مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/06

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
رنگ مو >
خشک کردن مو قبل از رنگ
خشک کردن مو قبل از رنگ
۱۳۹۸/۱۲/۲۷

آیا لازمه قبل از رنگ کردن موها خشک باشند؟


در واقع شما هم میتوانید در خانه تقریبا مثل یک متخصص رنگ با همان کیفیتی که در سالن های آرایشی موهای شما را رنگ میکنند موهای خود را رنگ کنید. فقط باید یک سری ترفند های  کار را  یاد بگیرید . مهمترین نکته:  حتما قبل از رنگ کردن موها آنها را کاملا خشک کنید.

چرا قبل از رنگ کردن مو موها باید خشک باشند؟

اولا نتیجه  کار بهتر خواهد بود و تمام سطوح مو به رنگ آغشته میشه و در نهایت بعد از اتمام کار موها بسیار درخشان تر از زمانی خواهد بود که موهای شما  نمناک یا خیس است.
دوما هنگامی که موها خشک هستند نسبت به زمانی که نمدار هستند آسیب کمتری در هنگام رنگ کردن میبینند.
اما وقتی که شما شروع به رنگ کردن موها در حالت خشک میکنید رنگ بیشتری باید مصرف کنید که البته این امر به بلندی و قد مو و ضخامت مو هم مرتبط است.اما زمانی که موها نمدار هستند رنگ کمتری استفاده میشود .البته آنقدر کم نیست که بخواهید بخاطر آن ریسک کنید.

آیا قبل از رنگ کردن مو ها را باید شست؟

بسته به اینکه جنس مو های شما چیست ؟ و یا اینکه لحظه ای که میخواهید رنگشان کنید چقدر چرب و یا کثیف هستند در نتیجه ی جذب رنگ و کیفیت رنگ موها تاثیر گذار خواهند بود در واقع چربی طبیعی مو شما قبل از رنگ کردن از موهای شما در برابر آسیب آمونیاک موجود در رنگ محافظت میکند بنابراین قبل از رنگ کردن موها آنها را نشوئید.

رنگ مو های گیاهی

در مورد رنگهای بدون آمونیاک یا رنگهای گیاهی هم باید بگم که میتوانید از این رنگها  روی موهای نمدار استفاده کنید چون آنوتیاکی در این نوع رنگها وجود ندارد بنابراین لازم است  که فلسهای مو باز باشد تا رنگ نفوذ بیشتر و راحت تری داخل مو داشته باشد. و در مو در حالت نمدار و خیس نسبت به حالت خشک آن فلسها بازتر هستند.

نام نویسنده : صبا شعبانی

رنگ کردن مو

شستشو مو قبل از رنگ

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
شاید تا چند سال پیش مو های کسی دو رنگ می شود وی  مورد تمسخر قرار می گرفت طیف رنگ مو ها یک رنگ بود و بیشتر بلوند پرکلاغی و یا شرابی را ش... ( 100 مدل رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص که در سال جدید در دنیا ترند شده و همه در حال استفاده از این رنگ مو جدید هستند)
۱۰ رنگ موی بینظیر برای فصل پاییز و زمستان فصل پاییز الهام گر رنگهای بسیار متنوع گرم و زیباست  عکس های شگفت انگیز از رنگ موهای پاییزی ... ( ۱۰ رنگ مو خاص جدید در زمستان و پاییز ۲۰۲۱ کدامند؟)
آیشواریا رای Aishwarya Rai مطرح ترین چهره  زن در هند و بالیوود  تبلیغ رنگ مو  شرکت لورئال،L'Or&e... ( رنگ مو آیشواریا رای Aishwarya Rai بازیگر هندی همراه با فرمول و عکس)
در این مقاله به معرفی انواع رنگ مو , قبل و بعد از انجام رنگ مو بر روی موها  و همچنین نوع رنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. در مقالات... ( قبل و بعد از رنگ کردن مو عکس نمونه کار قبل و بعد از رنگ کردن مو قبل و بعد از رنگ موی سر)
رنگ مو بازیگران هالیوودی یکی از بیشترین سرچ های گوگل می باشد این بازیگران , مدل ها , سلبریتی ها و خوانندگان همیشه الگویی مناسب برای افراد جا... ( رنگ مو بازیگران هالیوودی و سلبریتی ها به صورت کامل تخصصی آموزش رنگ مو همراه باعکس رنگ مو های جدید)
الکساندرا داداریو  Alexandra Daddario  بازیگر ,  مدل و یکی زیباترین بازیگران جهان در هر فیلمی حضور داشته مورد توجه ... ( رنگ مو الکساندرا داداریو Alexandra Daddario چگونه باید موهای خود را رنگ کنیم؟)
رنگ مو تمامی بازیگران ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان  رنگ مو بازیگران ترکیه ای همچون  رنگ مو ادا اجه  , رنگ م... ( رنگ مو بازیگران ترکیه ای رنگ مو بازیگرای سریال های ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان نحو رنگ کردن مو)
رنگ مو سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) مدل ترکیه ای چه رنگی است؟ سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) بازیگر , مدل و خواننده ترک... ( رنگ مو سرنای ساریکایا فرمول رنگ موی بازیگر ترکیه ای چگونه بدست می آید)
رنگ مو هیلی بالدوین همسر جاستین بیبر چه رنگی است؟ هیلی بالدوین قطعا نام او را شنیده اید دختری که ناگهان جاستین بیبر را عاشق خود کرد و سلن... ( رنگ مو هیلی بالدوین (بیبر) چه رنگی است و فرمول رنگ مو چگونه به دست می آید)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا