مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Jan/15

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
آمبر هرد Amber Heard >
جانی دپ تمام شد
جانی دپ تمام شد
۱۳۹۹/۱۰/۱۳این خبر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ منتشر شده است
۱۳۹۹/۱۰/۱۳

بازیگر جایگزین جانی دپ انتخاب شد؟؟؟

جرد لتو جایگزین جانی دپ می شود!


خبر هایی از جایگزینی جرد لتو به جای جانی دپ در فیلم جدید دزدان دریایی کارائیب منتشر شده،هنوز کمپانی دیزنی رسما این خبر را تایید نکرده اما منابع زیادی ان را منتشر کردند.

قبلا نیز به صورت رسمی اعلام شده بود مارگو رابی در قسمت جدید این فیلم حضور دارد.
کمپانی دیزنی به دلیل اختلاف های پیش امده بین جانی و امبر هرد او را از بازی در قسمت جدید دزدان دریایی کارائیب اخراج کرده بود که با مخالفت زیاد طرفداران این مجموعه مواجه شده بود.

نام نویسنده : حامد شعبانی

امبر هرد

جانی دپ

دزدان دریایی کارائیپ

اخبار مرتبط
در جلسه جدید دادگاه رسیدگی به شکایت جانی دپ از امبر هرد و نشریه سان ، مکالماتی خصوصی از امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو علنی شد ! در ا... ( رسوای اخلاقی امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو)
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
امبر هرد در پی انتقادهای شدید از ظاهرش در مساجد استانبول این بار عکسی با ظاهری پوشیده تر در مسجد ایاصوفیه منتشر کرد! امبر هرد که به ترکیه... ( امبر هرد با حجاب اسلامی در مسجد ایاصوفیه)
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
جانی دپ و امبر هرد همراه دوست دخترش بیانکا بوتی در حال رفتن به سومین روز از دادگاه بررسی پرونده طلاق آنها و شکایت جانی دپ از امبر هرد و نشر... ( امبر هرد جانی دپ را مورد شکنجه قرار داده است.)
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
یک وکیل عالی رتبه هالیوود بعد از اخراج جانی دپ از فیلم Fantastic Beasts گفت “دوران کار جانی دپ در هالیوود به سر رسیده است!” هفت... ( جانی دپ یک هیولا است او دیگر نباید فیلم بازی کند!!!!)
۱۳۹۹/۰۹/۱۶
جمع آوری بیش از یک میلیون امضا برای اخراج امبر هرد! بعد از اخراج جانی دپ از فیلم های دزدان دریایی کارائیب و Fantastic beasts توسط کمپانی ه... ( امبر هرد را از فیلم آکوامن بیرون کنید!!!)
۱۳۹۹/۰۹/۱۶
جانی دپ مجبور شد از نقشش به عنوان گریندنوالد استعفا دهد! جانی دپ نامه ی جدیدی منتشر کرد که در ان از تمام طرفدارانش که همیشه هوایش را داشتند... ( جانی دپ بعد از شکست از امبر هرد اخراج شد!!!!)
۱۳۹۹/۰۹/۱۶
عکس های جدید امبر هرد با چهره ای خوشحال در حال جشن گرفتن پیروزی در دادگاه پرونده شکایت همسر سابقش جانی دپ بر علیه او و نشریه سان نتیجه این د... ( امبر هرد در دادگاه جانی دپ را بلاخره شکست داد)
۱۳۹۹/۰۹/۱۶
ارزش خالص امبر هرد چند میلیون دلار است و او چگونه از  چه راهی این پول ها را  بدست می اورد؟  یبیشتر شناخته می شود  Pinea... ( ثروت امبر هرد چند میلیون دلار است؟ چگونه ااین پول ها را بدست آورده؟)
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
ایا امبر هرد از فیلم اکوامن 2 کنار گذاشته میشود؟ شواهدی در دست است که نشان می دهد تهیه کنندگان فیلم اکوامن در تردید هستند برای انتخاب امبر ه... ( ایا امبر هرد از فیلم اکوامن 2 کنار گذاشته میشود؟)
۱۳۹۹/۰۱/۲۲
امبر هرد در پشت درهای بسته علیه جانی دپ شهادت داده است.وکلا و دادگاه اعلام کردند او مجبور نیست جلوی رسانه ها شهادت بدهد و می تواند پشت در ها... ( امبر هرد در پشت درهای بسته دادگاه علیه جانی دپ شهادت میدهد)
۱۳۹۹/۰۱/۲۲
پس از جنجال جدایی جانی دپ و امبر هرد که تمام اخبار رسانه های سلبریتی ها را به خود اختصاص داده بود در نگاه اول تمام نگاه ها  از خشونت جا... ( امیلیا کلارک جایگزین امبر هرد در سری فیلم اکوامن شد.)
۱۳۹۹/۰۱/۱۵
اگر اخبار مربوط  سلبریتی ها را پیگیری کرده باشید قطعا در مورد اختلاف جانی دپ هنرپیشه هالیوودی و امبر هرد نامزد سابقه او اخباری را ... ( امبر هرد زمانی که همسر قانونی جانی دپ بود به او خیانت میکرده است (عکس))
۱۳۹۹/۰۱/۱۱
برنده 45 ساله اسکار در حمایت از جانی دپ در میان طرح دعوی با موضوع توهین به همسر سابق خود اظهارنامه کتبی ارائه داد. کروز در بیانه ای به دس... ( پنه‌لوپه کروز در دادگاه از جانی دپ در برابر امبر هود دفاع کرد!)
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا