مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Mar/25

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش شینیون و بافت مو >
بافت حصیری چهار تایی با زهره شعبانی
بافت حصیری چهار تایی با زهره شعبانی
۱۳۹۹/۰۶/۲۶

آموزش قدم به قدم بافت حصیری چهار تایی همراه با عکس

آموزش قدم به قدم بافت حصیری چهار تایی همراه با عکس

مرحله اول بافت حصیری چهار تایی:

ابتدا مو را مانند شکل بالا بصورت نیم دایره  از تاج سر تقسیم می کنیم

مرحله دوم بافت حصیری چهار تایی:

یک تکه مو از قسمت جلوی تاج سر تقسیم شده بر میداریم و به چهار قسمت تقسیم میکنیم  دومین موی تقسیم شده از چهار تکه مو  را با بافت گندمی ساده می بافیم

مرحله سوم بافت حصیری چهار تایی:

قسمت تاج سر را بصورت بافت حصیری ۴ تایی (با چهار تکه مو)زیرو رو و با موی اضافه می بافیم که مدل بافت حصیری را در مرحله بعدی توضیح می دهیم.

مرحله چهارم بافت حصیری چهار تایی:

یه  تکه مو از جلو سر برمی داریم و به چهار قسمت تقسیم میکنیم دومین موی تقسیم شده را بافت گندمی ساده می بافیم

مرحله پنجم بافت حصیری چهار تایی:

در ابن مرحله تکه موی چهارمی از بالا را مانند بافت حصیری(بافت زیرو رو) از زیر تکه موی سومی و بعد روی تکه موی دومی و دوباره زیر تکه موی اولی می بافیم.

مرحله ششم بافت حصیری چهار تایی:

برعکس مرحله قبل ؛در این مرحله تکه موی چهارمی از پایین را به روی تکه موی سومی از پایین و زیر تکه موی دومی(که همان تکه موی بافت گندمی می باشد) و روی تکه موی اولی از بالا می بافیم.(بافت حصیری یا همان بافت زیرو رو)

مرحله هفتم بافت حصیری چهار تایی:

در این مانند مرحله پنجم مو را می بافیم با این تفاوت که یک تکه مو از کف سر اضافه می کنیم به بافتمون تا موی بافته شده به کف سر متصل شود

مرحله هشتم بافت حصیری چهار تایی:

در این مرحله مانند مرحله ششم مو را می بافیم  با این تفاوت که یک تکه مو از بغل بافت از کف سر به بافتمون اضافه می کنیم تا بافت به کف سر متصل شود

مرحله نهم بافت حصیری چهار تایی:

در این مرحله همانطور ‌که در شکل می بینید بافت حصیری را در سه قسمت سر انجام می دهیم و انتهای بافت ها را بهم متصل می کنیم

نام نویسنده : زهره شعبانی

شینیون گل

بافت

شینیون

بافت هلندی

بافت حصیری

shinion

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا