مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مطالب >
صبا ریکو
صبا ریکو
2020/02/03

سلام من صبا شعبانی هستم متخصص در امور آرایشگری و زیبایی  در زمینه های مختلف زیبایی فعالیت کردم  از جمله میتوان به  رنگ و مش، اکستنشن، مژه لیفت ، لمینیت مژه ، ابرو ،شینیون، هیر کات ،اکستنشن مو، درمان مو و میکاپ و ... هدف من از ایجاد مجله زیبایی صبا ریکو این هست که بتوانم  تجارب چندین ساله ی که در حین فعالیت شبانه روزی بدست آوردم  در اختیار عزیزان  و مشتاقان یادگیری مسائل مربوط به زیبایی  قرار بدهم امیدوارم که مطالب ارائه شده  برای شما  مفید و کاربردی باشد. شما عزیزان میتونید سوالات و نظرات خودتون رو با من در میان بگذارید.
برای خانم هایی که نیاز داشته باشند خدمات مربوط به زیبایی و آرایشگری را در منزل انجام دهند خدمات متنوع و با کیفیتی در نظر گرفته آیم .این خدمات توسط مک آپ ارتیست ها،رنگ کار،ناخن کار،آرایشگر و کلیه متخصصین به نام که در این صنعت مشغول به فعالیت حرفه ای هستند انجام میشود.

ارئه خدمات آرایشی در منزل مزایایی زیادی دارد، از جمله این موارد   میتوان به صرفه جوی قابل توجه  در زمان  اشاره کرد،بدلیل اینکه  شما نیاز نیست در صف انتظار آرایشگاه منتظر باشید و یا وقت شما برای طی کردن مسیر رسیدن به سالن زیبایی تلف شود .حسن دیگه آرایش در منزل انجام صدرصد درخواست شما میباشد،حتما  تجربه آرایش در سالن های زیبایی را داشته آید در سالن های زیبایی بدلیل اینکه بعد از شما خانم های دیگری در صف انتظار هستند آرایشگر مجبور است  در کمترین زمان منمکنه درخواست شما را  اتمام برساند. به همین دلیل در بعضی موارد شاید خواسته شما صدرصد اجرا نشود.ولی با دریافت خدمات آرایش در منزل با این مشکلات مواجه نمی شوید.

 مجله آموزش آرایشگری صبا ریکو در حوزه آموزش فعالیت گسترده ای دارد،  کلیه ی لاینهای زیبایی زیر نظر بهترین اساتید و مربی های متخصص و کاربلد انجام میشود.و در پایان دوره  مدرک بین المللی و معتبر به عزیزان اعطا میگردد.

خانم های که علاقه‌مند هستند در این زمینه فعالیت کنند میتوانند پس از گذراندن این دوره های آموزشی وارد بازار کار شوند و از تخصص خود کسب درآمد کنند.
و لازم به ذکر است کلیه این مدارک تایید شده توسط سازمان فتی حرفه ای کشوری است .و لذا اگر قصد مهاجرت داشته باشید این مدارک تایید شده و قابل پیگیری هستند .
  

محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا