مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Apr/19

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست خدمات >
خدمات صبا ریکو >
کلاس آموزشی شینیون مو در تهران
دوره آموزشی شینیون مو
۱۳۹۹/۰۵/۲۶ منشر شده است۱۳۹۹/۰۵/۲۶ در تاریخ دوره آموزشی شینیون مو مقاله :
۱۳۹۹/۰۵/۲۶

داشتن مدل موهای زیبا و بروز چه در مجالس و دوره همی ها چه در محل کار همیشه مورد توجه خانم ها بوده است. مادر دوره های تخصصی آموزشی شینیون مهارت و دوره های زیادی را به شما آموزش می دهیم. ما بعنوان یک دیزاینکار موظف هستیم در درجه اول شما را با ابزار شینیون و درجه بندی مواد بکار رفته در آرایش مو آشنا کنیم.

در درجه دوم کار با انواع مدل های مو آشنا می شوید.

در درجه سوم آموزش شمارا با فرم و مدل سر آشنا می کنیم.در

درجه چهارم شما باید خودتان را با روش ها و متد های جدید آرایش مو آپدیت کنید.

و در درجه آخر باید روش ها و متدها را آموزش ببینید که چگونه شینیون و بافت مو را برای ساعتهای طولانی روی سر مشتری فیکس کنید.زهره شعبانی با سابقه ۷ ساله در حوزه بافت و دیزاین مو (شینیون و سشوار)و تجربه کاری که در سالن های زیبایی و شرکت در کلاس های داخل و خارج ایران کسب کرده ام و دریافت مدرک رسمی بین اللملی از سازمان فنی حرفه ای و تجربیات و دانش خود را در اختیار هنر جویان عزیزقرار دهم.

کلاس های آموزشی بنده بصورت عمومی و خصوصی برگزار می شود (ولی بعلت وجود بیماری کرونا به در خواست هنر جویان ظرفیت کلاس ها تعداد محدود می باشد) و در این کلاس ها هنر جویان با متدهای جدید و بروز دیزاین مو و موارد ذکر شده در بالا آشنا می شوند و بعد از پایان دوره می توانند در سالن های زیبایی مشغول بکار شوند.به آرزوی موفقیت شما دوستان و هنر جویان عزیز

نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
خدمات مرتبط
روسری یک تکه پارچه مربع شکلی است که برای پوشاندن سر توسط خانم ها استفاده میشود.و در جوامع و فرهنگ های مختلف به منظور و اهداف خاص ان جامعه از... ( شرکت های تولید کننده روسری)
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
معرفی و بررسی کله ارایشگران و مک آپ ارتیست ها در صنعت ارایشگری .این خدمات شمال کلیه افردای است که در این صنعت مشغول به کار و فعالیت هستند.در... ( معرفی آرایشگران و مدل های برتر)
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
php-1 طراحی و اجرا