همراه با عکس تمامی مراحل)
۱۳۹۹/۰۹/۰۵
20 تا از بهترین مدلهای کوپ مو در سال ۲۰۲۰ کدام است؟ عکس اول مدل موی پیکسی یک مدل موی  کلاسیک و زیبااست که مورد علاقه خانم ها در ه... ( معرفی 20 تا از بهترین مدل های کوپ مو در سال ۲۰۲۰)
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
ابزارهای شینیون: معمولا همه خانم ها علاقه دارند که موهای خود را آرایش و مدل های مختلف را امتحان کنند و برای حرفه ای تر شدن آرایش موهایتان به... ( آموزش و معرفی شینیون بافت مو و ابزار های مورد نیاز)
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
تاریخچه بافت مو زمان مشخصی ندارد انسان ها از همان ابتدا به دنبال راهی برای جمع کردن موهای بلندشان بوده اند . که بافت شینیون از مدل موهایی اس... ( آموزش شینیون_بافت خطی حلزونی همراه با عکس مرحله به مرحله)
۱۳۹۹/۰۸/۰۳
برش باب یکی از بروز ترین مدل های ۲۰۲۰ می باشد. در این مدل کوتاهی موها به طور معمول در اطراف سر تقریبا در حد فک  کوتاه می شوند و اغلب با... ( مدل کوتاهی مو باب یا برش مو باب چیست؟همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۸/۰۱
برش و کوتاهی hime یک کوتاهی سلطنتی ژاپنی است که این روزها دنیای انیمیشن را بخود اختصاص داده است.که امروز مورد استقبال خانم ها است و طرفداران... ( مدل کوتاهی hime چیست ؟مدل مو سلطنتی ژاپنی !!)
۱۳۹۹/۰۷/۲۶
سوال اکثر کار آموزان و شینیون کاران عزیز این است که چگونه می توان  وز موها را برای  یک شینیون حرفه ای از بین برد?  ما... ( نحوه آماده سازی مو برای شینیون و چگونگی گرفتن وز مو در شینیون)
۱۳۹۹/۰۷/۲۴
در این مطلب می خواهیم شما را با حالت دهنده های مو و طرز استفاده از آنها که هر کدام از این حالت دهنده ها برای چه موهایی  باید استفاده شو... ( انواع حالت دهنده مو کدام است ؟چه معایب و مضراتی دارند؟)
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
مدل شینیون بافت حلقه ای:در این مدل بافت_شینیون قصد داریم شما را با مدل نیمه باز آشنا کنیم که قسمت بالای سر را بافت می زنیم و انتهایبافت و بق... ( آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای همراه با زهره شعبانی)
۱۳۹۹/۰۷/۱۷
شینیون خطی اروپایی: در این مدل شینیون موها خیلی ساده و شیک بصورت خطی و شلوغ دیزاین می شود و بیشتر مدل های اروپایی موها کرلی می شود و انته... ( آموزش بافت حصیری چهار تایی با زهره شعبانی)
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
در این مدل میخواهیم شما را با یک شینیون ساده و اما شیک آشنا کنیم و هدفم در آموزش این مدل شینیون این است که شما می توانید با ساده ترین تکنیک ... ( آموزش شینیون کلاسیک همراه با عکس از تمامی مراحل)
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
این مدل مو شینیون ترکیبی گل رز می باشد که بیشتر برای مجالس مدل مناسبی است در این مقاله ما میخواهیم در چند مرحله مدل شینیون خطی گل رز را به ش... ( آموزش مدل شینیون خطی گل رز همراه با عکس تمامی مراحل)
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
مدل بافت _شینیون ترکیبی:این مدل مو از ترکیب شینیون گوجه ای و بافت فرانسوی می باشد که بیشتر برای دختر خانم های نوجوان مدل مناسبی است .در این ... ( آموزش شینیون بافت گوجه ای فرانسوی همراه با عکس مرحله به مرحله)
۱۳۹۹/۰۵/۱۴
در این مقاله قصد داریم  شما را با مدل ترکیبی شینیون بافت هلندی که مدل اروپایی است آشنا کنیم. این شینیون را در یازده مرحله برای ... ( آموزش شینیون و بافت هلندی در 11 مرحله)
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
بعضی سبک ها و رنگها مانند رنگ رژ لب قرمز و یا سبک بافت گوجه ای بالرین ها هرگز از مد نمی افتد . این مدل یک مدل نوستالژیک فرانسوی است. که در ا... ( آموزش شینیون گوجه ای با بافت تو در تو همراه با تصویر)
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
شینیون گره ای(گوجه ای)شلوغ : مراحل شینیون گره ای شلوغ بالای سر: مرحله اول:ابتدا سر رابجلو خم می کنیم و کل موها را به سمت صورت و پایین می ب... ( آموزش شینیون گره ای(گوجه ای)شلوغ)
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
بیشتر خانم ها در فصل گرم تابستان ترجیه میدهند آرایش سبکتر و مدل مو های ساده تری داشته باشند.در گرمای این فصل موها به هم میچسبد و این باعث می... ( آموزش قدم به قدم شینیون فرانسوی ضخیم همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۴/۱۳
چگونگی آموزش بافت فرانسوی به روش ساده در منزل بافت فرانسوی یکی از مدل بافتهایی است که امروزه اکثر خانم ها در محل کار در مهمانی ها و دورهم... ( آموزش بافت فرانسوی به روش ساده در منزل)
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
8 مدل شیک chignon (شینیون گره ای)که شما خانم های عزیز می توانید این مدل ها را روی موهای خود امتحان کنید.اگر یه نکته وجود داشته باشد راجع به ... ( 8مدل شیک شینیون (شینیون گره ای))
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
نام این مدل مو از عبارت فرانسوی chignon du cou آمده استکه به معنای شینیون گوجه ای پشت گردن است.این سبک مو برای همه مراسم چه رسمی چه غیر رسمی... ( آموزش شینیون Bunگره ای یا همان بوکل)
۱۳۹۹/۰۴/۰۱
مدل شینیون پیچ خورده (chignon) این مدل شینیون مو هم برای باشگاه های ورزشی مناسب است هم محل کار .شما بانوان عزیز می توانید از سبک sarah pote... ( آموزش مدل شینیون پیچ خورده(chignon))
۱۳۹۹/۰۳/۳۰
آموزش شینیون موی بالای سر گوجه ای(یا همان شینیون دونالتی) مدل شینیون گوجه ای(دونالتی) مدل بروزو متداول برای بیشتر خانم هایی که می خواه... ( آموزش شینیون موی بالای سر گوجه ای , شینیون دونالتی)
۱۳۹۹/۰۳/۲۹
مدل موی گره پشت سر شلوغ و اروپایی: در فصل جوایز خواستم شما را با یکی از محبوب ترین مدل موهای بسیار شیک و کلاسیک فرش قرمز  آشنا بکنم.... ( آموزش مدل موی گره پشت سر شلوغ و اروپایی)
۱۳۹۹/۰۳/۲۸
مدل chignon یا همان گره ی گیس زنانه پشت سر خانم ها معمولا دنبال یک مدل شیک برای مهمانی های خود هستند.در اینجا شمارا با مدل  chignon یک... ( آموزش مدل "chignon" یا گره گیس زنانه پشت سر)
۱۳۹۹/۰۳/۲۷
بافت تیغ ماهی 3 روش بافت تیغ ماهی در خانه 2020 این مدل بافت تیغ ماهی (fish tail) یکی از پرکاربرترین بافت های سال ۲۰۲۰ می باشد.بیشتر &... ( آموزش روش های بافت تیغ ماهی در خانه 2020)
۱۳۹۹/۰۳/۱۶
 در این متن شما را با چندین روش گام به گام شینیون گره ای یا همان شینیون گوجه ای مرتب و یاشلخته و شلوغ آشنا می کنیم. این مدل شینیون یکی ... ( آموزش قدم به قدم انواع شینیون گره ای و شینیون گوجه ای)
۱۳۹۹/۰۳/۱۵
در این  مقاله قست داریم در مورد بافت های فرانسوی و هلندی برای شما صحبت کنیم.  همانطور که می دانید جهت حرکت بافت فرانسوی رو به ر... ( مدل شینیون فرانسوی و هلندی مارگو رابی و کیت بلانشت در مراسم لس انجلس)
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
 امروزه عروس خانم ها دنبال مدل های مد روز هستند در این متن شما را با بروزترین مدل موها آشنا می کنیم. ۱.امروزه اکثر خانم ها از سبک های ... ( چند مدل زیبادی شینیون عروس ساده)
۱۳۹۹/۰۳/۰۹
آیا می دانید موهای خود را چگونه براشینگ یا سشوار بکشید؟ شما موهای بلند یا کوتاهی دارید هر حالتی از مو باید به صورت کاملا متفاوت براشینگ ش... ( آموزش براشینگ موهای کوتاه و بلندو کم پشت)
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
مطمئنا برای خانمهایی که موهای بلند دارند ممکن است خیلی سخت باشد که تصمیم بگیرند موهای خود را کوتاه کنند و  در ضمن نگهداری و مرتب کردن ر... ( 25 مدل زیبای زنانه شینیون مو در سال 2020)
۱۳۹۹/۰۲/۱۳
