مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/07

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
رنگ مو >
کاتالوگ های رنگ مو
کاتالوگ های رنگ مو
۱۳۹۹/۱۱/۲۳

کاتالوگ های رنگ مو چگونه خوانده می شوند؟

همونطور که در کاتالوگ های رنگ میبینید رنگها به چند دسته تقسیم می شوند .


دسته اول: رنگهای گروه طبیعی که با حرف انگلیسی N نمایش داده می شوند.
رنگهای گروه طبیعی رنگ های پر کاربردی هستند و تا شماره ۶ طبیعی یعنی N6 برای پوشش دهی موهای سفید استفاده می شوند.
البته بخلطر داشته باشید برای اینکه موهای سفید پوشش دهی بهتری داشته باشند حتما رنگ طبیعی را با رنگهای گروه طلایی ترکیب کنید.

 

دسته دوم : رنگهای دودی
از پایه و سطح ۱ تا ۱۰ وجوددارند اما بعد از عدد پایه یک ممیز وجود دارد که عدد بعد از ممیز نشان دهنده رفله  و تناژ رنگ هست و در گروه دودی ها با عدد 1/ نشان داده می شوند و حرف انگلیسی اختثاری این گروه حرف C است
بنابر این یا با C نشان داده می شوند و یا با عدد ۱ بعد از ممیز  مثلا 7c یعنی رنگ دودی پایه ۷ و یا 5/1 یعنی رنگ دودی پایه ۵ 
در این گروه رنگها تجمع پیگمنت آبی بسیار بیشتر از قرمز و زرد است و به این خاطر است که اگر روی موی دکلره پایه ۷ و ۸ استفاده شود آن را سبز می کند.

 

دسته سوم : گروه رنگهای طلایی
تجمع پیگمنت زرددر این گروه بیشتر از قرمز و آبی است و با حرف اختصاری G انگلیسی و یا 3/ نشان داده می شود. و از شماره G3 تا G10 وجود دارد.
از این گروه رنگ برای موی دکلره شده میتوان استفاده کردو به تنهایی نیز روی موی طبیعی مشکی میتوانید عسلی تیره تا متوسط را بدست بیاورید.

 

 

دسته چهارم سری رنگهای خاکستری
این گروه از رنگها با حرف اختصاری A نشان داده می شوند عدد بعد از ممیز در این گروه رنگ ها بسته به شرکت تولید کننده آن متفاوت است
میزان پیگمنت آبی نسبت به قرمز و زرد در لین گروه از رنگها بیشتر است و برای از بین بردن رفله نارنجی مو مناسب است و در رنگساژ ها نیز بسیار استفاده می شود

 

 

دسته پنجم رنگهای مسی
که با عدد 4/ و یا حرف اختصاری K نشان داده می شوند تجمع پیمنت قرمز و زرد بیثتر از آبی در این سری رنگ ها است.
برای لایتهای آتشین و نارنجی مسی های خوشرنگ روی موی دکلره استفاده می شوند و برای از بین بردن تناژ سبزی مو نیز پرکاربرد هستند.

 

دسته  ششم رنگهای قرمز
این گروه از رنگها با حرف اختصاری  R نمایش داده می شوند میزان تجمع میگمنت قرمز بیشتر از زرد و آبی استو برای از بین بردن تناژ سبزی مو کاربرد زیادی دارند و جزو گروه رنگهای گرم هستند.

 

 

دسته هفتم شرابی ها
این دسته از رنگها با حرف اختصاری V نشان داده می شوند. این رنگها هم مانند گروه رنگهای قرمز عمل می کنند.

 

 

دسته هشتم رنگهای شکلاتی 
این دسته از رنگها با حرف اختصاری W نمایش داده میشوند و یا عدد 77/  و روی موی طبیعی کاربرد زیادی دارند. یادتان باشد رنگهای شکلاتی اگر روی موی دکلره استفاده شود احتمال سبزی مو زیاد است پس در استفاده از آنها دقت کنید.

 

 

دسته  نهم رنگ های فانتزی
این گروه لز رنگها برای موهای دکلره شده استفاده می شوند
رنگهای فانتزی شامل
بنفش  Violet 
صورتی Pink
زرد Yellow
نارنجیOrenge
آبی Blue 
سبز Green 
قرمز Red
و همچنین پایداری کمی دارند و بعد از چند با شستشو باید شارژ شوند

 

 

نام نویسنده : صبا شعبانی

رنگ مو بلوند

رنگ مو روشن

رنگ مو تیره

رنگ مو بلوند

رنگ مو روشن

رنگ مو تیره

انتخاب رنگ مو

رنگ مو

انتخاب رنگ مو

رنگ مو

رنگ های تیره

رنگ های قرمز

رنگ های خرمایی

رنگ های بلوند

بلوند

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
شاید تا چند سال پیش مو های کسی دو رنگ می شود وی  مورد تمسخر قرار می گرفت طیف رنگ مو ها یک رنگ بود و بیشتر بلوند پرکلاغی و یا شرابی را ش... ( 100 مدل رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص که در سال جدید در دنیا ترند شده و همه در حال استفاده از این رنگ مو جدید هستند)
۱۰ رنگ موی بینظیر برای فصل پاییز و زمستان فصل پاییز الهام گر رنگهای بسیار متنوع گرم و زیباست  عکس های شگفت انگیز از رنگ موهای پاییزی ... ( ۱۰ رنگ مو خاص جدید در زمستان و پاییز ۲۰۲۱ کدامند؟)
آیشواریا رای Aishwarya Rai مطرح ترین چهره  زن در هند و بالیوود  تبلیغ رنگ مو  شرکت لورئال،L'Or&e... ( رنگ مو آیشواریا رای Aishwarya Rai بازیگر هندی همراه با فرمول و عکس)
در این مقاله به معرفی انواع رنگ مو , قبل و بعد از انجام رنگ مو بر روی موها  و همچنین نوع رنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. در مقالات... ( قبل و بعد از رنگ کردن مو عکس نمونه کار قبل و بعد از رنگ کردن مو قبل و بعد از رنگ موی سر)
رنگ مو بازیگران هالیوودی یکی از بیشترین سرچ های گوگل می باشد این بازیگران , مدل ها , سلبریتی ها و خوانندگان همیشه الگویی مناسب برای افراد جا... ( رنگ مو بازیگران هالیوودی و سلبریتی ها به صورت کامل تخصصی آموزش رنگ مو همراه باعکس رنگ مو های جدید)
الکساندرا داداریو  Alexandra Daddario  بازیگر ,  مدل و یکی زیباترین بازیگران جهان در هر فیلمی حضور داشته مورد توجه ... ( رنگ مو الکساندرا داداریو Alexandra Daddario چگونه باید موهای خود را رنگ کنیم؟)
رنگ مو تمامی بازیگران ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان  رنگ مو بازیگران ترکیه ای همچون  رنگ مو ادا اجه  , رنگ م... ( رنگ مو بازیگران ترکیه ای رنگ مو بازیگرای سریال های ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان نحو رنگ کردن مو)
رنگ مو سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) مدل ترکیه ای چه رنگی است؟ سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) بازیگر , مدل و خواننده ترک... ( رنگ مو سرنای ساریکایا فرمول رنگ موی بازیگر ترکیه ای چگونه بدست می آید)
رنگ مو هیلی بالدوین همسر جاستین بیبر چه رنگی است؟ هیلی بالدوین قطعا نام او را شنیده اید دختری که ناگهان جاستین بیبر را عاشق خود کرد و سلن... ( رنگ مو هیلی بالدوین (بیبر) چه رنگی است و فرمول رنگ مو چگونه به دست می آید)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا