مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/28

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست خدمات >
مدلینگ و فشن >
جدید ترین مدل مانتو
جدیدترین مدل مانتو سال 98
2020/02/17

طراحان لباس در ایران هر ساله باتوجه به عناصر مختلف و ذوق صلیقه خود مانتو های جذابی را طراحی میکنند.معمولا طراحان تلاش میکنند که برای سلیقه های مختلف مانتو های جذابی طراحی کنند.واقعا بسیاری از مانتو های طراجی شده بسیار جذاب بود و در بعضی موارد طراحان معروف غربی از این طرح های جذاب برای طرح های خود الگو برداری کرده اند.

مانتو در اصل یک نوع پوشش است که ابتدا در فرانسه مورد استفاده قرار گرفته و فرانسوی های از کلمه manteau برای نام گزاری ان استفاده کرده اند.که اتفاقا همین کلمه هم در ایران استفاده میشود.

امروزه مانتو محبوب ترین نوع پوشش برای خانم های بشمار میرود و انواع مختلفی از مانتو مانند :مانتو مجلسی و مانتو اسپرت ,مانتو جلو باز,مانتو کوتاه,مانتو اداری,مانتو زنانه ,مانتو دخترانه در فروشگاه های ایران به فروش میرسد.

در ادامه جدیدتر مدل های مانتو زنانه و دخترانه درسال 1398 ببنید.

گالری عکس
( روی تصویر کلیک کنید)
نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
خدمات مرتبط
مانتوی لاکچری مانتوی جلو باز مانتوی کوتاه دنبال چه چیزی هستید؟ همانگونه که می دانید مانتو در طیف رنگ ها و جنس های مختلف در بازار ایران عر... ( مزون مانتوهای سال جدید)
2021/03/11
لاکچری بودن و لاکچری گشتن برای بعضی از خانم ها و دختران جوان از نان شب هم واجب تر شده.بسیاری از خانم ها تلاش میکنند تا زیباترین مانتو های لا... ( بهترین مانتو لاکچری جدید)
2020/02/17
php-1 طراحی و اجرا