مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/08

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
همسر برک اوکتای
همسر برک اوکتای
۱۳۹۹/۱۲/۰۷

همسر برک اوکتای بازیگر محبوب ترکیه ای کیست ؟

برک اوکتای بازیگر محبوب ترکیه ای در سال ۲۰۱۰ با Merve Şarapçıoğlu ازدواج کرده است .. این زوج ناموفق از سال 2010 رابطه خود را شروع کرده اند و حدود 11 سال ، 1 ماه و 13 روز با هم زندگی کرده اند .که بعد از ان در سال ۲۰۲۰ از هم جدا شدند.

Merve Şarapçıoğlu از برک اوکتای شکایت کرده که او از برک همیشه کتک میخورده و در مقابل برک از Merve Şarapçıoğlu شکایت کرده که مروه عکس های برهنه او را منتشر کرده .این زوج عجیب از هم جدا شده اند ولی پرونده شکایت انها از همدیگر همچنان بدون نتیجه باز است.

رابطه برک اوکتای و ادااجه

خبر ها ناموثقی شنیده شده که برک اوکتای بعد از Merve Şarapçıoğlu رابطه های پنهانی با ادا اجه دیگر بازیگر خوش سیما ترکیه ای داشته .که البته این خبر هنوز در حد یک شایعه داغ در روزنامه ها و مطیوعات ترکیه بررسی میشود ولی هنوز توسط هیچ کس تایید با رد نشده .

برک اوکتای بیگورافی

. برک اوکتای در سال ۱۳۶۱/۸/۶ در آنکارا متولد شد.این مرد خوش تیپ ;در بسیاری از برنامه های تلویزیونی فعالیت داشته که ار جمله معروف ترین انها Fox TV Benim Hala Umudum Var و سیب ممنوعه است.جالب است بدانید برک اوکتای قبل از ورود به دنیای بازیگری یک مدل لباس بود و در کار خود هم موفق بود .او از سال ۲۰۰۰تا ۲۰۰۶ در پاریس کار مدلینگ میکرده و با برند های مطرحی مثل Gucci و Prada کار میکرده است.

نام نویسنده : relationship-Berk-Oktay
همسر برک اوکتای
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
بیوگرافی بگوم آکایا  بگوم آکایا در 8 فوریه 1991(19 بهمن 1369) در شهر استانبول در خانواده ثروتمند متولد شد.پدر بگوم یکی از ... ( بیوگرافی بگوم آکایا بازیگر ترکیه ای قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط همراه با عکس)
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا