مجله زیبایی صبا ریکو
2022/May/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مطالب
آخرین مطالب
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
فهرست مقالات
کاشت مژه یا اکستنشن مژه زمانی انجام می شود که خانم ها برای زیباتر کردن مژه های خود از آن استفاده می کنند.در قرن های گذشته این کار مختصص بازی... ( کاشت و اکستنشن مژه)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
رنگ مو یکی از مواردی است که در زیبایی خانم ها بسیار تاثیر گزار میباشد.و از آنجا که رنگ مو داری تنوع گسترده ای میباشد .باید در انتخاب رنگ مو ... ( انواع مختلف رنگ مو)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
تاتو یا خالکوبی انواع مختلفی دارد .تتو ابرو یا هاشور یکی از این مواردی است که باعث می شود چشم ابرو خانم ها زیباتر از قبل بنظر برسد .در این م... ( تاتو و هاشور ابرو)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
تاریخ اریش و mekup باز میگردد به ۷۰۰۰ سال پیش در آن زمان فراعنه مصر از لوازم آرایشی مثل مانند نوعی ماده سیاه رنگ که بسیار شبیه به سرمه امروز... ( آرایش و مک آپ)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
کوتاه کردن مو و یا اصلاح مو اگر توسط آرایشگر خبره و کاربلدی انجام شود تاثییر خیلی زیادی بر زیبایی و در خشندگی خانم ها در مجالس مختلف می شود.... ( اصلاح مو و شینیون مو)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
محصولات آرایشی و بهداشتی قطعا از مواردی هستند که دیگر نمیتوان آنها را از زندگی روزانه خود حذف کنیم و شعار پیشگیری بهتر از درمان است دقیقا در... ( محصولات آرایشی و بهداشتی)
۱۴۰۰/۰۴/۰۶
کاشت ناخن از جمله مواردی است که در زیبایی خانم ها نقش بسزایی دارد.در کاشت ناخن باید به نکات بهداشتی توجه کرد زیرا عدم رعایت این نکات صدمات ج... ( کاشت ناخن و زیبایی ناخن)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
php-1 طراحی و اجرا