مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
لیست فهرست مقالات >
آموزش کاشت مژه و اکستنشن مژه

کاشت مژه و اکستنشن مژه چیست؟

کاشت مژه یا اکستنشن مژه زمانی انجام می شود که خانم ها برای زیباتر کردن مژه های خود از آن استفاده می کنند.در قرن های گذشته این کار مختص بازیگران تئاتر بود با گذشت زمان خانم ها وقتی دیدند بازیگران تائتر با مژه های مصنوعی چقدر زیباتر می شوند تصمیم گرفتند از این تکنیک برای زیباتر کردن چشمهای خود استفاده کنند و اتفاقا  خیلی هم موفقیت آمیز بوده است .

در حال حاضر صندلی مژه کاران همیشه پر از مشتری های پروپاقرص است که از طریق کاشت مژه سعی دارند زیبایی خود را دوچندان کنند.

کاشت مژه یک عمل زیبایی است که برای زیباتر و پر پشت تر کردن  مژه های طبیعی انجام می شود.در کاشت مژه کاشت شش یا هشت تار مو که باید هماهنگی با مژه های طبیعی و حالت صورت داشته باشند کفایت می کند.این نکته را باید دقت کنید که مژه های شما باید طبیعی بنظر برسد.

این عمل زیبایی به دو صورت کلی کاشت و اکستنشن مژه انجام می شود.در روش کاشت مژه ،مژه های مصنوعی روی  مژه ها ی طبیعی با چسب گیاهی و موقت قرار می گیرد.

ولی در اکستنشن مژه بطور کلی تار های موی طبیعی  که از لحاظ جنس و ظاهر نزدیک به تارهای مژه طبیعی هستند روی هر تار طبیعی مژه قرار میگیرد. که این عمل هم مانند کاشت از نوعی چسب مخصوص که برای این کار تولید شده استفاده می شود.

مجموعه خدماتی صباریکو با مدیریت سرکار خانم صبا شعبانی در تمامی لاین های زیبایی در تلاش است بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در منزل شما ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 0939 272 0612 تماس حاصل فرمایید. و یا 

شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما در telegram تلگرام و youtube یوتوب  از آموزش های رایگان که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

مقالات مرتبط
محبوب ترین مقاله
>

لوازم آرایشی

خرید وسایل و لوازم آرایشی اصل آیا امکان دارد؟ قطعا این روز ها لوازم آرایشی که از اقلام جدا نشدنی از زندگی افراد جامعه شده و باید بدانید که لوازم آرایشی در صدر پر فروش ترین محصولات دنیا است اما هر چیزی که فروش آم خوب ( لوازم آرایشی اصلی و فرعی قیمت معرفی برند ها فروشگاه خرید انلاین )
مطلب پیشنهادی
>

صبا ریکو

با توجه به تغییرات هر روزه دنیای مد و دسترسی به دنیایی بزرگ و پیچیده اینترنت همگی بدنبال به روز ترین مد ها و متد های جدید آرایشگری هستند.و باید به این نکته توجه کرد که با توجه به مشکلات اقتصادی امروزه هر کسی توانایی استفاده از کلاس های پر ه
php-1 طراحی و اجرا