مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Jun/06

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
لیست فهرست مقالات >
آموزش کاشت ناخن

کاشت ناخن و زیبایی ناخن همراه با آموزش

کاشت و زیبایی ناخن
مدرس کاشت ناخن زهره شعبانی هستم . در سال 90 به مدت 6 ماه دوره کاشت ناخن را بصورت حرفه ای در کشور روسیه گذراندم. حین تحصیل فعالیت خود را بصورت نیم وقت در سالن های زیبایی معتبر شروع  و در این مدت با  کسب تجربه از اساتید بین المللی توانایی خود را بهبود بخشیدم. پس از آن مدرک مربیگری رسمی سازمان فنی و حرفه ای در لاین کاشت ناخن کسب نموده ام.

با توجه به استقبال روز افزون و بازار کار بسیار گسترده کاشت و ترمیم و بهداشت ناخن تصمیم گرفته ام با همکاری سایت صباریکو کلاس ها و  مطالب آموزشی را تهیه و به علاقمندان ارائه بدهم. برای آموزش کاشت ناخن کافیست با شماره 09370811369 تماس حاصل فرمایید.

کلاس ها حضوری و آنلاین برگزار می شود. همچنین پس از اتمام دوره مدرک رسمی ارائه خواهد شد و شما آماده ورود به بازار کار هستید.

پس جای نگرانی نیست شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما در telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگان که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

مقالات مرتبط
محبوب ترین مقاله
>

اکستنشن مژه چیست؟

در دنیایی امروز داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت قطعا یکی از فاکتورهای مهم زیبایی و جذابیت محسوب می شود.بیشترین قسمتی از بدن انسان که در ارتباط با دیگران تاثیر گذار است چشمان افراد می باشد اما  برخی افراد دارای م ( آموزش اکستنشن مژه و جنس قیمت کاشت ترمیم و هر آنچه که باید در مورد اکستنشن مژه بدانید )
مطلب پیشنهادی
>

صبا ریکو

با توجه به تغییرات هر روزه دنیای مد و دسترسی به دنیایی بزرگ و پیچیده اینترنت همگی بدنبال به روز ترین مد ها و متد های جدید آرایشگری هستند.و باید به این نکته توجه کرد که با توجه به مشکلات اقتصادی امروزه هر کسی توانایی استفاده از کلاس های پر ه
php-1 طراحی و اجرا