مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
لباس عروس بورجو بیریجیک
لباس عروس بورجو بیریجیک
۱۴۰۰/۰۸/۲۵

لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.

 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید.

لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال Camdaki Kız «دختر پنجره» مورد پسند مخاطبان به ویژه بینندگان کشورهای عربی قرار گرفت.

به گفته تعدادی از وب سایت های ترکیه، زنان جوان زیادی شروع به تحقیق در مورد این لباس عروس  مانند هویت طراح و محل فروش کردند تا جایی که درخواست ها زیادی برای خرید این لباس عروس سرازیر شد و بوتیک فروشنده به دلیل تقاضای زیاد مجبور شد به تلفن ها پاسخ ندهد.

در میان زنانی که موفق به تهیه این لباس شدند، یک خانم کویتی بود که آن را به قیمت 5155 دلار خرید.یعنی چیزی در حدود 145 میلیون تومان

بعداً مشخص شد که طراح لباس بیانیه Hacer Özil ، صاحب Beyaz Butik است  او اضافه کرد که درخواست‌ها برای این طرح پس از نمایش اخرین قسمت به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

اوزیل همچنین اظهار داشت که این لباس به طور ویژه برای شخصیت Nalan İpekoğlu که توسط بورجو بیریجیک بازی می شود طراحی شده است و این بازیگر دائماً برای اندازه گیری های مناسب به او سر می زده است.

به گفته این طراح مد، او از ابریشم میکادو استفاده کرده  که به شدت مورد توجه خانواده های سلطنتی در سراسر جهان است.

و به دلیل سادگی لباس های شانه ای، Hacer Özil مشتاق بود که حجاب را متفاوت و چشم نواز کند، بنابراین او آن را با سنگ های سواروسکی همراه با تاج تزئین کرد.

این لباس توسط تعداد زیادی از افراد حرفه ای دوخته شد که مطمئن شدند یک دم دراماتیک تا طول 4.5 متر طراحی کردند تا جلوه ای متمایز به ظاهر کلی لباس اضافه کنند.

نام نویسنده : حامد شعبانی
اینستاگرام لباس عروس بورجو بیریجیک مزون لباس عروس بورجو بیریجیک قیمت لباس عروس بورجو بیریجیک طراح لباس عروس بورجو بیریجیک لباس عروس بورجو بیریجیک کی دوخته لباس عروس بورجو بیریجیک چقدر قیمتش هست لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال لباس عروس بورجو بیریجیک
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و اوموت اویرگن تایید شد! اعتراف از اویرگن بود. شایعاتی مبنی بر رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و عکاس م... ( آیا رابطه سرنای ساریکایا با اوموت اویرگن حقیقت دارد؟)
شخصیت زهرا برای دنیز بایسال در سریال تشکیلات بسیار خاص است! دنیز بایسال با بازی قوی خود در مجموعه تلویزیونی Fazilet Hanım ve Kızları در ب... ( دنیز بایسال نقش زهرا در سریال تشکیلات را بیشتر بشناسیم.اینستاگرام دنیز بایسال)
شما با دیدن اولگا مادر روسی آلینا بوز می گویید: "مادر از دخترش زیباتر است"! کسانی که اولگا بوز، مادر روس بازیگر ترکیه ای&n... ( اولگا بوز مادر آلینا بوز یکی از زیباترین مدل های روسیه بوده عکس های مادر آلینا بوز مورد توجه قرار گرفته است)
آلینا بوز و آلپ ناوروز دوباره همدیگر را ملاقات کردند. بازیگران محبوب و مشهور آلینا بوز و آلپ ناوروز چهره های تبلیغاتی محصولات د... ( آلینا بوز و آلپ ناوروز دوباره همکاری کردند و چهره تبلیغاتی برند دفاکتو ترکیه شدند.)
آسلیهان گونر با عکسی که همراه همسرش مرت کلیچ در اینستاگرام منتشر کرد توانست محبوب تر از فخریه اوجن و هانده ارچل شود. ... ( آسلیهان گونر با عکس همسرش مرت کلیچ در اینستاگرام رکورد هانده ارچل و فخریه اوجن را شکست و محبوبترین شد)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا