مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/21

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست خدمات >
آرایشگاه سیار بانوان >
خدمات شینون مو
خدمات شینون مو در منزل با اعزام آرایشگر سیار
2020/04/09

خدمات آرایش در منزل بسیار متنوع میباشد که یکی از این خدمات که میتواند در منزل شما انجام شود خدمات شینیون مو است .

شینون مو شامل  بافت مو یا براشینگ معمولی و کاملا حرفه ایی یا  بافت کف سر و شینیون اروپایی می باشد و فرقی نمیکند چه مدل مویی داشته باشید کوتاه یا بلند در هر صورت با  تیم حرفه ای ما مدل موهای شیک و به روزی خواهید داشت.

ارایشگر سیار زنانه

زمانیکه برای شیون مو  به سالنهای زیبایی مراجعه میکنید, هزینه بیشتری نسبت به موقعیت سالن زیبایی باید برای دریافت خدمات شینیون مو پرداخت کنید.و توجه داشته باشید که با دریافت خدمات زیبایی در منزل مجبور به پرداخت هزینه های جانبی دیگر مثل هزینه ایاب ذهاب نمی باشید و با آرامش در منزل خود از تخصص شینوین کار های حرفه ای و کار بلد ما بهره مند خواهید شد .

تلفن آرایشگر در منزل

برای دریافت خدمات شینیون در منزل میتوانید با شماره 09392720612  تماس بگیرید.

نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
خدمات مرتبط
خدمات عروس صبا ریکو 1_ در مورد ما تیم زیبایی صبا ریکو حدود ۳ سال پیش قبل از شروع اپیدمی کرونا از چند متخصص ارایشگری تشکیل شد و هدف این تیم... ( خدمات آرایش و میکاپ عروس در منزل)
2021/09/30
بیشتر از یکسال از کرونا میگذره و علاوه بر اینکه سالنهای زیبایی و ارایشگاهها مرتبا تعطیل میشوند مکان خطرناکی نیز برای ابتلا به کرونا محسوب می... ( خدمات کوتاهی مو زنانه در منزل یا خانه شما)
2021/05/08
تتو یا تاتو یا خالکوبی اینها کلماتی هستند که قطعا در سال های اخیر به گوش شما خورده است و یا بر روی بدن دوستان یا اقوام خود دیده اید. اکنون... ( تاتو چیست و چگونه تاتو بزنم؟)
2020/04/17
این روزها رفتن به سالن های زیبایی تبعات خودش را دارد وقتی شما تصمیم میگیرید که برای دریافت خدمات زیبایی  به آرایشگاه یا سالن های زیبایی... ( خدمات اکستنشن و کاشت مژه در منزل)
2020/03/28
در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات ... ( ارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل)
2020/03/15
php-1 طراحی و اجرا