مدل موی بافت گوجه ای از مدل موهای بافت جنیفر لوپز در مراسم گلدن گلوپ سال ۲۰۲۰ که آرایشگر جنیفر لوپز(کریس اپلتون)چنین مدل مویی را برای این مر... ( مدل موهای بافت جنیفر لوپز در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۲۰)
۱۳۹۹/۰۲/۰۵
بافت تیغ ماهی یکی از انتخاب هاب مناسب برتی کسانی است که موهای بلند دارند بافت تیغ ماهی یک مدل ساده اما جذاب و بی نظیر است که امروزه اکثر خان... ( بررسی و آموزش مدل بافت تیغ ماهی ساده با تصویر)
۱۳۹۹/۰۲/۰۵
اولین سوالی که ممکن است به ذهن شما برسد این است از خود بپرسید که منظور از شینیون چیست؟  شینیون بمعنای جمع کردن موها بپشت سد و مدل دا... ( معرفی انواع مختلف شینون مو ( شینیون ساده , شینیون خطی , شینیون باز و نیمه باز)
۱۳۹۹/۰۱/۲۵
بهترین روش اکستنشن برای مشتری که موهای کم پشتی دارد و می خواهد موهایش پر پشت بنظر برسد استفاده از اکستنشن با چسب است که این روش بهترین روش... ( چه اکستنشن مویی برای موهای کم پشت مناسب است؟)
۱۳۹۹/۰۱/۱۱
عوامل مختلفی مبتواند باعث شود مو شما ضعیف شود.ضعیف شدن مو باعث ریزش و کم پشتی مو یا بی حالت شدن مو میشود.از جمله عوامل اصلی که باعث  ضع... ( چه کارهایی باعث میشود مو ضعیف شود؟)
۱۳۹۸/۱۲/۱۵
در دهه اخیر خانم ها برای پرپشت نشان دادن موهای خود از اکستشن مو استفاده میکنند.اکستشن مو با روش های مختلفی انجام میشود.که هر کدام از روش ها ... ( اکستنشن مو به روش دوخت)
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
برای انجام شینوین  بر روی مدل های مختلف مو باید نوع حالت و جنس مو را در ابتدا تشخیص داده و نسبت به ان عملیات مختلفی را بر روی مو انجام ... ( انجام شینون بر روی حالت های مختلف مو)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
شینیون گوجه ای یا جمع chignon bun یکی از مدل های پرطرفدار شینیون در سراسر جهان است که توسط بسیاری از خانم و سلبریتی ها استفاده می شود.زیبایی... ( مدل های مختلف شینیون bun یا گوجه ای)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
شینیون مو مدل های زیادی دارد.هرخانم با توجه به سلیقه خود و مراسمی که در ان حضور دارد از مدل های متنوع برای شینیون موی خود استفاده میکند.مدل ... ( مدل جدید شینیون پلاک در سال جدید)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اکستنشن مو صطلاحاً به معنای افزودن طول و حجم مو می‌باشداکستنشن‌ها به دو شکل مصنوعی و موی طبیعی انسان می‌باشند. اکستنشن م... ( اکستنشن مو چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
French braid یا بافت فرانسوی  یا بافت افریقایی یک مدل مو است که در شمال افریقا بوجود آمد .و در قرن 18 در فرانسه به نوعی تصویب شد.در مدل... ( مدل مو شینیون French braid یا بافت فرانسوی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
مهم نیست که چقدر از پین های و سنجاق های و یا مواد نگه دارنده برای حفظ حالت موی خود بعد از شینون استفاده کرده باشید .اگر شینوین شما پیچی... ( چند مدل دم اسبی مو)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
نحوه آرایش لب ها هنگام مک آپ برای خانم ها از اهمیت بسیاری برخودار است .زیرا لب های زیبا مطمئنا زیبایی خانم ها را چندید برابر نمایش میدهد.و ش... ( کشیدن خط لب برای لب ها با حالت های مختلف)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
به طور کلی موی بلند مویی است که رشد قابل توجه ای کرده موهای بلند در فرهنگ های مختلف معانی خاصی دارند به طور مثال در فرهنگ های افریقایی بلاخص... ( مو در فرهنگ های مختلف)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اصطلاحات و واژهای مربوط به رنگ مو کاتالوگ : هر شرکت یا کارخانه ی تولید رنگ مو دارای یک کاتالوگ است که رنگ های خود را در آن معرفی می کند د... ( اصطلاحات و واژهای مربوط به رنگ مو)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا