مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
رنگ مو >
ممیز بعد از رنگ های مو
ممیز بعد از رنگ های مو
۱۳۹۹/۱۱/۲۳

چگونه رنگ های مو را از روی حرف یا شماره بعد از ممیز تشخیص دهیم؟

چگونه رنگها را از روی حرف یا شماره بعد از ممیز تشخیص دهیم؟

رنگهای طبیعی N   /0
رنگهای دودی C /1
رنگهای قرمز  R  /6
رنگهای طلایی G /3
رنگهای زیتونی M  /2
رنگهای آلبالویی 5/
رنگهای بژ 8/
رنگهای شکلاتی W  /7
رنگهای مسی K  /4

به این اعداد بعد از ممیز رفله یا انعکاس گفته می شود. نکته ی بسیار مهم اینکه به یاد داشته باشید رنگهای داخل کاتالوگ روی موهای دکلره شده نمایش داده می شوند بنابراین انتظار نداشته باشید رنگ و یا پایه ای را که از کاتالوگ انتخاب می کنید روی موهای تیره شما همان رفله و رنگ را بدهد.

معرفی پایه های رنگ های مو به صورت کامل

۱_ پایه مشکی پر کلاغی 
۲_مشکی تیره
۳_مشکی طبیعی
۴_قهوه ای تیره
۵_ قهوه ای متوسط
۶_قهوه ای روشن
۷_بلوند تیره
۸_بلوند متوسط
۹_بلوند روشن
۱۰_بلوند خیلی روشن
۱۱ و ۱۲ _بلوند خیلی خیلی روشن

در بعضی رنگها ممکن است بعد از ممیز ۲ یا ۳ عدد نوشته شده باشد. مثلا ۶/۳۱ عدد قبل از ممیز پایه و سطح رنگ است یعنی قهوه ای تقریبا روشن اعداد بعد از ممیز تناش رفله و سایه رنگ می باشند که در اینجا از ترکیب دو سایه رنگ طلایی و دودی استفاده شده به یاد داشته باشید مقدار رنگ عدد اول بعد از منیز یعنی ۳ بیشتر از مقدار رنگ عدد دوم بعد از ممیز یعنی ۱ است 
در واقع مقدار رنگ و رفله طلایی از مقدار رفله دودی بیشتر است پس یک رنگ طلایی دودی در پایه ۶ داریم.

اما اگر دو عدد بعد از ممیز یکسان بود چطور؟
مثلا ۷/۱ چه فرقی با ۷/۱۱ دارد مگر هر دو دودی نیستند؟!
بله هر دو رنگ در پایه ۷ با تناژ دودی هستند  اما اگر دو عدد یکسان بعد از ممیز داشتیم یعنی مقدار رنگ دودی قوی تر و بیشتر شده پس ۷/۱۱  به ما رفله دودی بیشتر و قویتری نسبت به ۷/۱ میدهد.

نام نویسنده : صبا شعبانی

رنگ مو بلوند

رنگ مو روشن

رنگ مو بلوند

رنگ مو روشن

رنگ مو تیره

انتخاب رنگ مو

رنگ مو

رنگ مو تیره

انتخاب رنگ مو

رنگ مو

کم رنگ شدن رنگ مو

خدمات ارایشگری در منزل

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
شاید تا چند سال پیش مو های کسی دو رنگ می شود وی  مورد تمسخر قرار می گرفت طیف رنگ مو ها یک رنگ بود و بیشتر بلوند پرکلاغی و یا شرابی را ش... ( 100 مدل رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص که در سال جدید در دنیا ترند شده و همه در حال استفاده از این رنگ مو جدید هستند)
۱۰ رنگ موی بینظیر برای فصل پاییز و زمستان فصل پاییز الهام گر رنگهای بسیار متنوع گرم و زیباست  عکس های شگفت انگیز از رنگ موهای پاییزی ... ( ۱۰ رنگ مو خاص جدید در زمستان و پاییز ۲۰۲۱ کدامند؟)
آیشواریا رای Aishwarya Rai مطرح ترین چهره  زن در هند و بالیوود  تبلیغ رنگ مو  شرکت لورئال،L'Or&e... ( رنگ مو آیشواریا رای Aishwarya Rai بازیگر هندی همراه با فرمول و عکس)
در این مقاله به معرفی انواع رنگ مو , قبل و بعد از انجام رنگ مو بر روی موها  و همچنین نوع رنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. در مقالات... ( قبل و بعد از رنگ کردن مو عکس نمونه کار قبل و بعد از رنگ کردن مو قبل و بعد از رنگ موی سر)
رنگ مو بازیگران هالیوودی یکی از بیشترین سرچ های گوگل می باشد این بازیگران , مدل ها , سلبریتی ها و خوانندگان همیشه الگویی مناسب برای افراد جا... ( رنگ مو بازیگران هالیوودی و سلبریتی ها به صورت کامل تخصصی آموزش رنگ مو همراه باعکس رنگ مو های جدید)
الکساندرا داداریو  Alexandra Daddario  بازیگر ,  مدل و یکی زیباترین بازیگران جهان در هر فیلمی حضور داشته مورد توجه ... ( رنگ مو الکساندرا داداریو Alexandra Daddario چگونه باید موهای خود را رنگ کنیم؟)
رنگ مو تمامی بازیگران ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان  رنگ مو بازیگران ترکیه ای همچون  رنگ مو ادا اجه  , رنگ م... ( رنگ مو بازیگران ترکیه ای رنگ مو بازیگرای سریال های ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان نحو رنگ کردن مو)
رنگ مو سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) مدل ترکیه ای چه رنگی است؟ سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) بازیگر , مدل و خواننده ترک... ( رنگ مو سرنای ساریکایا فرمول رنگ موی بازیگر ترکیه ای چگونه بدست می آید)
رنگ مو هیلی بالدوین همسر جاستین بیبر چه رنگی است؟ هیلی بالدوین قطعا نام او را شنیده اید دختری که ناگهان جاستین بیبر را عاشق خود کرد و سلن... ( رنگ مو هیلی بالدوین (بیبر) چه رنگی است و فرمول رنگ مو چگونه به دست می آید)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا