مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Jul/04

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی صداقت سیز
داستان سریال ترکی صداقت سیز
۱۴۰۱/۰۳/۱۱

داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره

سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک داستانی عاشقانه دارد.سریال صداقت سیز 45 قسمت دارد و از شبکه ترکی Kanal D در تاریخ 16 مهر 1399 آغاز به پخش کرده است.

خلاصه داستان سریال ترکی صداقت سیز

 

آسیا ( جانسو دره ) یک پزشک عمومی 37 ساله و دستیار مدیر بیمارستان در شهر تکیرداگ است. او شغل بسیار موفقی دارد و با همسرش ولکان ( جانر جیندوروک ) و پسر نوجوانش علی (آلپ آکار) زندگی کاملی دارد. او زادگاهش ازمیر را ترک کرده تا با شوهرش ازدواج کند. او هرگز از تصمیم خود پشیمان نمی شود تا زمانی که شروع به مشکوک شدن به اینکه شوهرش رابطه نامشروع دارد.

به نظر می رسد ولکان مرد خانواده ای کامل است. او پرشور است، از همسر و پسرش مراقبت می کند و با مسئولیت پذیری رفتار می کند. او یک شرکت معماری کوچک را اداره می کند و به عنوان معمار کار می کند. با وجود اینکه همسرش را دوست دارد، به دلیل یک رابطه غیر اخلاقی خود را در موقعیت سختی قرار می دهد.

آسیا خیلی به شوهرش اعتماد دارد. با این حال، وقتی متوجه می شود که یک تار موی بلوند روی لباس ولکان وجود دارد، به او مشکوک به خیانت می شود. آسیه تمام تلاش خود را می کند تا از این وضعیت خلاص شود اما نمی تواند از احساس بدی که در قلبش وجود دارد خودداری کند. از این رو سعی می کند به حقیقت پی ببرد.

از روی تصادف، آسیا متوجه می شود که شوهرش حداقل یک سال است که با دستیارش سراپ (اولکی یوسوفوغلو) کار می کند. سراپ می گوید که ولکان به تعادل کار و خانواده اهمیت می دهد و هر روز حدود ساعت 5 بعد از ظهر از کار خارج می شود. با اطلاع از این واقعیت، آسیا شگفت زده می شود. دلیلش این است که شوهرش هر روز حدود ساعت 8 شب به خانه آنها می آید و در مورد ساعات کاری خود دروغ می گوید.

آسیا این نگرانی ها را برای دوستانش بهار ( یِلیز کووانجی ) و دریا ( الیف اوزگه اوزدر ) که هر دو از دوستان دوران کودکی شوهرش ولکان هستند، توضیح می دهد. بهار همسایه اوست در حالی که دریا پزشک همان بیمارستانی است که آسیا در آن کار می کند. وقتی آسیا در مورد ازدواجش سوال می کند، هم بهار و هم دریا او را دلداری می دهند و او را متقاعد می کنند که این نگرانی ها بی اساس است.

آسیا علیرغم نصیحت دوستانش تصمیم می گیرد به طور مخفیانه شوهرش را تعقیب کند. حدود ساعت 16:30 از بیمارستان خارج می شود و به محل کار شوهرش می رود. وقتی ولکان محل کار را ترک می کند، آسیا شروع به تعقیب او می کند. با این حال، پیگیری او او را به خانه مادر شوهر بیمارش می برد. آسیه تمام تلاشش را می کند که احساساتش نشان ندهد و طوری رفتار می کند که انگار از روی تصادف با شوهرش برخورد کرده است. ولکان توضیح می دهد که به دلیل وخامت حال مادرش تقریبا هر روز به ملاقات مادرش می رود. با این حال، آسیا پس از گپ زدن کوچک با سرایدار خانه، متوجه می شود که ولکان تقریباً یک ماه است که به دیدن مادرش نرفته است.

آسیا کاری جز افشای حقایق برای بازگشت به زندگی عادی خود ندارد. او مطمئناً می داند که شوهرش دروغ گفته است. اکنون، او باید زنی را که شوهرش با او رابطه نامشروع دارد، پیدا کند. او با یک بیمار جوان نیل (نازلی بولوم) معامله می کند. آسیا نسخه ای از قرص های خواب را می نویسد و نیل می پذیرد که ولکان را تعقیب کند.

روز بعد، نیل با ماشین ولکان را دنبال می کند و متوجه می شود که او با یک زن جوان ملاقات می کند. او چهره زن را نمی بیند اما از ماشینش عکس می گیرد. در همین حین آسیا یک جشن تولد برای شوهرش ترتیب می دهد و سعی می کند آرامش خود را حفظ کند. او تمام تلاش خود را می کند که احساسات واقعی خود را نشان ندهد.

در جشن تولد ولکان، آسیا ماشین او را جستجو می کند تا شواهد بیشتری پیدا کند. در ماشین، او یک جعبه پنهان در صندوق عقب را کشف می کند. در آن محفظه مخفی، او یک تلفن همراه با عکس پس زمینه زنی جوان درین ( ملیس سزن ) که دختر یکی از بیمارانش است، پیدا می کند. در گالری تلفن، او عکس هایی از تعطیلات مشترک ولکان، درین و دوستانش بهار و مرت ( ارن ووردم ) را پیدا می کند. در پیام های تلفنی پیام دوستش دریا را می بیند که به ولکان از ماجرای شک آسیا هشدار داده است. آسیا متوجه می شود که نه تنها توسط شوهرش بلکه توسط دوستانش برای مدت طولانی مورد خیانت قرار گرفته است.

آسیا مصمم است که قربانی نشود. او زنی قوی است و شجاعت مقابله با همسر و دوستانش را دارد.

داستان سریال ترکی صداقت سیز  در مورد زن و شوهری است که زندگی آنها به دلیل رابطه غیر زناشویی زیر و رو می شود.

 آیا آسیا شوهرش را می بخشد و به زندگی خود ادامه می دهد؟

 آیا درین متوجه خواهد شد که ولکان قصد طلاق ندارد؟

 آیا ولکان همسرش آسیا را انتخاب می کند یا دوست دختر جوانش درین؟

 آیا آسیا انتقام خود را از شوهرش خواهد گرفت؟

 آیا آسیا دوستانش دریا و بهار را خواهد بخشید؟

جانسو دره Cansu Dere در نقش آسیا ارسلان سریال ترکی صداقت سیز

ملیس سزن Melis Sezen در نقش دیرین گوچلو سریال ترکی صداقت سیز

جانر جیندوروک Caner Cindoruk در نقش ولکان ارسلان سریال ترکی صداقت سیز

یلیز کووانچی Yeliz Kuvancı در نقش بهار گلیک سریال ترکی صداقت سیز

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال ترکی صداقت سیز کی پخش میشه سریال ترکی صداقت سیز چی میشه جانسو دره در سریال ترکی صداقت سیز آخر سریال ترکی صداقت سیز داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران زن سریال ترکی صداقت سیز سریال ترکی صداقت سیز داستان سریال ترکی صداقت سیز
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.ای... ( داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز)
سریال ترکی بازی بخت با حضور بازیگرانی همچون : جمره بایسل , آسلی سومن , آیتاچ شاشماز و ادریس نبی تاشکان از شبکه ... ( داستان سریال ترکی بازی بخت بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام با حضور جمره بایسل و آسلی سومن)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا