مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/21

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست خدمات >
آرایشگاه سیار بانوان >
ارسال کوپ کار به منزل
خدمات کوتاهی مو زنانه در منزل یا خانه شما
2021/05/08

بیشتر از یکسال از کرونا میگذره و علاوه بر اینکه سالنهای زیبایی و ارایشگاهها مرتبا تعطیل میشوند مکان خطرناکی نیز برای ابتلا به کرونا محسوب میشوند . کوتاه کردن مو یکی از بهترین کارها برای زیبایی و مرتب بودن ماست. و همچنین حتی خانمهایی که طرفدار موهای بلند هستند هم باید هرزگاهی باصطلاح یک نوک زنی برای موها انجام بدهند تا باعث رشد بهتر آنها شود.
در اینجا من انواع  مدل کوتاهی مو نسبت به فرم و شکل صورت را برایتان توضیح میدهم.

اعزام آرایشگر به منزل

شما عزیزان میتوانید برای دریافت خدمات کوتاهی و اصلاح مو مردانه و زنانه با ما تماس بگیرید و از تخصص بهترین کوپ کارهای خانم و آقا که در شرکت زیبایی صبا ریکو مشغول فعالیت هستند در منزل خودتان بهره ببرید.
۰۹۳۹۲۷۲۰۶۱۲

انواع مدل مو نسبت به شکل و فرم صورت

وقتی نوبت به انتخاب مدل موی جدید می رسد ، فرم صورت شما یکی از مهمترین عواملی است که باید در نظر بگیرید. بعد از آن ، شما می توانید زیباترین و مناسب ترین مدل کوتاهی را انتخاب کنید ،  بنابراین ، به جای انتخاب مدل مو صرف علاقه و مد روز ، سعی کنید به جای آن سبک متناسب با فرم صورت خود را انتخاب کنید. فرم صورت شما مستطیل ، بیضی ، مربع ، دایره ، مثلث ، قلبی یا الماس باشد ، برش مناسب به طور ماهرانه آن را متعادل و زیباتر می کند.

فرم صورت شما چه شکلی است؟

قبل از اینکه بتوانید بهترین و مناسب ترین مدل را برای موهای خود پیدا کنید ، باید مشخص کنید که شکل صورت شما چیست. برای این کار ، سعی کنید موهای خود را پشت سر جمع کنید و  از صورت خود عکس بگیرید. سپس ، قسمت اطراف صورت خود را ردیابی کنید و ببینید که شکل آن بیشتر به چه شکل شبیه است. متناوباً ، می توانید صورت خود را اندازه بگیرید ، روی عرض ابرو ، استخوان گونه و خط فک و طول صورت از پیشانی تا چانه تمرکز کنید تا نسبت های آن را پیدا کنید. با این کار باید بتوانید ببینید که بهترین تطابق شما به کدام شکل است. به عنوان مثال ، اگر صورت شما از طول و عرض یکسانی برخوردار باشد ، به احتمال زیاد یا مربع یا گرد است. یا ، اگر صورت شما از پیشانی تا خط فک  پهن تر باشد ، احتمالا فرم صورتتان مثلث است.

کوتاهی مو برای صورت مستطیل

کسانی که صورت مستطیلی دارند باید بدون کشیدگی بیشتر صورت ، ظاهر فک و پیشانی تیز خود را بهتر کنند. به عنوان مثال ، یک مدل لیر ، می تواند استخوان های گونه را برجسته تر نشان دهد  در حالی که گوشه های صورت را پنهان می کند. با این حال ، باید مراقب باشید که از مدل های بیش از حد بلند و یکدست ، که می توانند چهره ی شما را کشیده تر و درازتر کنند ، اجتناب کنید. اگر موی بلند را دوست دارید ، سعی کنید موهای خود را با اتو مو یا سشوار موج دار یا فر کنید ، که باعث ایجاد حجم افقی و زاویه های تیز در صورت شما می شود.

کوتاهی مو برای صورت بیضی شکل

اگر فرم صورت بیضی دارید ، باید خود را خوش شانس بدانید. صورتهای  بیضی شکل به لطف ظاهر متعادلشان می تواند مدل های متنوعی از کوتاهی مو را انجام دهند.با این حال ، برای خانم هایی با صورت بیضی شکل که موهای کوتاه را دوست دارند ، مدل باب با لایه های ظریف خیلی شیک به نظر می رسد. از طرف دیگر ، اگر موهای بلند را ترجیح می دهید ، حداقل لایه ها را انتخاب کنید یا موهای خود  فر و حالت دار کنید تا از کشیدن صورت شما جلوگیری کند.

کوتاهی مو برای صورتهای مربعی شکل

صورت مربع شکل دارای پیشانی پهن ، استخوان گونه و خط فک قوی است. بنابراین ، اگر صورت چهارگوش دارید ، انتخاب مدل کوپی که این ویژگی ها را متعادل کند برای زیباتر شدن چهره ضروری است. برای ظاهری که ساختار صورت استخوانی  شما را تکمیل می کند ، یک مدل یکور یا فرق کج  را در نظر بگیرید ، که مربع بودن را خنثی می کند. برش لایه های بلند  نیز می توانند مناسب باشند و به پنهان نگه داشتن زوایای تیز صورت کمک می کنند. اگر موی کوتاه دوست دارید ، یک باب کوتاه و لایه لایه در نظر بگیرید. اما ، به یاد داشته باشید که چتری جلوی سر فرق کج باشد  ، که به جای استخوان فک توجه را به استخوان گونه جلب می کند.

مدل کوتاهی مو برای صورتهای قلب شکل

اگر صورت قلبی  شکل داشته باشید ، ساختار استخوان شما دارای پیشانی پهن و استخوان گونه با خط فک و چانه باریک است. به این ترتیب ، شما باید مدلی را انتخاب کنید که  عرض ابرو را کاهش می دهد و عرض نیمه پایینی صورت را افزایش می دهد. به عنوان مثال فرق کج که باعث میشود بخش از قسمت پهن بالای صورت و پیشانی  زیر مو پنهان شود . همچنین می توانید موهایتان را موج دار یا فر کنید و به یک سمت شانه ببرید  تا فک زاویه دار شما یکدست شود. متناوباً ، مدل کوتاهی پیکسی نیز می تواند بر روی شکل صورت قلب بسیار زیبا به نظر برسد.

کوتاهی مو برای صورتهای مدل الماس

مدل الماسی یک شکل صورت زاویه دار است که دارای پیشانی باریک و خط فک با استخوان گونه در وسیع ترین نقطه صورت است.  خانم هایی که فرم صورت الماسی دارند باید هدفشان این باشد که زاویه های تیز خود را کمی متعادل تر  کنند و استخوان گونه را جمع تر کنند. برای یک ظاهر متعادل ، یک کوتاهی موی  لایه لایه متوسط یا بلند را در نظر بگیرید و بهتر است موها به شکل فرق از کج به یک طرف صورت ریخته شود. از طرف دیگر ، اگر می خواهید شکل  فک خود را پهن تر کنید ، یک دسته باریک مو  تا چانه بهترین عملکرد را خواهد داشت. همچنین فراموش نکنید که یک مدل دم اسبی را امتحان کنید .

مدل کوتاهی مو برای صورت های گرد

 صورتهای گرد به طور معمول دارای طول و عرض مشابه و همچنین گونه های برجسته و گرد هستند . بنابراین ، بهترین مدل مو برای خانم هایی که صورت گرد دارند ، مدل هایی است که وضوح و شکل به چهره اضافه می کند. به طور خاص ، مدلهای کوتاهی لایه لایه و کوپهای پیکسی تکه تکه بهترین حالت را دارند. اگر کوپ لایه ای را انتخاب می کنید ، لایه های بلند  را انتخاب کنید که از اطراف خط فک شروع می شوند. و  از برشهای یک دست ، همراه با لایه های کوتاه ، که صورت شما را گرد تر میکند و فر زیاد موها ، دوری کنید.

مدل کوتاهی مو برای صورتهای مثلثی شکل

اشکال صورت مثلثی دارای یک خط فک قوی است که عرض آن از پیشانی و چانه به شکل مربع یا صاف است. به همین ترتیب ، برای خانم هایی که صورت مثلثی دارند ، انتخاب مدل مویی که تعادل فک را ایجاد کند و ظاهر سنگین صورت را به حداقل برساند ضروری است. برای این کار ، سعی کنید کوپ و برش موی یک دست و یک لایه را انتخاب کنید.  با این حال ، حتماً از کوپ کار خود  بخواهید که  از برش صاف باب ، خودداری کند. اگر  موی کوتاه را ترجیح می دهید ، به جای مدل باب  یک مدل پیکسلی خورد را انتخاب کنید. و همچنین باید از چتری های کامل و چتری های کناری بلند اجتناب شود.

بهترین مدل های اصلاح مو برای انواع فرم صورت

عبارتند از: صورت مستطیل شکل: برش لایه ای ، موج یا فردار ، شینیون اروپایی سبک ،  موی چتری
صورت بیضی شکل: کوپ باب  بلانت با لایه های ظریف ، موهای موج دار بلند یا فر
صورت مربع شکل : موهای کوتاه شده‌ای که در یک قسمت از صورت مو بلندتر از سمت دیگر باشد، موهای فر مدل‌دار و همچنین موهای خرد شده با مدل‌های به روز .سبک های کنار هم ، لایه های بلند  ، باب  لایه ای کوتاه ، چتری های کنار صورت
صورت قلب شکل :مدل‌هایی  که از قسمت جلوی مو به پشت گوش می‌رسند و از پشت هم امتداد موها تا بالای گردن باشد، برش های  کشیده شده کنار صورت ، موهای موج و یا فر داری که  از زیر گوش شروع شده باشد، پیکسی  ، باب
صورت های الماس شکل : برشهای لایه ای متوسط یا بلند ، مدل باب  تا چانه ، دم اسبی 
صورت های گرد :موهای خرد و لایه لایه در کناره‌های صورت و فرق کج .  برشهای لایه ای بلند ، برشهای پیکسی تیز ، موهای کوتاه کنار صورت 
صورتهای مثلث شکل : لایه هایی که در کنار چشم  یا به استخوان گونه  ختم می شوند ، مدل پیکسی تیز ، موهای کوتاه

 

 

نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
خدمات مرتبط
خدمات عروس صبا ریکو 1_ در مورد ما تیم زیبایی صبا ریکو حدود ۳ سال پیش قبل از شروع اپیدمی کرونا از چند متخصص ارایشگری تشکیل شد و هدف این تیم... ( خدمات آرایش و میکاپ عروس در منزل)
2021/09/30
تتو یا تاتو یا خالکوبی اینها کلماتی هستند که قطعا در سال های اخیر به گوش شما خورده است و یا بر روی بدن دوستان یا اقوام خود دیده اید. اکنون... ( تاتو چیست و چگونه تاتو بزنم؟)
2020/04/17
خدمات آرایش در منزل بسیار متنوع میباشد که یکی از این خدمات که میتواند در منزل شما انجام شود خدمات شینیون مو است . شینون مو شامل  باف... ( خدمات شینون مو در منزل با اعزام آرایشگر سیار)
2020/04/09
این روزها رفتن به سالن های زیبایی تبعات خودش را دارد وقتی شما تصمیم میگیرید که برای دریافت خدمات زیبایی  به آرایشگاه یا سالن های زیبایی... ( خدمات اکستنشن و کاشت مژه در منزل)
2020/03/28
در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات ... ( ارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل)
2020/03/15
php-1 طراحی و اجرا