مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Jan/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی فاطما
داستان سریال ترکی فاطما
۱۴۰۱/۰۵/۱۳

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیریجیک نقش اصلی به نام فاطما را ایفا می کند.

خلاصه داستان سریال ترکی فاطما

فاطما ( بورجو بیریجیک ) زن میانسالی  که پس از مرگ پسر کوچکش و ناپدید شدن شوهرش کاملاً تنها می شود. شوهرش به تازگی از زندان آزاد شده و بدون اینکه ردی از خود بر جای بگذارد ناپدید می شود.

فاطما تمام تلاشش را می کند تا شوهرش را پیدا کند. او گزارش شکایتی را به پلیس ارسال می کند اما هرگز پاسخ دریافت نمی کند. بنابراین، او شروع به جمع آوری اطلاعات از افرادی می کند که می شناسد.

فاطما به عنوان نظافتچی کار می کند که از بیرون بسیار معمولی به نظر می رسد. با وجود اینکه او با افراد زیادی در مناسبت های مختلف ملاقات می کند، برای آنها نامرئی است. حتی اگر در کیفش اسلحه داشته باشد، می‌تواند آزادانه از پلیس دور شود بدون اینکه شک و تردیدی ایجاد کند.

یک روز، فاطما نزد رئیس شوهرش بایرام ( مهمت ییلماز آک ) می رود تا بفهمد آیا او چیزی در مورد شوهرش می داند یا خیر. پس از آن، او به طور غیر منتظره ای خود را در حال ارتکاب قتل می بیند.

سرانجام فاطما در موقعیت خطرناکی با جنایتکاران و قانون شکنان قرار می گیرد. او برای زنده ماندن، کاری جز خلاص شدن از شر تمام دشمنانش ندارد. همانطور که او به کشتن دشمنان خود ادامه می دهد، گذشته تاسف بار خود را به یاد می آورد و شروع به انتقام گرفتن از آنچه در زندگی تجربه کرده می کند.

داستان سریال فاطما در مورد یک خانم نظافتچی است که در حالی که در تلاش برای یافتن شوهرش است در میان مجرمان و قانون شکنان قرار می گیرد. 

آیا فاطما موفق می شود شوهرش را پیدا کند؟

 آیا فاطما در زندگی خود آرامش خواهد یافت؟

 آیا فاطما پس از ارتکاب قتل موفق می شود از پلیس پنهان شود؟

بازیگران سریال ترکی فاطما

بورجو بیریجیک در نقش فاطما یلماز سریال ترکی فاطما

هازال تورسان در نقش امین/مین سریال ترکی فاطما

نام نویسنده : حامد شعبانی
اینستاگرام سریال ترکی فاطما سریال ترکی فاطما چی میشه اخر سریال ترکی فاطما خلاصه سریال ترکی فاطما بازیگرای زن سریال ترکی فاطما سریال ترکی فاطما چند قسمته بیوگرافی بازیگران سریال ترکی فاطما بورجو بیریجیک در سریال ترکی فاطما داستان سریال ترکی فاطما
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا