مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Feb/26

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش رنگ مو >
ریموور موهای بلوند چگونه است
ریموور موهای بلوند چگونه است
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

چگونه موهای تیره خود را با استفاده از ریموور بلوند کنیم؟

چگونه موهای تیره خود را با استفاده از ریموور بلوند کنیم؟
اگر میخواهید موهای تیره ی رنگ شده و یا تیره طبیعی خود را  بلوند کنید مطمئنا با یک فرآیند سخت روبرو خواهید بود.  شما می توانید تیره ترین رنگ مو ، طبیعی یا رنگ شده را به روشن ترین رنگ برسانید تا زمانی که موهای شما از وضعیت خوبی برخوردار باشد و با سایر روش های شیمیایی به آن آسیب نرسیده باشد.
 آیا می توانید موهای سیاه را بلوند رنگ کنید؟ اگر می خواهید از موهای سیاه به بلوند بروید ، باید بدانید که روند کار بسیار فشرده است و همه قسمت های مو نباید دکلره شوند. اگر موهای خود را با رنگ مو مشکی رنگ کرده اید ، این خیلی مهم نیست ، هرچند سرعت انجام کار را کاهش می دهد و به یک مرحله اضافی نیز نیاز دارد.  اگر  موهای شما آسیب دیده است ، یا موهای ظریف و نازکی دارید ، روشن کردن  موها  به شما توصیه نمی شود. بهترین کاندیداها برای رنگ آمیزی بلوند موهای سیاه ، کسانی هستند که به طور طبیعی موهایی قوی و در حال حاضر سالم دارند که می توانند بدون نگرانی از مشکلات احتمالی دکلره شوند .


کسانی که که نباید رنگ موهای سیاه خود را بور کنند ، عبارتند از:

هر کسی که از قرص های درمانی آرامش بخش استفاده میکند. 
هر کسی که در گذشته مرتب موهای خود را دکلره کرده است
هرکسی موهای ظریف و نازکی دارد
اگر موهای شما  از موارد منع مصرف بالا نیست ، می توانید موهای خود را  بلوند  کنید. در غیر این صورت ، برای بررسی موهایتان باید نزد یک رنگ و مش کار بروید تا بتوانید با روشی آرام و ملایم آن را رنگ کنید ، اما این چیزی است که برای اطمینان از سالم ماندن موهای شما باید شخصاً ارزیابی شود.

 

 

موهای رنگ شده تیره و موهای طبیعی تیره
موهایی که رنگ نشده و یا رنگ شده اما رشد ریشه طبیعی داشته  ، موی بکر محسوب می شود و بسیار به روند روشن شدن و دکلره شدن خوب  جواب میدهند. اگر موی بکر دارید ، کل روند کار به طور قابل توجهی برای شما آسان خواهد شد.

بعلاوه ، اگر چندین بار موهای خود را تیره رنگ کرده اید ، رنگ  به شدت در موهای شما جا می گیرد و از بین بردن آن دشوارتر است. در بیشتر موارد ، قبل از رسیدن به بلوند در هنگام سفید کردن موهای تیره که چندین بار در گذشته رنگ شده است ، فرآیند دکلره کردن ۲ تا ۳ مرحله باید انجام شود.

برای کاهش میزان صدمه به مو بجای استفاده از مواد دکلره  باید از مواد پاک کننده رنگ مو استفاده کنید تا حد ممکن رنگ تیره از بین برود.

 

 

پاک کننده رنگ مو چیست؟
رنگ مو دائمی از طریق یک فرآیند شیمیایی به نام اکسیداسیون عمل  می کند.  بیشتر رنگدانه های  رنگ به عنوان مولکول های بی رنگ به نام واسطه وجود دارد. این مولکول ها به اندازه ای کوچک هستند که می توانند به ساقه مو نفوذ کنند ، اما به خودی خود رنگ واقعی ندارند.

اکسیداسیون حاصل از پراکسید موجود در رنگ مو باعث می شود که این مولکول ها با ترکیبات دیگری ترکیب شوند و مولکول هایی ایجاد کنند که رنگ نهایی مو را دارند و اکنون برای شستشو از کوتیکول ها بسیار بزرگ هستند. این روند باعث می شود که موهای شما به رنگ مورد نظر درآید و باعث ماندگاری آن رنگ در ساقه مو شود.

پاک کننده رنگ مو محصولی فوق العاده مفید است زیرا می تواند این روند را معکوس کند. مواد پاک کننده رنگ ، مولکولهای رنگ مصنوعی را به شکل قبلی شکسته و به مواد اجازه می دهد تا دوباره به راحتی از موها شسته شوند. 


اگر موهای تیره شما نتیجه رنگ کردن مو است یعتی طبیعی نیست  ، باید قبل از شروع له
به استفاده از دکلره از ریموورها استفاده کنید . این مرحله به شما این امکان را می دهد که تا آنجا که ممکن است رنگ مصنوعی را از بین ببرید و باعث افزایش قدرت دکلره و بیرنگ شدن موها می شوید زیرا روشن شدن رنگ طبیعی مو بسیار آسان تر از رنگ موی مصنوعی است.


قبل از شروع سفید کردن یا دکلره کردن
  هرچه میتوانید با ریموور  رنگ بیشتری را از بین ببرید ، بهتر است از دکلره  کمتری استفاده کنید و در نتیجه با این کار  آسیب کمتری روی موها خواهید داشت.

نحوه استفاده از ریممور رنگ مو
ریموور ها معمولا شامل دو بطری یا محلول هستند.
 یکی از بطری ها اسید سیتریک معمولی است که در آبلیمو یافت می شود و دیگری ترکیب کاهنده گوگردی است که وقتی هر دو محصول با هم مخلوط می شوند ، پیوندهای اکسید شده رنگ مو را کاهش می دهد. هیچ یک از این دو محصول خطرناک یا سمی نیستند و مانند مواد دکلره پوست شما را تحریک نمی کنند.

با این حال ، از آنجا که این ترکیب احیا کننده حاوی گوگرد است ، در صورت حساسیت یا حساسیت به گوگرد ، نباید از مواد پاک کننده رنگ مو استفاده کنید. همچنین ممکن است موها کمی خشک شوند.

پس از باز کردن بسته ، آماده استفاده از محصول قبل از مخلوط کردن آن شوید. بعد از اینکه این دو محصول را با هم مخلوط کردید ، واکنش آغاز می شود ، بنابراین باید بلافاصله قبل از استفاده آماده شود وگرنه آن را هدر می دهید. این دو محلول را مخلوط کرده و به سرعت و کاملاً به موهای خود بمالید و  ماساژ دهید.

فقط در عرض چند دقیقه متوجه تغییر رنگ خواهید شد. اگر قبلاً موهای روشن داشته اید و آنها را مشکی رنگ کرده اید ، حتی ممکن است کاملاً به رنگ روشن بازگردید. اگر بارها موهای خود را تیره یا مشکی رنگ کرده اید ، ممکن است تغییر زیادی در رنگ آن مشاهده نشود ، اما این محصول همچنان قسمت زیادی از رنگ موهای سیاه را از بین می برد و بعداً سفید شدن و روشن شدن را به طور قابل ملاحظه ای آسان می کند.

شستشو
قبل از شستشو ، محصول را حدود 20 دقیقه روی مو بگذارید بماند . شما باید در مرحله ی  شستشو سریع عمل کنید زیرا باید شامپو به موهای خود وارد کنید تا رنگ مصنوعی آن خارج شود. اکسیژن موجود در هوای اطراف شما هر ماده رنگی را که هنوز در موهای شما باقی مانده است به آرامی اکسید می کند و اگر آن را کاملاً شامپو نزنید روند حذف آن را برعکس می کند.

حداقل دو بار موهای خود را شامپو بزنید و سپس آنها را کاملا حالت دهید و مرحله ریموو کردن رنگ مو را تمام کنید. می توانید این کار را طی چند روز  تا سه بار تکرار کنید ، و بین هر نوبت به مو استراحت دهید  ، هرچند این فقط برای موهایی که بارها رنگ شده اند لازم است.

نام نویسنده : صبا شعبانی

مو سر

ارایشگر

ارایش

مراقبت از مو

موهای چرب

موهای خشک

اسیب دیدگی مو

مو

ریمو موهای مشکی

موهای بلوند

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
شاید تا چند سال پیش مو های کسی دو رنگ می شود وی  مورد تمسخر قرار می گرفت طیف رنگ مو ها یک رنگ بود و بیشتر بلوند پرکلاغی و یا شرابی را ش... ( انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی)
۱۰ رنگ موی بینظیر برای فصل پاییز و زمستان فصل پاییز الهام گر رنگهای بسیار متنوع گرم و زیباست  عکس های شگفت انگیز از رنگ موهای پاییزی ... ( ۱۰ رنگ مو خاص جدید در زمستان و پاییز ۲۰۲۱ کدامند؟)
آیشواریا رای Aishwarya Rai مطرح ترین چهره  زن در هند و بالیوود  تبلیغ رنگ مو  شرکت لورئال،L'Or&e... ( رنگ مو آیشواریا رای Aishwarya Rai بازیگر هندی همراه با فرمول و عکس)
در این مقاله به معرفی انواع رنگ مو , قبل و بعد از انجام رنگ مو بر روی موها  و همچنین نوع رنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. در مقالات... ( قبل و بعد از رنگ کردن مو عکس نمونه کار قبل و بعد از رنگ کردن مو قبل و بعد از رنگ موی سر)
رنگ مو بازیگران هالیوودی یکی از بیشترین سرچ های گوگل می باشد این بازیگران , مدل ها , سلبریتی ها و خوانندگان همیشه الگویی مناسب برای افراد جا... ( رنگ مو بازیگران هالیوودی و سلبریتی ها به صورت کامل تخصصی آموزش رنگ مو همراه باعکس رنگ مو های جدید)
الکساندرا داداریو  Alexandra Daddario  بازیگر ,  مدل و یکی زیباترین بازیگران جهان در هر فیلمی حضور داشته مورد توجه ... ( رنگ مو الکساندرا داداریو Alexandra Daddario چگونه باید موهای خود را رنگ کنیم؟)
رنگ مو تمامی بازیگران ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان  رنگ مو بازیگران ترکیه ای همچون  رنگ مو ادا اجه  , رنگ م... ( رنگ مو بازیگران ترکیه ای رنگ مو بازیگرای سریال های ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان نحو رنگ کردن مو)
رنگ مو سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) مدل ترکیه ای چه رنگی است؟ سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) بازیگر , مدل و خواننده ترک... ( رنگ مو سرنای ساریکایا فرمول رنگ موی بازیگر ترکیه ای چگونه بدست می آید)
رنگ مو هیلی بالدوین همسر جاستین بیبر چه رنگی است؟ هیلی بالدوین قطعا نام او را شنیده اید دختری که ناگهان جاستین بیبر را عاشق خود کرد و سلن... ( رنگ مو هیلی بالدوین (بیبر) چه رنگی است و فرمول رنگ مو چگونه به دست می آید)
رنگ مو اویکو کارایل چه رنگی است فرمول رنگ مو اویکو کارایل اویکو کارایل در لیست زیباترین زنان ترکیه , محبوبترین زنان ترکیه ... ( رنگ مو اویکو کارایل و فرمول رنگ بازیگر ترکیه ای سریال ضربان قلب نقش ایلول اینستاگرام)
تیلور سویفت(تیلور سوئیفت) در لیست موفقترین زنان دنیا,زیباترین زنان دنیا , محبوبترین زنان اینستاگرام و هر آنچه که یک نفر بخواهد در این سن بدس... ( رنگ مو تیلور سویفت چه رنگی است فرمول رنگ مو تیلور سوئیفت)
امبر هرد یکی از زیباترین زن های حال حاضر در دنیا که الگوی بسیاری از طراحان مد و فشن و همچنین بانوان سرتاسر دنیا می باشد. طلاق امبر ه... ( رنگ مو امبر هرد چی رنگی است فرمول رنگ مو امبر هرد)
رنگ مو اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson چه رنگی است؟ اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson قطعا یکی از تاثیرگذارترین بازیگران حا... ( رنگ مو اسکارلت جوهانسون به صورت طبیعی و در فیلم ها)
رنگ مو آسلیهان گونر Aslıhan Güner بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره های شمالی  این روز مورد توجه خانوم های طرفدار سریال ه... ( رنگ مو آسلیهان گونر بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره شمالی)
رنگ مو کیتی پری چه رنگی است؟   رنگ مو خوانندگان زنی که در موزیک ویدیوها  به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در... ( رنگ موهای کیتی پری چه رنگی هستند چگونه موهای خود را شبیه کیتی پری کنیم؟)
رنگ مو بازیگر فیلم و یا سریالی که به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در لحظه دوست دارد مخاطب وخصوصا بانوان عزیز از دانستن آن ل... ( رنگ مو مارگو رابی چه رنگی است)
رنگ مو بازیگران هالیوودی شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در فیلم یا سریالی که در حال تماشای آن هستید ناگهان رنگ مو بازیگر نظر شما ر... ( رنگ مو تمامی بازیگران خارجی هالیوود جدید بلوند عسلی کرم طلایی مسی خرمایی کاراملی)
در واقع پوست های با تن گرم با موهایی با تن گرم بیشتر تطابق دارند و این موضوع در مورد کسانی که پوستی با تن سرد دارند نیز صادق است اما هدف این... ( انتخاب رنگ مو متناسب با رنگ پوست شما همراه با صبا شعبانی)
تا به امروز در دنیای هنر و زیبایی آرایشگران در سر تا سر دنیا انواع تکنیک های زیبایی و رنگ مو را به دنیا معرفی کرده اند و انصافا بسیار زیبا و... ( آموزش رنگ کردن مو و آشنایی با انواع مدل های رنگ مو)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا