مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Jan/25

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
لیست فهرست مقالات >
رنگ مو

انواع مختلف رنگ مو

رنگ مو (hair color) (dey color) یکی از مواردی است که در زیبایی خانم ها بسیار تاثیر گزار میباشد.و از آنجا که رنگ مو داری تنوع گسترده ای میباشد .باید در انتخاب رنگ مو با توجه به رنگ پوست و حالت چهره و اندام خود دقت کرد

همچنین با استفاده از رنگ مو در سنین بالا خانم ها میتوانند رنگ سفید و یا خاکستری مو خود را تغیر دهند .و جوانتر به نظر برسند.رنگ مو میتواند بوسیله یک آرایشگر حرفه ای در سالن های زیبایی و یا بصورت مستقل در خانه انجام شود.

امروزه رنگ مو بسیار محبوب است بطوریکه طبق تحقیق دانشگاه کپنهاگ دانمارک 75 درصد زنان و دختران و 15 دصد مردان در دانمارک برای تغییر رنگ مو خو از رنگ مو ها با برند های مختلف استقاده میکنند.

مقالات مرتبط
محبوب ترین مقاله
اکستنشن مژهمپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم

اکستنشن مژه

پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین نیازها و سلیقه ی  هر مشتری نیز متفاوت و متنوع . می دانیم که ممکن است پیچیده ( مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم )
مطلب پیشنهادی
وب سایت آموزشی صبا ریکوصبا ریکو

صبا ریکو

با توجه به تغییرات هر روزه دنیای مد و دسترسی به دنیایی بزرگ و پیچیده اینترنت همگی بدنبال به روز ترین مد ها و متد های جدید آرایشگری هستند.و باید به این نکته توجه کرد که با توجه به مشکلات اقتصادی امروزه هر کسی توانایی استفاده از کلاس های پر ه
php-1 طراحی و اجرا