مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Feb/26

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مطالب
آخرین مطالب
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
فهرست مقالات
chignon یا شینیون مو کلمه فرانسوی  که برای تزئین آرایی مو بوسیله پین آرایشگری یا hairpins  و وسایلی همچون سنجاق یا barre... ( آموزش انواع شینیون و بافت مو همراه با عکس(شینیون عروس))
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
کاشت ناخن از جمله مواردی است که در زیبایی خانم ها نقش بسزایی دارد.در کاشت ناخن باید به نکات بهداشتی توجه کرد زیرا عدم رعایت این نکات صدمات ج... ( کاشت ناخن و زیبایی ناخن همراه با آموزش)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
کاشت مژه یا اکستنشن مژه زمانی انجام می شود که خانم ها برای زیباتر کردن مژه های خود از آن استفاده می کنند.در قرن های گذشته این کار مختصص بازی... ( کاشت مژه و اکستنشن مژه چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
رنگ مو (hair color) (dey color) یکی از مواردی می باشد که در زیبایی خانم ها بسیار تاثیر گذار است و از آنجا که رنگ مو داری تنوع گسترده ای... ( آموزش رنگ مو در منزل و خدمات رنگ مو)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
تاتو یا خالکوبی انواع مختلفی دارد .تتو ابرو یا هاشور یکی از این مواردی است که باعث می شود چشم ابرو خانم ها زیباتر از قبل بنظر برسد .در این م... ( آموزش تاتو و هاشور ابرو( میکروبلیدینگ میکروپیگمنتیشن))
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
makeup یا آرایش صورت توسط خانم ها و آقایان استفاده می شود.برای تغییر چهره به دلایل خاص و یا زیبا تر جلوه دادن صورت که بیشتر برای ز... ( آموزش آرایش و میکاپ (روزانه و عروس))
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
محصولات آرایشی و بهداشتی قطعا از مواردی هستند که دیگر نمی توانیم آنها را از زندگی روزانه خود حذف کنیم و شعار پیشگیری بهتر از درمان است دقیقا... ( محصولات آرایشی و بهداشتی)
۱۴۰۰/۰۴/۰۶
php-1 طراحی و اجرا